Toaletki i konsole meblowe

Nowoczesne toaletki i konsole są idealnym miejscem do przechowywania niewielkich przedmiotów. Pełnią jednak nie tylko praktyczną funkcję. Są bowiem niewielkim meblem, dzięki któremu dodasz wnętrzu charakteru. Nowoczesne toaletki i konsole z naszej oferty zaprojektowali cenieni designerzy, dzięki czemu zyskujesz pewność niepowtarzalności mebli. Zadbaliśmy nie tylko o ich wyjątkowy wygląd, ale również świetne wykonanie, które jest możliwe dzięki doskonałym materiałom i dokładności stolarzy. Nowoczesne toaletki i konsole postawisz w sypialni i zyskasz miejsce idealne do przechowywania kosmetyków i wykonywania makijażu. Umieścisz je także w przedpokoju, żeby otrzymać niewielką przestrzeń na klucze i portfel. Zapoznaj się z naszą ofertą toaletek i konsol w punktach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).

Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

Konsole Bydgoszcz

Konsole Warszawa

Konsole Gdańsk

Konsole Katowice

Toaletki i konsole meblowe nie tylko do sypialni

Toaletki i konsole kojarzą się przede wszystkim z sypialnią. Tworzą tam przestrzeń do wykonywania makijażu lub tworzenia manicure. Stanowią także doskonały sposób na wyeksponowanie pięknych flakonów perfum, które mogą być świetnym elementem dekoracyjnym sypialni. Jednak nie jest to jedyny pokój, w którym sprawdzą się nowoczesne toaletki i konsole. Postawisz je także w salonie. Zastąpią tam komodę i będą miejscem do przechowania najpotrzebniejszych dokumentów.
Ten niewielki mebel doskonale sprawdzi się w kawalerkach. Umieszczając go tam, zyskasz miejsce do wykonania makijażu, ale z powodzeniem zastąpisz nim także duże biurko. Na nowoczesnych toaletkach i konsolach zmieści się bowiem laptop, więc będą idealną przestrzenią do pracy. Designerskie modele ustawisz w przedpokoju. Sprawdzą się zwłaszcza w tych niewielkich, do których nie zmieści się duża komoda.

Jak dobrać toaletki i konsole do wystroju wnętrza?

Nowoczesne toaletki i konsole z naszej oferty dobierzesz do różnych stylów aranżacji wnętrz. Model łączący w sobie drewno i czarny odcień będzie świetnie pasował do industrialnych mieszkań. Konsolę postawisz na tle ceglanej ściany i zyskasz imponujący efekt w loftowym stylu. Do industrialnego wnętrza sprawdzi się także konsola minimalistyczna z metalową podstawą. Ustawisz na niej dodatki w miedzianym odcieniu, który jest jednym z najważniejszych elementów tego stylu.
W klasycznie urządzonym mieszkaniu umieścisz toaletkę wykonaną z drewna. Model o ponadczasowym designie idealnie skomponuje się z brązowymi i beżowymi barwami pozostałych mebli oraz dodatków. Świetnie uzupełni także aranżację rustykalną, ponieważ styl ten czerpie wiele inspiracji z natury. Wykonane z drewna modele doskonale sprawdzą się w skandynawskich salonach, gdzie królują jasne barwy i naturalne materiały. Do minimalistycznych wnętrz pasują nowoczesne toaletki i konsole z białymi elementami.