EuformaMebleMeble RTV

Meble RTV

Aranżując salon, nie możesz zapomnieć o nowoczesnych meblach RTV. Ten element ma być nie tylko funkcjonalną szafką pod telewizor, ale również ozdobą pomieszczenia. W naszej ofercie odnajdziesz designerskie meble RTV, które z łatwością skomponujesz z aranżacją wnętrza. Wybierzesz spośród modeli zaprojektowanych przez cenionych designerów. Ich założeniem było stworzenie mebli o interesującym wyglądzie, a jednocześnie bardzo praktycznych. Nowoczesne meble RTV z naszej oferty cechują się nie tylko fantastycznym designem, ale również wspaniałą jakością. Do ich stworzenia użyto wytrzymałych materiałów, dzięki którym produkt pozostanie w Twoim domu dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą mebli dla sprzętu RTV, zapraszamy do naszych oddziałów w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie (Mokotów).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Meble RTV - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Nowoczesne meble RTV powinny spełniać Twoje wymagania pod względem miejsca do przechowywania. Jeśli masz niewielki salon, w którym brakuje komody czy szafy, to sprawdzi się u Ciebie model mebla pod telewizor z dużą ilością przestrzeni w szafkach. Umieścisz w nich na przykład płyty z grami na konsolę lub filmy na DVD, a nawet urządzenia. To możliwe dzięki otworom znajdującym się z tyłu mebla, za sprawą których podłączysz kable zasilające do kontaktu. Dzięki temu przewody nie będą widoczne i nie zniszczą aranżacji pomieszczenia.
Przy wyborze nowoczesnych mebli RTV warto zwrócić uwagę nie tylko na ilość miejsca do przechowywania, ale także ich wymiary. Dzięki naszej szerokiej ofercie z łatwością dobierzesz model dostosowany do wielkości swojego salonu. Niektóre z produktów możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, wybierając liczbę szuflad, kolor stelażu, blatu i uchwytów. Mebel może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze zgodnie z Twoim zamówieniem.

Meble RTV do salonu - jak dobrać je do stylu wnętrza?

Nowoczesne meble RTV będą dla Ciebie miejscem do wyeksponowania telewizora i przechowywania urządzeń, ale także sposobem na dodatkową dekorację. Dobierzesz je do stylu wnętrza i stworzysz spójną aranżację lub postawisz na przełamanie, dzięki czemu szafka pod telewizor będzie wyróżniała się spośród innych mebli. W industrialnym wnętrzu zastosujesz designerski mebel RTV z drewna oraz metalu, czyli tworzyw idealnie pasujących do loftowych aranżacji. Produkt może stanąć nie tylko pod telewizorem, ale również przy ścianie. Postawisz na nim szklane wazony lub dodatki w miedzianym stylu i osiągniesz efekt idealnie obrazujący styl loftowy.
Do pomieszczeń urządzonych w skandynawskim stylu wybierzesz nowoczesny mebel RTV wykonany z różnych rodzajów drewna, co zagwarantuje Ci nie tylko wysoką jakość produktu, ale również interesujący design. Styl skandynawski doskonale skomponuje się także z szafką z białym blatem i drewnianymi nóżkami. Dla przełamania jasnej kolorystyki wnętrza zastosujesz model w miętowym lub morskim odcieniu. Klasyczny salon świetnie zaprezentuje się z nowoczesną szafką z drewna. Dla przełamania eleganckiego stylu zastosujesz w nim designerski mebel RTV z ciekawym wzorem.

Szafka pod wiszący telewizor musi być odpowiednio długa - co najmniej tak jak sprzęt RTV. Warto, by wewnątrz znajdowały się różne półki i przegrody pozwalające na przechowywanie drobnych przedmiotów. Znaczenie ma też dopasowanie mebla do stylistyki pomieszczenia.

Szafka pod telewizor powinna być dłuższa od samego sprzętu, by możliwe było stworzenie stylowego efektu. Jej wysokość zależy od tego, w jakim dokładnie miejscu zamierzasz powiesić telewizor.