EuformaMebleKredensyBufetyBufety z litego drewna

Bufety z litego drewna

Designerskie bufety z litego drewna cieszą się niesłabnącą popularnością nawet wśród tych najbardziej wymagających klientów. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego… swoją sławę zawdzięczają temu, że są wyprodukowane z bardzo dobrych materiałów, a przy tym są niezwykle estetycznie wykończone i komfortowe w użytkowaniu. Lite drewno to szlachetny materiał, który zachwyca swoim naturalnym pięknem — któż z nas nie lubi oglądać słoi na drzewie, czy charakterystycznych przebarwień? Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wielu propozycji, na pewno znajdą Państwo taki bufet, który będzie idealnym dopełnieniem aranżacji danego wnętrza, albo jego główną ozdobą. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Bufet
   Komoda ST Bufet
   14 800 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   LOOP 88.2
   Komoda LOOP 88.2
   od  8 850 PLN , Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Open
   Komoda ST Cupboard Open
   13 429 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U3
   Komoda Umami U3
   od 8 590 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U2
   Komoda Umami U2
   od 7 790 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U1
   Komoda Umami U1
   od 9 390 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  Czym charakteryzują się nasze nowoczesne bufety z litego drewna?

  Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że priorytetem naszej działalności jest oferować takie produkty, które rzeczywiście zachwycają swoim rewelacyjnym wykonaniem — jak zapewne się Państwo domyślają... nie jest inaczej w przypadku bufetów z litego drewna. Dzięki temu, że do produkcji wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały — taki bufet z powodzeniem posłuży Państwu przez wiele lat, a przy tym przez ten cały czas będzie zachwycał swoją wyjątkowością. Za nietuzinkowy charakter naszych mebli są odpowiedzialni projektanci, z którymi współpracujemy. A w Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi, projektantami, którzy w stworzenie danego mebla — wkładają całe serce. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że wszystkie nasze nowoczesne bufety z litego drewna, zresztą tak samo, jak i inne meble — wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Oznacza to mniej więcej tyle, że zamówione egzemplarze zostaną dostarczone prosto pod Państwa drzwi, a nie będą przez wiele miesięcy kurzyć się na magazynie. W zależności od potrzeb i metrażu danego miejsca mogą Państwo zdecydować się na niski albo wręcz przeciwnie — wysoki bufet. Niskie modele, które są dodatkowo wyposażone w duże blaty na górze, umożliwiają przechowywanie na nich ozdobnych naczyń, czy wazonów z kwiatami, co ma duży wpływ na odbiór danego pomieszczenia. Wysokie bufety sprawdzą się o wiele lepiej w mniejszych pomieszczeniach. W Euformie zależy nam na tym, aby wszyscy klienci byli możliwie najbardziej zadowoleni z zakupów, dlatego dajemy Państwu możliwość dopasowania poszczególnych elementów wybranego mebla, takich jak np. kolor, zastosowane uchwyty, czy nóżki. Wszystko po to, aby zakupy były możliwie najbardziej przyjemne i bezproblemowe.

  W jakich pomieszczeniach sprawdzą się nasze stylowe bufety z litego drewna?

  Wybór właściwego wnętrza, w którym ma znaleźć się nasz bufet, tak naprawdę zależy tylko od Państwa. Wszystko dzięki temu, że w Euformie znajdą Państwo wiele, bardzo różniących się od siebie modeli, które będą fantastycznym rozwiązaniem zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Do tych tradycyjnych pomieszczeń polecamy nasze masywne bufety jednokolorowe... w tych bardziej minimalistycznych pomieszczeniach na pewno sprawdzą się bardziej ekstrawaganckie propozycje, czyli chociażby bufety na wysokich, czarnych nóżkach, czy z charakterystycznymi ozdobami. Stylowe bufety z litego drewna mogą Państwo zaaranżować w salonie, jadalni, pokoju gościnnym, przedpokoju, a nawet sypialni, czy w pokoju młodzieżowym.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Udowadniamy Państwu, że designerskie bufety z litego drewna naprawdę mogą zachwycać swoim rewelacyjnym wykonaniem, dużym komfortem użytkowania i pięknym wykończeniem.