Komody

Komody są meblami, które są powszechnie spotykane w niemal każdym polskim domu. Za popularnością opisywanych mebli stoją w dużej mierze ich właściwości praktyczne. Nie mniej ważne obecnie przy zdecydowaniu się na zakup konkretnego mebla są jego walory estetyczne. Nie ma w tym niczego dziwnego, jeśli weźmie się pod uwagę cenę metra kwadratowego mieszkania lub domu. Sprawia ona, że warto każdy fragment drogocenne powierzchni urządzić stylowo i ze smakiem. Pomocne w tym zakresie mogą być oferowane w naszym sklepie internetowym Euforma designerskie komody. Naszą codzienną działalnością staramy się udowodnić, że jest możliwe połączenie w jednym łatwości i przyjemności użytkowania z niespotykanym stylem i klasą. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą na komody. Gwarantujemy zadowolenie nawet dla najbardziej wymagających osób.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 88 wyników

  24 z 88
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Komody Bydgoszcz

  Komody Warszawa

  Komody Gdańsk

  Komody Katowice

  Dlaczego warto zdecydować się na nasze stylowe komody?

  Komoda jest meblem znanym ludzkości od setek lat. Ta oparta na konstrukcji skrzyni realizacja pozwala na wygodne przechowywania w niej ubrań. Za porządek wewnątrz mebla odpowiedzialne są półki zamykane drzwiczkami lub szuflady. Nie zmienia to jednak faktu, że na rynku często spotkać można warianty mieszane przedstawionych rozwiązań. W Euformie tym, co oferujemy naszym klientom, są nowoczesne komody. Za ich oryginalną i niespotykaną bryłę odpowiedzialni są polscy projektanci wnętrz oraz architekci. Ci najlepsi w swym fachu specjaliści swoje doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie zdobywali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki ich pomysłom oraz nowatorskiemu podejściu do umeblowania jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu produkty oryginalne, które nie są spotykane nigdzie indziej na rynku. Na wspomnienie zasługuje także szerokie spektrum oferowanych mebli. W naszym asortymencie znajdą Państwo konstrukcje, które swoim wyglądem przypominają duże szafy, ale i komody, które wizualnie są podobne do niewielkich stolików. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku zakupiony towar gwarantuje jakość wykonania oraz bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

  Co jeszcze wyróżnia nasze komody?

  Stylowe komody z naszego sklepu wyróżnia przede wszystkim ich oryginalność. Wynika ona z tego, że olbrzymi wpływ na ostateczny kształt produktu, który do niego trafi, ma sam klient. W naszym sklepie dajemy Państwu możliwość doboru poszczególnych elementów mebli. Do dyspozycji klienta należy często materiał, z którego danym mebel będzie wykonany, rodzaj nóżek, na których zostanie osadzony, sposób wykończenia uchwytów i wiele innych. Dzięki pozostawieniu tak szerokiego wpływu klientowi otrzyma on produkt unikatowy, jak najbardziej dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. O czym warto wspomnieć, to także o fakcie, że w Euformie nie sprzedajemy mebli pochodzących z seryjnej produkcji. Nasze towary są wykonywane na indywidualne zlecenie klienta. Powoduje to, że kupując w naszym sklepie meble, nie otrzymają Państwo rzeczy, która zbierała kurz na magazynie przez długi czas, ale trafiła do Państwa prosto z warsztatu stolarskiego. Wszystko to jeszcze bardziej sprawia, że komoda kupiona w Euformie zapewni w pomieszczeniu, w którym zostanie umieszczona, prawdziwy styl. Wyjątkowe walory estetyczne designerskich komód sprawią, że będą one cieszyły wzrok przez wiele lat i będą doskonale znosiły upływ czasu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami.