Sofy dwuosobowe rozkładane

Rozkładane sofy dwuosobowe to połączenie designerskich rozwiązań z dodatkową przestrzenią na wypoczynek i popołudniowe odprężenie. To wokół nich kręci się całe życie rodzinne. Siedząc na nich pijemy poranną kawę, czytamy książkę czy wraz z dziećmi oglądamy kreskówkę. Dzięki możliwości jej rozłożenia zyskujemy ponadprogramową przestrzeń do spania dla odwiedzających nas gości. Dwuosobowe sofy rozkładane są wręcz stworzone zarówno do salonów nowatorskich jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu. Niejednokrotnie takie wyroby idealnie wpisują się w design przestrzeni biurowych, restauracyjnych czy kawiarnianych. W związku z tym rozkładane sofy dwuosobowe muszą charakteryzować się wysoką jakością, by spełniały swoją funkcję jak najdłużej. Wszak czym lepsza jakość mebli, tym większa wygoda w ich użytkowaniu. Z szerokiej oferty sklepu Euforma można wybierać z sof na chromowanym stelażu i z miękkimi poduchami oraz takimi z szerokimi podłokietnikami, które obejmują siedzisko. Mnogość wzorów i form sprawia, że nawet najbardziej wymagający konsument znajdzie swój mebel idealny.

Producenci
 • Cena
 • Showing all 11 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Sofy dwuosobowe rozkładane Bydgoszcz

  Sofy dwuosobowe rozkładane Warszawa

  Sofy dwuosobowe rozkładane Gdańsk

  Sofy dwuosobowe rozkładane Katowice

  Poznaj nasze sofy dwuosobowe rozkładane

  Odkryj dostępne w naszej ofercie dwuosobowe rozkładane sofy, które zachwycają nowoczesnym wzornictwem i starannością wykonania. Marka pozostawia do dyspozycji klientów meble charakteryzujące się prostotą i minimalistyczną formą. Znajdziemy również rozwiązania nastawione na podkreślenie wygody wyrobu poprzez zabiegi tapicerskie takie jak obicie tkaniną o grubym splocie oraz zastosowanie pozornie niedbałych szwów.

  Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę dwuosobowych rozkładanych sof, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów). Otrzymasz tu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich mebli, ich formy, zastosowania, kształtu i kolorystyki, tak aby całość urzekała estetyką i wygodą. Nasze produkty to wyroby najwyższej jakości pochodzące z polskiej produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują to co najlepsze.

  Sprawdź pozostałe popularne sofy:

  SofySofy kontraktoweSofy dwuosoboweSofy jednoosoboweSofy rozkładaneSofy skórzaneSofy trzyosoboweSofy modułoweSofa narożna