EuformaMebleStołyStoły konferencyjneStoły okrągłe i owalne

Stoły okrągłe i owalne

Sklep Euforma.pl oferuje stylowe stoły konferencyjne okrągłe i owalne, które cieszą się ogromną popularnością nawet wśród najbardziej wymagających osób. Swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim temu, że są rewelacyjnie wykonane, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Gdzie sprawdzą się takie modele? Przede wszystkim w różnych biurach i firmach, ale tak naprawdę z powodzeniem można je aranżować także w przestrzeniach prywatnych, np. w salonie, jadalni, czy nawet kuchni.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że docenisz zakupy w naszej firmie. Gwarantujemy zadowolenie!

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  • Ulubione
   %
   Dion - okrągły
   Stół Dion – okrągły
   od 8,984 PLN, Stół

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   %
   Kalisto
   Stół Kalisto
   od 9,168 PLN, Stół

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   %
   Dion
   Stół Dion
   od 9,168 PLN, Stół

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   %
   Kalisto - okrągły
   Stół Kalisto – okrągły
   od 8,984 PLN, Stół

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   %
   Box oval
   Stół Box oval
   od 5,530 PLN, Stół

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   %
   Mono - owalny
   Stół Mono – owalny
   od 10,721 PLN, Stół

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   %
   New School
   Stół New School
   od 2,140 PLN, Stół

   producent: MDD

  • Ulubione
   %
   New School - wysoki
   Stół New School – wysoki
   od 2,731 PLN, Stół

   producent: MDD

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   %
   MIT
   Stół MIT
   13,700 PLN, Stół

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   %
   PL-AK okrągły
   Stół konferencyjny PL-AK okrągły
   od 2,757 PLN , Stół konferencyjny

   producent: PAGED MEBLE

  • Ulubione
   %
   Ogi A PLF12E
   stół konferencyjny Ogi A PLF12E
   od 1,691 PLN, stół konferencyjny

   producent: MDD

  Stylowe stoły konferencyjne okrągłe i owalne

  Jeżeli miałeś kiedykolwiek okazję robić zakupy w naszym sklepie, to na pewno wiesz, że priorytetem naszej działalności jest przede wszystkim oferowanie takiego asortymentu, który zachwyca swoją wysoką jakością wykonania. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku stylowych stołów okrągłych i owalnych, obok których naprawdę trudno przejść obojętnie. Współpraca z najlepszymi, polskimi projektantami sprawia, że możemy zaoferować Ci takie rozwiązania, które naprawdę zachwycają. Gwarantujemy, że zakupiony stół nie tylko będzie dobrze, ale i długo służył — bez obaw o to, że na jego powierzchni szybko pojawią się jakiekolwiek ślady użytkowania. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że utrzymanie proponowanego przez nas wyposażenia w czystości jest praktycznie bezproblemowe.

  Dlaczego warto wybierać designerskie stoły konferencyjne okrągłe i owalne?

  Główną zaletą stołów o takim kształcie jest fakt, że nie sprawiają żadnych problemów w momencie, gdy chce przy nich usiąść większa ilość osób. Każdy uczestnik rozmowy jest zwrócony twarzą do drugiej osoby — nie da się ukryć, że takie rozmieszczenie znacznie ułatwia planowanie w biznesie i różnego rodzaju rozmowy. Nowoczesne okrągłe i owalne stoły konferencyjne pozwalają również na umieszczenie większej ilości krzeseł niż w przypadku stołu prostokątnego, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jeżeli urządzasz tradycyjne pomieszczenie, to na pewno spodobają Ci się takie modele jak Mit, czy Oval. W tych bardziej futurystycznych świetnie sprawdzi się stół William albo Ogi. Przy każdym proponowanym przez nas meblu znajduje się informacja dotycząca tego, w jaki sposób można go swobodnie skonfigurować. Jeżeli chodzi o stoły, to możesz skorzystać z możliwości dopasowania interesujących Cię wymiarów, kolorów, czy nawet zastosowanych materiałów. Wszystko po to, aby zakupy w naszym sklepie były prawdziwą przyjemnością.

  Raz jeszcze bardzo serdecznie zachęcamy do zakupu naszych nowoczesnych stołów konferencyjnych okrągłych i owalnych. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, ich duża funkcjonalność i wprost nienaganne wykonanie sprawia, że te egzemplarze prezentują się reprezentacyjnie i stylowo. W Euformie udowadniamy, że urządzenie biura w firmie, prywatnego gabinetu, czy nawet salonu, wcale nie musi nam spędzać snu z powiek.