Łóżka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Łóżko jest centrum sypialni. To ono decyduje o jej stylu, ale także jakości snu korzystającego. Wybierając łóżko, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na komfort, który zapewnia chociażby odpowiedni materac. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne, nowoczesne łóżka, których zaletą jest także najlepszy design. Stworzyli go projektanci, których zadaniem było połączenie pięknego stylu z komfortem. Zestawienie tych dwóch cech daje pewność, że łóżko będzie jednocześnie dekoracją sypialni, jak i doskonałym miejscem do odpoczynku. Meble z naszej oferty dopasujesz do pokoju urządzonego w nowoczesny sposób, jak i do tego klasycznego lub eleganckiego. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę łóżek, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku lub Warszawie (Mokotów).

  FILTRUJ
 • DOSTĘPNOŚĆ
 • PRODUCENCI
 • KATEGORIE
 • CENA

Jak dopasować nowoczesne łóżko do aranżacji wnętrza?

Nowoczesne łóżka z naszej oferty z łatwością dopasujesz do wielu stylów urządzania wnętrz. Sprawdzą się niewątpliwie w sypialniach minimalistycznych, w których królują stonowane barwy i proste formy. Ozdobią także wnętrze urządzone w skandynawskim stylu ze względu na zagłówki w jasnych odcieniach. Niektóre z modeli designerskich łóżek dostosują się także do nowoczesnych sypialni, ponieważ cechują się interesującą formą zagłówka.
Jeśli jesteś fanem klasycznego wystroju sypialni, znajdziesz u nas modele idealne do tego stylu. Nowoczesne łóżka to bowiem nie tylko te, które zaskakują formą. Do wnętrza urządzonego w klasycznym stylu dobierzesz model z drewnianym zagłówkiem. To rozwiązanie idealnie dopasuje się także do industrialnej sypialni. Wystarczy, że obok łóżka z zagłówkiem z tego naturalnego tworzywa postawisz designerskie szafki nocne ze stalowymi elementami.

Czym kierować się przy wyborze łóżka?

Decydując się na nowe łóżko, warto wziąć pod uwagę nie tylko jego styl. Liczy się także wielkość. Sypialnię trzeba zmierzyć bardzo dokładnie przed decyzją o zakupie łóżka. Ważne jest także to, czy dany model ma zagłówek. Jeśli czytasz w łóżku książki lub oglądasz telewizję, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Jeśli jednak nie masz miejsca w sypialni, możesz wybrać model łóżka z bardzo wąskim zagłówkiem, który nie zajmie wiele miejsca, a jednocześnie ochroni ścianę przed zabrudzeniami.
Kolejną ważną kwestią przy wyborze łóżka jest dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli. Wiele z modeli ma na nią przestrzeń pod materacem. To rozwiązanie najlepsze do niewielkich mieszkań, w których brakuje dodatkowego miejsca w szafie na pościel. Łóżko powinno być też wykonane z wytrzymałych materiałów. Jest to kolejna kwestia, na którą należy zwrócić szczególną uwagę. Mebel ten bowiem pozostanie w sypialni na wiele lat.

Jaką rolę pełni zagłówek łóżka? Czy jest konieczny?

Zagłówek jest doskonałym sposobem na podkreślenie stylu sypialni. Liczy się jednak nie tylko jego wygląd, ale również zalety, które sprawiają, że warto zdecydować się na to rozwiązanie. Należy do nich ochrona ścian. Nowoczesne łóżka bez zagłówka jej nie zapewniają. Ze względu na to szybko może okazać się, że sypialnia potrzebuje ponownego malowania ścian. Zagłówek nowoczesnego łóżka jest idealny dla osób, które cenią sobie czytanie książki przed snem. Dzięki niemu przyjmiesz wygodną pozycję i zrelaksujesz się po dniu pracy.
Trzeba pamiętać o tym, że niektóre zagłówki mogą zajmować więcej miejsca. Może się to okazać kłopotliwe w niewielkich mieszkaniach, gdzie sypialnie cechują się raczej małą powierzchnią, mogącą pomieścić jedynie łóżko, komodę i nocne stoliki. Jeśli jednak w Twoim domu jest wystarczająco dużo miejsca, zdecyduj się na nowoczesne łóżko z nagłówkiem.

Dostępne typy łóżek:

Łóżka bez pojemnika
Łóżka z pojemnikiem

  wood_republic_łóżko_łóżko_dla_dziecka_mun 01

  Mun

  2,995 PLN brutto Łóżko
  Producent: Wood Republic Wood Republic
  swarzędz_home_łóżko_essence_front

  essence

  6,750 PLN łóżko
  Producent: SWARZĘDZ HOME
  Comforty_LOZKO_JAMES_01

  JAMES

  3,200 PLN brutto ŁÓŻKO
  Producent: COMFORTY
  annie_sits

  Annie

  4,780 PLN brutto Łóżko
  Producent: SITS SITS
  sits_łóżko_diana1

  Diana

  3,596 PLN brutto Łóżko
  Producent: SITS SITS
  Comforty_LOZKO_FLOE_01

  Floe

  5,100 PLN brutto ŁÓŻKO
  Producent: COMFORTY
  NOTI_ingram_lozko_01

  Ingram

  4,050 PLN brutto Łóżko
  Producent: NOTI NOTI
  swarzędz_home_łóżko_dream_pure_emalia_2

  Dream pure

  6,100 PLN łóżko
  Producent: SWARZĘDZ HOME
  sits_hebe_łóżko_02

  Hebe

  3,289 PLN brutto Łóżko
  Producent: SITS SITS
  SITS_LUNA_bed_oasi_dark_brown_1

  Luna

  3,312 PLN brutto Łóżko
  Producent: SITS SITS
  nowy_model_łóżko_happy_3

  Happy

  5,950 PLN brutto Łóżko
  Producent: NOWYMODEL.ORG
  swarzędz_home_łóżko_dream_luxury_emalia_front

  Dream luxury

  5,700 PLN łóżko
  Producent: SWARZĘDZ HOME
  łóżko_olivia_sits_2

  Olivia

  4,222 PLN brutto Łóżko
  Producent: SITS SITS
  swarzędz_home_łóżko_skey_front

  Skey Luxury

  6,600 PLN brutto łóżko
  Producent: SWARZĘDZ HOME
  swarzędz_home_łóżko_skey_pure

  Skey Pure

  6,800 PLN brutto łóżko
  Producent: SWARZĘDZ HOME