Nowoczesne sofy i kanapy

Urządzając salon w apartamencie lub domku jednorodzinnym nie można pominąć najważniejszego mebla tapicerowanego – wygodnej sofy. W Euformie zdajemy sobie sprawę, że jest to wybór, który powinien być wypadkową całego mnóstwa wytycznych, dlatego przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę obejmującą nowoczesne sofy do salonu. Tapicerka do salonu powinna być jednocześnie piękna, wygodna i wspaniale komponować się z innymi elementami wnętrza.

Główne pomieszczenie w domu jest jego wizytówką, dlatego warto wybierając ten mebel postawić na jakość klasy premium i wzornictwo, które będzie zachwycać latami. W naszym sklepie meblowym możesz to zrobić bez trudu, ponieważ starannie wybieramy oferowane modele, stawiając na polski design najwyższej jakości. Bez względu na to, który z mebli tapicerowanych skradnie Twoje serce, możesz mieć pewność, że jego jakość wykonania i użyte materiały będą prezentowały najwyższy poziom.

Dlaczego sofa w salonie powinna być rozkładana?

Wybierając meble tapicerowane często stajemy przed dylematem: czy sofa powinna być rozkładana, skoro mamy osobne sypialnie. Prawda jest jednak taka, że nawet przy dużym domu sofa do salonu z funkcją spania jest dobrym wyborem. Dodatkowe miejsce do spania nie jest jedynym argumentem. Warto wziąć pod uwagę wypoczynek z rodziną, kiedy po prostu chcemy w kilka osób położyć się wygodnie i obejrzeć wspólnie film. W tym wypadku sofa do salonu rozkładana jest zdecydowanie konieczna.

Co ważne, oferowane przez nas meble są tak samo wygodne w każdej konfiguracji. W razie potrzeby można się na nich wyspać, jednak na co dzień są to przede wszystkim niezwykle wygodne siedziska z oparciami.

Sofa do salonu w apartamencie inwestycyjnym

Sofy z funkcją spania to nie tylko element wyposażenia naszych mieszkań, ale i apartamentów, które przygotowujemy pod inwestycję. W naszym sklepie znajdziecie całą kategorię mebli kontraktowych. Wybór rozkładanego modelu ma niebagatelne znaczenie dla atrakcyjności takiej lokalizacji. Jeśli wynajmujemy mieszkanie na doby, dodatkowe miejsce do spania jest w stanie pozwolić nam uzyskać wyższą cenę za wynajem.

Sofy kontraktowe w naszej ofercie są niesamowicie wytrzymałe i można je śmiało nazwać meblami do zadań specjalnych.

Co bardzo istotne, designerskie meble, które oferujemy pozwalają na uzyskanie doskonałych zdjęć apartamentów inwestycyjnych, co znacznie ułatwia ich sprzedaż, zarówno w momencie, gdy są to wynajmy dobowe, jak i sprzedaż całych mieszkań.

Nowoczesne meble od polskich designerów

W Euformie stawiamy na bardzo szczegółowy dobór asortymentu, spośród najlepszych projektów polskich firm meblarskich. Oferujemy meble klasy premium, które zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością przewyższają standardowe propozycje firm meblarskich. U nas znajdziesz luksusowe wypełnienia, które powstały w wyniku połączenia puchu i kulek silikonowych, możesz także zamówić meble uszyte z nowoczesnych tkanin tapicerskich, takich jak aquaclean. Co ważne, masz ostateczny wpływ na to, jak będzie wyglądała zamówiona przez Ciebie sofa. Większość elementów wykonywanych jest ręcznie, więc indywidualizacja zamówienia może przebiegać w naprawdę szerokim zakresie.

Zakup w przyjemnej atmosferze

Nasze meble to produkty jakości premium, które nie pojawiły się w salonach przypadkowo. Każda sofa czy narożnik, która trafia do naszego sklepu jest dobierana ze względu na jakość i zgodne z trendami wzornictwo.

Ich doświadczenie ma na celu umożliwienie zapewnienia fachowego doradztwa na najwyższym poziomie. Ponieważ oferujemy meble, które mają cieszyć naszych klientów przez długie lata dbamy o to, aby dokonali oni naprawdę dobrego wyboru. Dlatego też zapewniamy fachową pomoc konsultantów, którzy mają szeroką wiedzę z zakresu produkcji i funkcjonalności mebli, ale i urządzania wnętrz.

Staramy się elastycznie dopasowywać do naszych klientów, dlatego też nasi doradcy dostępni są zarówno online, jak i w naszych salonach stacjonarnych.

Nasze showroomy znajdują się w pięciu miastach Polski: w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu i Gdańsku. W każdym z tych miejsc możecie Państwo zobaczyć poszczególne modele mebli, tak aby przekonać się osobiście o tym, jaki poziom jakości oferujemy. Do tego w każdym z tych miejsc czekają na Państwa fachowcy, którzy pomogą dobrać meble, które będą idealnie komponować się z wnętrzem i służyć latami.