Sofy jednoosobowe

Sofy jednoosobowe zyskują coraz większe grono zwolenników z uwagi na to, że są idealnym rozwiązaniem do niewielkich i designerskich wnętrz. Te meble są wręcz stworzone do mieszkań o niewielkim metrażu, w których nadal chcemy zachować funkcjonalność i przestrzeń. Sofy jednoosobowe to świetna alternatywa dla zakupu ogromnych łóżek, które w takim przypadku zabierają swobodę poruszania się i komfort. Marka Euforma wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i swoich klientów uzupełniła swój asortyment o uniwersalne i praktyczne sofy z funkcją spania. To udogodnienie przyda się także w przypadku konieczności przenocowania gości. Oprócz oczywistych atutów związanych ze spaniem, sofy jednoosobowe to idealne miejsce na wypicie porannej kawy, przeczytania interesującej książki czy na długą rozmowę z członkami rodziny. Dbałość o detale na każdym etapie wykonania sofy gwarantuje użyteczność mebla na długie lata.

Producenci
 • Cena
 • Showing all 10 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Sofy jednoosobowe Bydgoszcz

  Sofy jednoosobowe Warszawa

  Sofy jednoosobowe Gdańsk

  Sofy jednoosobowe Katowice

  Zapewnij sobie wygodę i komfort odpoczynku

  Innowacyjne rozwiązania jakie pozostawia do dyspozycji swoich klientów marka Euforma to wynik ciągłego doskonalenia się twórców i śledzenia najnowszych trendów wkraczających w branżę meblarską. Ostateczny wybór produktu powinien być uwarunkowany niebanalnym wzornictwem, ale przede wszystkich trwałością i jakością użytych materiałów, łatwością w składaniu i rozkładaniu mebla oraz projektowaniem zgodnym z zasadami ergonomii mającymi wpływ na postawę naszego ciała w tak ważnym dla każdego aspekcie zdrowotnym.

  W naszej ofercie odkryjesz między innymi sofy jednoosobowe, które urzekają minimalizmem formy i zaskakują odważnym kształtem. Takie, które są przykładem perfekcyjnego wzornictwa w stylu skandynawskim oraz rozwiązania nastawione na rodzinną wygodę przejawiającą się w designie opartym o miękką poduszkę i siedzisko. Nieskończona liczba rozwiązań dostarczonych przez naszą firmę pozwala na aranżację każdego wnętrza. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę sof jednoosobowych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).

  Dostępne typy sof i kanap:

  Klasyczne sofySofy kontraktoweSofy jednoosoboweSofy rozkładaneSofy skórzaneSofy trzyosoboweSofy modułoweSofa narożnaSofy dwuosobowe rozkładane