Łóżka

Łóżko jest centrum sypialni. To ono decyduje o jej stylu, ale także jakości snu korzystającego. Wybierając łóżko, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na komfort, który zapewnia chociażby odpowiedni materac. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne, nowoczesne łóżka, których zaletą jest także najlepszy design. Stworzyli go projektanci, których zadaniem było połączenie pięknego stylu z komfortem. Zestawienie tych dwóch cech daje pewność, że drewniane łóżko będzie jednocześnie dekoracją sypialni, jak i doskonałym miejscem do odpoczynku. Meble z naszej oferty dopasujesz do pokoju urządzonego w nowoczesny sposób, jak i do tego klasycznego lub eleganckiego. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę łóżek, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Łóżka Bydgoszcz

Łóżka Warszawa

Łóżka Gdańsk

Łóżka Katowice

Jak dopasować nowoczesne łóżko do aranżacji wnętrza?

Nowoczesne łóżka z naszej oferty z łatwością dopasujesz do wielu stylów urządzania wnętrz. Sprawdzą się niewątpliwie w sypialniach minimalistycznych, w których królują stonowane barwy i proste formy. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości łóżka drewniane, które ozdobią także wnętrze urządzone w skandynawskim stylu ze względu na zagłówki w jasnych odcieniach. Niektóre z modeli designerskich łóżek dostosują się także do nowoczesnych sypialni, ponieważ cechują się interesującą formą zagłówka.
W naszej ofercie znajdują się również łóżka tapicerowane, pasujące do wielu rodzajów wnętrz. Jeśli jesteś fanem klasycznego wystroju sypialni, znajdziesz u nas modele idealne do tego stylu. Nowoczesne łóżka to bowiem nie tylko te, które zaskakują formą. Do wnętrza urządzonego w klasycznym stylu dobierzesz model z drewnianym zagłówkiem. To rozwiązanie idealnie dopasuje się także do industrialnej sypialni. Wystarczy, że obok łóżka z zagłówkiem z tego naturalnego tworzywa postawisz designerskie szafki nocne ze stalowymi elementami.

Jak wybrać łóżka tapicerowane do sypialni?

Kolejną ważną kwestią przy wyborze łóżka jest dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli. Wiele z modeli ma na nią przestrzeń pod materacem. To rozwiązanie najlepsze do niewielkich mieszkań, w których brakuje dodatkowego miejsca w szafie na pościel. Łóżko powinno być też wykonane z wytrzymałych materiałów. Jest to kolejna kwestia, na którą należy zwrócić szczególną uwagę. Mebel ten bowiem pozostanie w sypialni na wiele lat.

Nowoczesne łóżka drewniane w atrakcyjnych cenach

Decydując się na nowe łóżko, warto wziąć pod uwagę nie tylko jego styl. Liczy się także wielkość. Sypialnię trzeba zmierzyć bardzo dokładnie przed decyzją o zakupie łóżka. Ważne jest także to, czy dany model ma zagłówek. Jeśli czytasz w łóżku książki lub oglądasz telewizję, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Jeśli jednak nie masz miejsca w sypialni, możesz wybrać model łóżka z bardzo wąskim zagłówkiem, który nie zajmie wiele miejsca, a jednocześnie ochroni ścianę przed zabrudzeniami.

Jaką rolę pełni zagłówek łóżka? Czy jest konieczny?

Zagłówek jest doskonałym sposobem na podkreślenie stylu sypialni. Liczy się jednak nie tylko jego wygląd, ale również zalety, które sprawiają, że warto zdecydować się na to rozwiązanie. Należy do nich ochrona ścian. Nowoczesne łóżka bez zagłówka jej nie zapewniają. Ze względu na to szybko może okazać się, że sypialnia potrzebuje ponownego malowania ścian. Zagłówek nowoczesnego łóżka jest idealny dla osób, które cenią sobie czytanie książki przed snem. Dzięki niemu przyjmiesz wygodną pozycję i zrelaksujesz się po dniu pracy.
Trzeba pamiętać o tym, że niektóre zagłówki mogą zajmować więcej miejsca. Może się to okazać kłopotliwe w niewielkich mieszkaniach, gdzie sypialnie cechują się raczej małą powierzchnią, mogącą pomieścić jedynie łóżko, komodę i nocne stoliki. Jeśli jednak w Twoim domu jest wystarczająco dużo miejsca, zdecyduj się na wysokiej jakości łóżko z nagłówkiem.

Dostępne typy łóżek:

Łóżka bez pojemnika
Łóżka z pojemnikiem