Regały i półki

Regały i półki są jednymi z najważniejszych mebli w każdym pomieszczeniu. Przyciągają wzrok za sprawą swojej wielkości. Należy dokładnie przemyśleć ich wybór, ponieważ zostaną we wnętrzu przez wiele lat. Nowoczesne regały i półki z naszej oferty dobierzesz do każdej aranżacji, ponieważ zadbaliśmy o ogromny asortyment tych mebli. Ich projekty stworzyli designerzy ceniący sobie nowatorskie i interesujące formy, które potrafią odmienić najnudniejsze wnętrze. Oryginalne regały i półki cechują się nie tylko doskonałym wyglądem, ale też świetnym wykonaniem z wytrzymałych materiałów, co sprawia, że pozostaną z Tobą na wiele lat. Co ważne, są to meble polskiej produkcji. Chcesz poznać bliżej naszą ofertę regałów i półek? Odwiedź nas w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Regały i półki Bydgoszcz

Regały i półki Warszawa

Regały i półki Gdańsk

Regały i półki Katowice

Designerskie regały i półki - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup regału, należy pamiętać o wielkość salonu. Jeśli jest niewielkim pomieszczeniem, warto zdecydować się na model, który łączy w sobie otwartą przestrzeń do wyeksponowania ozdób i książek z szafkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeden mebel posłuży za dekorację i miejsce do przechowywania. To idealny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w kawalerkach, gdzie nie zmieszczą się dodatkowe szafy lub komody.
Przy zakupie półek warto wziąć pod uwagę ich przeznaczenie. Jeśli ma być to mebel wyłącznie do eksponowania bibelotów, warto postawić na model z podświetleniem. Nowoczesna półka wyposażona w ledowe lampy podkreśli ramki ze zdjęciami rodziny lub książki. Jeśli natomiast mebel ma być dodatkowym miejscem do przechowywania, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jego rozmiar. Niech duża, przestronna półka zawiśnie nad biurkiem i stanowi miejsce na książki.

Designerskie regały i półki - jak dobrać je do aranżacji wnętrza?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz designerskie regały i półki, które z łatwością wkomponujesz w różne style aranżacji. Do wnętrza industrialnego dobierzesz stalowy regał będący idealnym stojakiem na magazyny. W loftowych aranżacjach liczy się bowiem prostota mebli i ich funkcjonalność. Jeśli stawiasz na industrialne wnętrze, warto powiesić w nim półki z drewna, które jest jednym z wykorzystywanych w tym stylu materiałów.
Nowoczesne regały i półki wspaniale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, do których chcesz dodać odrobinę koloru. Żeby to zrobić, wybierz duży model wykonany z drewna z blatami w odcieniach, które lubisz. W bardzo jasnych wnętrzach sprawdzi się model z pastelowymi drzwiczkami od szafek. Jeśli chcesz odmienić klasycznie urządzony salon, postaw w nim regał drewniany, ale z metalowymi elementami. W ten sposób nadasz mu nieco charakteru, nie zaburzając jednocześnie klasycznej aranżacji.

Designerskie regały i półki - funkcjonalność czy estetyka? Co liczy się bardziej?

Designerskie regały i półki zachwycą Cię estetyką projektu i wykonania. Docenisz pomysłowość twórców, którzy zadbali o to, żeby meble były ozdobą wnętrza. To ważna cecha nowoczesnych regałów i półek, które są bardzo widocznymi elementami w pomieszczeniu. Czy estetyka jest jednak ważniejsza niż funkcjonalność? Decydując się na regał, musisz wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd czy rozmiar, ale też praktyczne rozwiązania, jakie w nim zastosowano.
Oferta Euformy pozwali Ci dokonać wyboru spośród regałów idealnych do przechowywania dużej liczby przedmiotów lub takich, które wyeksponują kwiaty w wazonie, książki, magazyny, ramki ze zdjęciami i figurki. Decyzję podejmiesz, biorąc pod uwagę wielkość mieszkania i przestrzeń, jaka zostaje Ci na przechowywanie. Nasze produkty są stworzone w taki sposób, żeby jednocześnie były funkcjonalne i estetyczne. Połączenie tych dwóch jednakowo ważnych cech daje bowiem mebel idealny.