Sofy modułowe

Sofy modułowe to produkty gwarantujące komfort wypoczynku na najwyższym poziomie. Są jednym z kluczowych mebli wokół których kręci się całe rodzinne życie. To na niej rozmyślamy przy porannej kawie, przyjmujemy gości, czy wspólnie oglądamy telewizję. Z tego też względu tak ważne jest by sofy modułowe były solidnie i estetycznie wykonane. Co jednak najważniejsze w tego typu produkcie to to, że jego forma pozwala na tworzenie wielu kombinacji układając poszczególne elementy w swój indywidualny styl. Dzięki temu możemy tworzyć wymarzone przestrzenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Sofy modułowe sprawdzają się w każdym wnętrzu są jednocześnie pięknym elementem wystroju oraz wygodnym i użytkowym meblem. Każdy wyrób będący częścią unikatowej kolekcji firmy Euforma to połączenie pomysłowej aranżacji z oryginalnym charakterem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

  24 z 61
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Modułowe Bydgoszcz

  Modułowe Warszawa

  Modułowe Gdańsk

  Modułowe Katowice

  Sofy modułowe w pożądanych wzorach

  Sofy modułowe proponowane przez naszą firmę Euforma to ponadczasowy design i najnowsze technologie wdrożone w formie mebli. Są to wyroby polskiej produkcji, powstałe w odpowiedzi na pojawiające się trendy w branży meblarskiej i ciągłe doskonalenie się projektantów. Każda z dostępnych sof modułowych to doskonały wybór, który pomoże w stworzeniu unikalnego otoczenia. Możliwość wyboru koloru tapicerowanej powierzchni oraz niekiedy elementów wykończenia sprawia, że całość z pewnością sprosta naszym oczekiwaniom.

  W ramach dostępnych modeli znaleźć można takie, które stawiają na dostosowanie się do kształtu ciała osoby siedzącej poprzez zastosowanie kilku warstw pianki i miękkiego pierza. Są i takie, które łączą w sobie prostotę kształtów z elegancją, stylem i dodatkową funkcją spania. Dzięki wdrożeniu tych mebli można wielokrotnie odświeżać wnętrze zmieniając wygląd sofy i zestawiając je np. ze stolikiem. Ten rodzaj produktu sprawdzi się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych jak i publicznych.

  Przy wyborze idealnej sofy modułowej do stworzenia funkcjonalnego i komfortowego salonu warto zwrócić uwagę na ergonomiczne kształty mające wpływ na prawidłową postawę naszego ciała, gamę kolorystyczną obić i wykorzystane zaawansowane technologie. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę sof modułowych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów). Nasi doradcy pomogą Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania.

  Sprawdź pozostałe popularne sofy:

  SofySofy kontraktoweSofy dwuosoboweSofy jednoosoboweSofy rozkładaneSofy skórzaneSofy trzyosoboweSofa narożnaSofy dwuosobowe rozkładane