EuformaMebleMeble dziecięce

Meble dziecięce

Pokój Twojej pociechy musi być nie tylko piękny, ale też funkcjonalny. Z łatwością osiągniesz to połączenie dzięki designerskim meblom dziecięcym dostępnym w ofercie sklepu Euforma. Proponujemy Ci nowoczesne produkty zaprojektowane przez osoby pasjonujące się wnętrzami. Gwarantujemy Ci wysoką jakość, która wynika ze świetnych materiałów oraz użycia nowoczesnych urządzeń. Dzięki meblom dziecięcym podzielisz pokój na strefy, co jest bardzo ważne dla pociechy. Tworząc tę przeznaczoną do relaksu, nie zapomnij nie tylko o wygodnym łóżku, ale też miłej dla skóry pościeli. Komponując miejsce do nauki, wybierz duże biurko i krzesło o odpowiedniej wysokości. Nie pomiń również strefy zabawy, w której świetnie sprawdzi się wygodny puf wypełniony granulatem. W sklepie Euforma mamy dla Ciebie propozycje zarówno do wykorzystania we wnętrzu dla niemowlęcia, jak i starszej pociechy.

Jakie meble dziecięce powinny znaleźć się w pokoju Twojej pociechy?

Jeśli urządzasz pokój dla niemowlęcia, musisz wziąć pod uwagę potrzeby zarówno jego, jak i swoje. Centralnym i najważniejszym elementem wnętrza powinno być łóżeczko dla dziecka. Warto zdecydować się na model z możliwością regulacji wysokości materaca, co zapewni maluszkowi bezpieczeństwo. Ważnym elementem wyposażenia pokoju jest przewijak. Ten dziecięcy mebel ułatwi Ci dbanie o malucha. Żeby wnętrze dla niemowlęcia uczynić piękniejszym, warto umieścić w nim interesującą lampę, która spełni jednocześnie estetyczną i praktyczną funkcję.
Pokój dla nieco starszej pociechy wymaga wybrania innych mebli dziecięcych. Proponujemy Ci łóżko o prostej formie, które zapewni korzystającemu spokojny sen w komfortowych warunkach. W strefie nauki postaw duże biurko. Powinno zmieścić się na nim coś więcej niż książka lub laptop. Zdecyduj się na model z dodatkowymi szufladami, w których maluch schowa swoje skarby. Dla ocieplenia wnętrza dobierz piękną pościel na przykład ozdobioną podobizną liska lub wilka. W strefie zabawy postaw niezwykle wygodny puf wypełniony granulatem.

Trendy w aranżacji pokoju dla pociechy - jakie meble dziecięce są modne?

Wciąż wiele osób decyduje się na różowy pokój dla dziewczynki i niebieski dla chłopca. Niektórzy rodzice postanawiają jednak dopasować to pomieszczenie do reszty domu i zyskać w ten sposób spójną aranżację. Pokoje dla dzieci są coraz częściej pomalowane w jasnych kolorach, które nawiązują do skandynawskiego stylu. Stawia się w nich na naturalne materiały, czyli drewno. Meble dziecięce są coraz bardziej uniwersalne, co oznacza, że pasują zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.
W sklepie Euforma dbamy o zgodność mebli dziecięcych z trendami, dlatego znajdziesz u nas nowoczesne i minimalistyczne formy łóżek, szaf, biurek. Dzięki nim pokój posłuży dziecku na różnych etapach życia, a jedyne, co będzie trzeba wymieniać, to dodatki. Stawiając na meble w stonowanych barwach, wykonane z naturalnych materiałów i zgodne z najnowszymi trendami, zyskujesz pewność, że pociecha nie znudzi się szybko swoim pokojem i chętnie będzie w nim spędzała czas. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę mebli dziecięcych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie (Mokotów).