Sofy dwuosobowe rozkładane

Rozkładane sofy dwuosobowe to połączenie designerskich rozwiązań z dodatkową przestrzenią na wypoczynek i popołudniowe odprężenie. To wokół nich kręci się całe życie rodzinne. Siedząc na nich pijemy poranną kawę, czytamy książkę czy wraz z dziećmi oglądamy kreskówkę. Dzięki możliwości jej rozłożenia zyskujemy ponadprogramową przestrzeń do spania dla odwiedzających nas gości. Dwuosobowe sofy rozkładane są wręcz stworzone zarówno do salonów nowatorskich jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu. Niejednokrotnie takie wyroby idealnie wpisują się w design przestrzeni biurowych, restauracyjnych czy kawiarnianych. W związku z tym rozkładane sofy dwuosobowe muszą charakteryzować się wysoką jakością, by spełniały swoją funkcję jak najdłużej. Wszak czym lepsza jakość mebli, tym większa wygoda w ich użytkowaniu. Z szerokiej oferty sklepu Euforma można wybierać z sof na chromowanym stelażu i z miękkimi poduchami oraz takimi z szerokimi podłokietnikami, które obejmują siedzisko. Mnogość wzorów i form sprawia, że nawet najbardziej wymagający konsument znajdzie swój mebel idealny.

Producenci
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Sofy dwuosobowe rozkładane Bydgoszcz

  Sofy dwuosobowe rozkładane Warszawa

  Sofy dwuosobowe rozkładane Gdańsk

  Sofy dwuosobowe rozkładane Katowice

  Poznaj nasze sofy dwuosobowe rozkładane

  Odkryj dostępne w naszej ofercie dwuosobowe rozkładane sofy, które zachwycają nowoczesnym wzornictwem i starannością wykonania. Marka pozostawia do dyspozycji klientów meble charakteryzujące się prostotą i minimalistyczną formą. Znajdziemy również rozwiązania nastawione na podkreślenie wygody wyrobu poprzez zabiegi tapicerskie takie jak obicie tkaniną o grubym splocie oraz zastosowanie pozornie niedbałych szwów.

  Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę dwuosobowych rozkładanych sof, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów). Otrzymasz tu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich mebli, ich formy, zastosowania, kształtu i kolorystyki, tak aby całość urzekała estetyką i wygodą. Nasze produkty to wyroby najwyższej jakości pochodzące z polskiej produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują to co najlepsze.

  Sprawdź pozostałe popularne sofy:

  SofySofy kontraktoweSofy dwuosoboweSofy jednoosoboweSofy rozkładaneSofy skórzaneSofy trzyosoboweSofy modułoweSofa narożna