Designerskie stoliki i ławy

Stoliki i ławy dostępne w naszej ofercie są świetnym sposobem na upiększenie wnętrza. Decydując się na nowoczesne modele, masz szansę odmienić w krótkim czasie aranżację pomieszczenia. Designerskie stoliki kawowe i ławy ustawione w klasycznym salonie nadadzą mu zupełnie inny, nowoczesny charakter. Wystarczy niewielka zmiana, aby cieszyć się odmienionym wnętrzem. Stoliki i ławy, które przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie Euforma, są zaprojektowane przez cenionych designerów. Ich pomysły połączono z wysokiej jakości materiałem i pracą doświadczonych stolarzy, co dało niesamowity efekt w postaci wytrzymałych i pięknych mebli polskiej produkcji. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę stolików i ław, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Stoliki i ławy Bydgoszcz

Stoliki i ławy Warszawa

Stoliki i ławy Gdańsk

Stoliki i ławy Katowice

Designerskie stoliki i ławy - jak je aranżować?

Nasza oferta designerskich stolików i ław jest na tyle różnorodna, że wybierzesz z niej coś do każdej stylistyki. Te zaprojektowane przez cenionych projektantów meble doskonale uzupełnią aranżację industrialną. Dobierzesz do niej model z drewnianym blatem i stalową podstawą, co da niesamowity efekt w loftowym salonie, gdzie króluje czerwona cegła i surowy styl. W industrialnej aranżacji doskonale zaprezentuje się też model ze szklanym blatem i geometryczną podstawą.
W salonie urządzonym w skandynawskim stylu nie może zabraknąć modelu z drewnianym blatem i białymi nogami, które idealnie wpiszą się we wnętrze pełne jasnych barw. Do mieszkań urządzonych minimalistycznie sprawdzi się nowoczesny stolik ze szklanym blatem na drewnianych nogach. Ustawisz go przy narożniku o jednolitym odcieniu i stworzysz stylową przestrzeń do relaksu. Designerskie stoliki i ławy doskonale sprawdzą się też w klasycznych aranżacjach.

Stoliki i ławy - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Nowoczesne stoliki i ławy będą uzupełnieniem aranżacji salonu. Warto dobrać je do tego pomieszczenia nie tylko pod względem designu, ale też kształtu. Przy mieszczących wiele osób narożnikach lepiej zaprezentują się nieco większe ławy o prostokątnym kształcie. Posłużą do ustawienia na nich przekąsek, a jednocześnie do ozdobienia wnętrza kwiatami. Ławy prostokątne są zazwyczaj większe, więc nieco bardziej praktyczne. Te okrągłe sprawdzą się najlepiej do małych pomieszczeń jako dekoracja.
Nie tylko kształt nowoczesnego stolika lub ławy jest ważny. Należy zwrócić uwagę na wysokość mebla. Musi być dopasowana do narożnika lub kanapy. Warto przed zakupem designerskiego stolika lub ławy sprawdzić jego ciężar. To ważne zwłaszcza w mieszkaniach, w których salon w nocy zamienia się w sypialnię. Ważne może okazać się dodatkowe miejsce do przechowywania, które jest umieszczone w ławach najczęściej tuż pod blatem i jest dość wąskie.

Nowoczesne stoliki i ławy - czy sprawdzą się wyłącznie w salonie?

Designerskie stoliki i ławy są przeznaczone głównie do salonu, w którym pełnią zarówno estetyczną, jak i praktyczną funkcję. Postawisz je jednak również w innych pomieszczeniach. Te o niezwykle nowoczesnym wyglądzie spełnią się w roli ozdoby przedpokoju. Niewielkie modele z naszej oferty sprawdzą się doskonale postawione w gabinecie, w którym znajduje się biblioteczka oraz wygodny fotel. Posłużą za miejsce na kubek z ulubionym napojem i do odłożenia na chwilę czytanej książki.
Nowoczesne stoliki i ławy z naszej oferty doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale także w biurze, restauracji czy hotelu. Stworzysz dzięki nim miejsce, do którego klient chętnie powróci. Niektóre z dostępnych u nas nowoczesnych modeli doskonale zastąpią szafkę nocną. W tej roli świetnie sprawdzą się designerskie stoliki z szufladką, do której odłożysz przed snem okulary, biżuterię lub książkę.

Popularne typy stolików:

Stoliki rozkładaneStoliki okrągłe i owalneStoliki kwadratowe i prostokątne