Bufety wysokie

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu designerskie bufety wysokie, które swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze stylowe bufety wysokie swoją popularność zawdzięczają temu, że łączą w sobie dużą funkcjonalność i niezwykle estetyczne wykończenie. W Euformie udowadniamy, że czasy, kiedy wybieraliśmy meble wyłącznie ze względu na ich cechy użytkowe — dawno minęły. Dzisiaj nikogo nie dziwi już fakt, że nasze wyposażenie ma realny wpływ na aranżację i odbiór danego pomieszczenia. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne bufety wysokie podbiją Państwa serca, a przy tym będą zachwycać swoją rewelacyjną jakością wykonania i nietuzinkowym wykończeniem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Barr
   Komoda Barr
   7 810 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Demi
   Komoda Demi
   6 930 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Ferro
   Komoda Ferro
   7 590 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Intre
   Komoda Intre
   8 030 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Jukebox
   Komoda Jukebox
   10 450 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Vitro
   Komoda Vitro
   7 480 PLN, Komoda

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Open
   Komoda ST Cupboard Open
   13 429 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  Czym charakteryzują się nasze stylowe bufety wysokie?

  Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że priorytetem naszej działalności jest oferować produkty, które naprawdę zachwycają swoim rewelacyjnym wykonaniem. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku wysokich bufetów, które stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. W Euformie sięgamy po najlepsze materiały, takie jak, chociażby drewno, a co za tym idzie — mogą być Państwo przekonani, że wybrane bufety z powodzeniem będzie służył nie przez kilka miesięcy, a przez wiele lat, a przy tym przez ten cały czas będzie zachwycał dużym komfortem użytkowania i nieskazitelnym wykonaniem. Drewno to bardzo szlachetny materiał, który sam w sobie jest fantastyczną ozdobą, a przy tym nie sprawia żadnych trudności w tym, aby umiejętnie dopasować do niego inne meble, czy dodatki w danym pomieszczeniu. Nasze designerskie bufety wysokie umożliwią Państwu zapanowanie nad porządkiem — wszystko dzięki temu, że niektóre z egzemplarzy zostały wyposażone w sporą ilość pojemnych szafek i półek. Teraz wszelkie bibeloty i akcesoria, które niepotrzebnie zajmowały przestrzeń — będą mogły być uporządkowane w jednym miejscu. Jeżeli zdecydują się Państwo na przeszklony bufet, może on posłużyć do tego, aby wyeksponować za jego pomocą estetyczną zastawę naczyń, czy ładne sztućce. Decydując się na bufet z dużym blatem, będą mogli Państwo poukładać na nim, chociażby ozdobne doniczki z kwiatami, czy lampki, które doskonale wpłyną na wygląd całego pomieszczenia.

  W jakich wnętrzach sprawdzą się designerskie bufety wysokie?

  Wybór pokoju, w którym ma znaleźć się taki bufet tak naprawdę leży wyłącznie po Państwa stronie. W Euformie zależy nam na tym, aby możliwie najlepiej wpasować się w oczekiwania wszystkich klientów, dlatego dajemy możliwość dopasowania poszczególnych elementów danego mebla — mogą Państwo wybrać konkretny kolor, wersję nóżek, czy nawet uchwyty. Wszystko po to, aby zakupy były możliwie najbardziej przyjemne. Stylowe bufety wysokie swoim wyglądem przypominają wyższy kredens, czy witrynę, dlatego takie meble sprawdzą się doskonale w salonie, jadalni, przedpokoju, sypialni, a nawet w pokoju młodzieżowym. Mnogość różnych wersji i wykończeń sprawia, że dopasowanie właściwego bufetu do danego pomieszczenia — nie powinno Państwu sprawić żadnego problemu.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetu. Udowadniamy Państwu, że zakup funkcjonalnych, pięknie wykonanych i komfortowych mebli wcale nie musi być trudny, czy nawet niemożliwy. Jesteśmy przekonani, że nasze designerskie bufety wysokie bardzo szybko staną się główną ozdobą wnętrza, w którym będą się znajdować.