Witryny wysokie

W tej kategorii naszego sklepu internetowego mogą Państwo zakupić dla siebie stylowe witryny wysokie, które stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Wszystko dzięki temu, że ich duża funkcjonalność idzie w parze z naprawdę estetycznym wykonaniem i komfortem użytkowania. W Euformie udowadniamy, że wbrew temu, co mogłoby nam się wydawać — czasy, kiedy wybieraliśmy meble wyłącznie ze względu na ich praktyczność… dawno minęły. Dzisiaj najchętniej sięgamy po takie wyposażenie, które oprócz tego, że jest zadowalające, w użytkowaniu — najzwyczajniej – pięknie się prezentuje. Tak jak właśnie nasze designerskie witryny wysokie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi propozycjami — dzięki temu, że oferujemy wiele, bardzo różniących się od siebie modeli — każdy na pewno znajdzie dla siebie najlepszą wersję takiego mebla.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie jednego wyniku

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Open
   Komoda ST Cupboard Open
   13 429 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  Stylowe witryny wysokie i ich najważniejsze zalety

  Jako pierwszą zaletę naszych witryn należy wskazać przede wszystkim ich doskonałe wykonanie. Wszystko dzięki temu, że w Euformie sięgamy po najlepsze materiały, takie jak np. drewno. Drewno jest od lat bardzo chętnie wybierane do różnych aranżacji wnętrz... w końcu któż z nas nie lubi przyglądać się naturalnym przebarwieniom, czy różnym słojom na jego powierzchni? Te naturalne ozdobniki sprawiają, że nie ma na świecie dwóch takich samych desek i nie będzie dwóch takich samych mebli. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że w Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, polskimi projektantami, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Efektem są meble, w których podczas wykonywania — zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu, że wszystkie Państwa zamówienia są wykonywane indywidualnie — czas oczekiwania na wybrane meble wynosi około kilku tygodni, niemniej jednak sprawia to, że decydują się Państwo na wyposażenie, które nie kurzyło się przez wiele miesięcy niepotrzebnie na magazynach, a prosto z produkcji trafiło pod wskazany adres. Niekwestionowaną zaletą takich wysokich mebli jest również fakt, że tak naprawdę można je wykorzystać nawet podczas aranżacji tych najmniejszych wnętrz. W końcu takie stylowe witryny wysokie nie zajmują zbyt wiele szerokości danego pokoju.

  Dlaczego jeszcze warto wybrać dla siebie designerskie witryny wysokie?

  Wspominaliśmy już o tym, jak estetycznie i doskonale są nasze witryny, ale nie możemy zapominać również o ich ogromnej funkcjonalności. Decydując się np. na model z szufladami — będą mogli Państwo uporządkować w końcu wszystkie drobne przedmioty, które do tej pory nie miały swojego miejsca i niepotrzebnie zajmowały przestrzeń. Jeżeli z kolei wybiorą Państwo dla siebie przeszklony model — będzie on mógł rewelacyjnie posłużyć do tego, aby wyeksponować książki, sztućce, czy szklane naczynia, które do tej pory były schowane w pudełkach. Mogą Państwo wybrać również taki egzemplarz, który łączy w sobie i szuflady i oszkloną witrynę. Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne witryny wysokie sprawdzą się doskonale w jadalni, salonie, przedpokoju, a nawet w pokoju gościnnym, czy salonie.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. W Euformie udowadniamy, że stylowe witryny wysokie nie muszą sprawiać żadnych problemów podczas zakupu. Egzemplarze, które dla Państwa przygotowaliśmy, posłużą przez wiele lat, a przy tym przez cały czas będą zachwycać swoim pięknym wykończeniem i dużą funkcjonalnością.