EuformaMebleMeble RTV

Meble RTV

Aranżując salon, nie możesz zapomnieć o nowoczesnych meblach RTV. Ten element ma być nie tylko funkcjonalną szafką pod telewizor, ale również ozdobą pomieszczenia. W naszej ofercie odnajdziesz designerskie meble RTV, które z łatwością skomponujesz z aranżacją wnętrza. Wybierzesz spośród modeli zaprojektowanych przez cenionych designerów. Ich założeniem było stworzenie mebli o interesującym wyglądzie, a jednocześnie bardzo praktycznych. Nowoczesne meble RTV z naszej oferty cechują się nie tylko fantastycznym designem, ale również wspaniałą jakością. Do ich stworzenia użyto wytrzymałych materiałów, dzięki którym produkt pozostanie w Twoim domu dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą mebli dla sprzętu RTV, zapraszamy do naszych oddziałów w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie (Mokotów).

Meble RTV - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Nowoczesne meble RTV powinny spełniać Twoje wymagania pod względem miejsca do przechowywania. Jeśli masz niewielki salon, w którym brakuje komody czy szafy, to sprawdzi się u Ciebie model mebla pod telewizor z dużą ilością przestrzeni w szafkach. Umieścisz w nich na przykład płyty z grami na konsolę lub filmy na DVD, a nawet urządzenia. To możliwe dzięki otworom znajdującym się z tyłu mebla, za sprawą których podłączysz kable zasilające do kontaktu. Dzięki temu przewody nie będą widoczne i nie zniszczą aranżacji pomieszczenia.
Przy wyborze nowoczesnych mebli RTV warto zwrócić uwagę nie tylko na ilość miejsca do przechowywania, ale także ich wymiary. Dzięki naszej szerokiej ofercie z łatwością dobierzesz model dostosowany do wielkości swojego salonu. Niektóre z produktów możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, wybierając liczbę szuflad, kolor stelażu, blatu i uchwytów. Mebel może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze zgodnie z Twoim zamówieniem.

Meble RTV do salonu - jak dobrać je do stylu wnętrza?

Nowoczesne meble RTV będą dla Ciebie miejscem do wyeksponowania telewizora i przechowywania urządzeń, ale także sposobem na dodatkową dekorację. Dobierzesz je do stylu wnętrza i stworzysz spójną aranżację lub postawisz na przełamanie, dzięki czemu szafka pod telewizor będzie wyróżniała się spośród innych mebli. W industrialnym wnętrzu zastosujesz designerski mebel RTV z drewna oraz metalu, czyli tworzyw idealnie pasujących do loftowych aranżacji. Produkt może stanąć nie tylko pod telewizorem, ale również przy ścianie. Postawisz na nim szklane wazony lub dodatki w miedzianym stylu i osiągniesz efekt idealnie obrazujący styl loftowy.
Do pomieszczeń urządzonych w skandynawskim stylu wybierzesz nowoczesny mebel RTV wykonany z różnych rodzajów drewna, co zagwarantuje Ci nie tylko wysoką jakość produktu, ale również interesujący design. Styl skandynawski doskonale skomponuje się także z szafką z białym blatem i drewnianymi nóżkami. Dla przełamania jasnej kolorystyki wnętrza zastosujesz model w miętowym lub morskim odcieniu. Klasyczny salon świetnie zaprezentuje się z nowoczesną szafką z drewna. Dla przełamania eleganckiego stylu zastosujesz w nim designerski mebel RTV z ciekawym wzorem.