EuformaMebleMeble dziecięceSzafki nocne i kontenerki

Szafki nocne i kontenerki

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Tobie i Twoim najbliższym stylowe szafki nocne i kontenerki dziecięce, obok których naprawdę trudno przejść obojętnie. Każdy rodzic, który próbował kiedykolwiek urządzić pokój dziecięcy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudnym bywa to zadanie. Problemy mogą pojawić się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do wykorzystania stosunkowo niewielki metraż, a oczywiście zależy nam na tym, aby w takim wnętrzu znalazły się wszystkie potrzebne meble, dodatki i różnego rodzaju akcesoria. Proponowane przez nas designerskie szafki nocne i kontenerki pomogą zapanować nad porządkiem w każdym pokoju dziecięcym, a przy tym po prostu będą fantastyczną ozdobą tego pomieszczenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Moon
   Szafka nocna Moon
   3 410 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Pliss
   Szafka nocna Pliss
   3 245 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Pliss Duo
   Szafka nocna Pliss Duo
   6 710 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Rever
   Szafka nocna Rever
   od 4 950 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   LOOP 88.1
   Komoda LOOP 88.1
   6 100 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Frisk Low
   Szafka nocna Frisk Low
   od 1 763 PLN, Szafka nocna

   producent: Plywood Project

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Frisk Mini
   Szafka nocna Frisk Mini
   od 2 094 PLN, Szafka nocna

   producent: Plywood Project

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Troost
   Szafka nocna Troost
   1 245 PLN, Szafka nocna

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Lowbo
   Szafka nocna Lowbo
   od 2 890 PLN, Szafka nocna

   producent: PHORMY

  Nowoczesne szafki nocne i kontenerki

  Opisując meble, które przygotowaliśmy, w pierwszej kolejności musimy wspomnieć o tym, że ten asortyment będzie stanowił doskonałe rozwiązanie nie tylko do wnętrz najmłodszych. Elegancki kontenerek czy ciekawa szafka może równie dobrze zagościć w pokoju nastolatka, a nawet w sypialni dorosłego. Wszystko dzięki temu, że w tej kategorii znajdziesz bardzo szeroki wybór różnego wyposażenia, które jest chętnie wybierane i do tradycyjnych i do bardziej nowoczesnych pomieszczeń. Jeżeli dysponujesz dużym pokojem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazło się w nim kilka zupełnie różnych szafek czy kontenerków. W Euformie współpracujemy wyłącznie z najrzetelniejszymi, polskimi projektantami i doświadczonymi stolarzami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że inwestujesz w możliwie najlepsze wyposażenie. Bez względu na to, czy wybierzesz niewielką szafkę nocną, czy wielką komodę, gwarantujemy, że każdy z naszych mebli dobrze i długo posłuży, a przy tym będzie rewelacyjnie zdobił wnętrze, w którym go zaaranżujesz.

  Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na nasze designerskie szafki nocne i kontenerki dziecięce?

  Klienci naszego sklepu doceniają nie tylko mnogość oferowanych produktów, ale i możliwość dopasowania konkretnych propozycji pod swoje preferencje i oczekiwania. Wynika to oczywiście z tego, że w Euformie umożliwiamy konfigurację poszczególnego wyposażenia. To Ty zdecydujesz, w jakim kolorze będzie wybrana szafka nocna, albo czy zakupiona komoda będzie wraz z blatem, czy bez niego. W przypadku kontenerków będziesz mógł również dokonać wyboru stelaża, koloru drucików, a nawet typu uchwytów. Wszystko po to, aby zakupy były możliwie najprzyjemniejsze, a wybrane wyposażenie całkowicie wpisywało się w oczekiwania, które przed nim postawisz.

  Stylowe szafki nocne i kontenerki dziecięce ozdobią wnętrze każdego pokoju, pomogą utrzymać w nim porządek, a przy tym po prostu będą przepiękną ozdobą. W Euformie udowadniamy, że meble, na które się decydujemy, mają ogromny wpływ na to, jak prezentują się nasze pomieszczenia, dlatego warto inwestować w najlepsze jakościowo produkty. Zapraszamy do złożenia zamówienia!