Sofy narożne

Sofa narożna to niezastąpiony mebel przy aranżacji niewielkiego i tak wielofunkcyjnego pomieszczenia jaki jest salon. Powinien być wyposażony we wszystkie niezbędne elementy a dodatkowo pozostawać przestronnym i dobrze zaprojektowanym otoczeniem. Co więcej sofa narożna powinna być przytulnym miejscem do codziennego wypoczynku i spotkań ze znajomymi przy filiżance kawy. Meble te charakteryzują się ciekawym designem, indywidualnością konfiguracji i mnogością kolorów obić. Euforma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, dbałość o detale i zachowanie ergonomicznych kształtów aby wyroby były bezpieczne i dbały o zdrowie konsumentów. Z szerokiej oferty sklepu można wybierać z sof na plastikowych ślizgach, płozach wykonanych z pręta ze stali nierdzewnej, czy z litego drewna. Mnogość wzorów i form sprawia, że nawet najbardziej wygórowane wymagania będą spełnione.

Producenci
 • Cena
 • Showing all 79 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Narożne Bydgoszcz

  Narożne Warszawa

  Narożne Gdańsk

  Narożne Katowice

  Sofy narożne zapewniające idealny relaks

  Odkryj dostępne w naszej ofercie sofy narożne zachwycające kunsztem wykonania i innowacyjnym wzornictwem. W ramach produktów znajdziemy meble charakteryzujące się lekką sylwetką, szlachetnymi kształtami i o horyzontalnych bryłach. Są również i takie rozwiązania, które nastawione są na różnorodność elementów, wzornictwo w skandynawskim stylu czy podkreślenie prostoty formy. Całość uzupełniają nowoczesne zabiegi tapicerskie korzystające z najnowszych technologii.

  Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę sof narożnych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów). Otrzymasz tu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej formy, kształtu i kolorystyki sofy narożnej, tak aby w konsekwencji całość urzekała nieskazitelnością i wygodą. Produkty Euforma to wyroby polskiej produkcji, które są wykonane z największą misternością. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują to co najlepsze.

  Sprawdź pozostałe popularne sofy:

  SofySofy kontraktoweSofy dwuosoboweSofy jednoosoboweSofy rozkładaneSofy skórzaneSofy trzyosoboweSofy modułoweSofy dwuosobowe rozkładane