Sale konferencyjne

Spotkania pracowników podsumowujące wspólne działania, a także prezentacje, negocjacje, konferencje czy narady to wydarzenia, które wymagają odpowiednio wyposażonej sali, w której wszystko przebiegnie bez zakłóceń. Na dużej przestrzeni łatwiej jest ustawić stoły konferencyjne i liczne krzesła. W mniejszych pomieszczeniach wymaga to nie lada pomysłowości. Sklep Euforma proponuje biurowe sale konferencyjne w różnych wersjach. Można je wykorzystać zarówno w niewielkiej przestrzeni małej firmy, jak i w obszernych salach konferencyjnych dużych korporacji. W ofercie naszego sklepu znajdują się wygodne stoły i krzesła konferencyjne, pojemne szafy, podręczne kontenery oraz komody, które przydadzą się na przedmioty niezbędne do przeprowadzania ważnych spotkań, prezentacji czy szkoleń.

Znajdź nasze SALE KONFERENCYJNE również stacjonarnie

Sale konferencyjne Bydgoszcz

Sale konferencyjne Warszawa

Sale konferencyjne Gdańsk

Sale konferencyjne Katowice

Wygodne i funkcjonalne sale konferencyjne do biura

Meble, jakie przydają się na salach konferencyjnych, warto dobierać tak, aby spójnie harmonizowały z całością aranżacji. Liczy się zarówno forma krzeseł, regałów czy stołów, jak i wygoda i funkcjonalność podczas ich użytkowania. Różne profile firm czy biur generują odmienne potrzeby wykorzystywania sal konferencyjnych. W jednych będą to regularne wydarzenia związane z planowaniem, raportowaniem przebiegu wykonywanych działań i okresowym podsumowaniem wyników, a w innych spotkania pracowników odbywają się raczej okazjonalnie i w wyjątkowych sytuacjach. Przy częstym użytkowaniu tego rodzaju pomieszczeń, warto wyposażyć biurowe sale konferencyjne w wygodne miejsca siedzące, ponieważ wielogodzinne szkolenia czy konferencje powinny być skoncentrowane przede wszystkim na sprawach biznesowych i firmowych, a nie na bólu kręgosłupa i dolegliwościach związanych z niewygodnym siedziskiem czy oparciem. W naszym sklepie polecamy wysokiej jakości krzesła konferencyjne wykonane w różnych formach i z rozmaitych materiałów. Jednym z bardziej nowoczesnych opcji są modele z kolekcji New School, które sprawdzą się na długotrwałych szkoleniach czy wielogodzinnych konferencjach. Odpowiednio dobrany wysoki zagłówek i podłokietniki zapewniają komfortowe oparcie, a tapicerowane miękkie siedzisko nie męczy kręgosłupa.

Jak dobrać meble do sali konferencyjnej?

Jeśli często i długo korzystamy z sali konferencyjnej, warto pomyśleć o krzesłach, które zapewnią komfort uczestnikom spotkań i zapobiegną ich rozpraszaniu. Polecamy krzesła MATE tapicerowane i wyposażone w wygodne podłokietniki. W wersji na czterech nogach możemy liczyć na doskonałą stabilność, a klasycznie wyprofilowany mebel uwzględnia dobre podparcie dla lędźwiowej części kręgosłupa. Lekkie i funkcjonalne krzesła są też wygodne do przechowywania i transportu. Inną propozycją są krzesła z kolekcji KYOS z tapicerowanym miękkim siedziskiem i wentylowanym oparciem. Dodatkową zaletą są wysokie podłokietniki. Przy sporadycznych spotkaniach warto zadbać o wygodne przechowywanie mebli i ich składowanie. Dodatkową zaletą dobrych krzeseł konferencyjnych jest ich łatwe utrzymanie w czystości, ponieważ sale konferencyjne biurowe i firmowe są najczęściej również miejscem reprezentacyjnym, do którego zapraszani są także ważni goście i kontrahenci biznesowi.

Sale konferencyjne do biura czy firmy wymagają także odpowiednio dobranego stołu. Możemy postawić na wersję klasyczną w kształcie prostokątnym, jak i owalną lub okrągłą. Podobnie, jak w przypadku krzeseł, jeśli nasza sala jest używana raczej sporadycznie, warto wybierać stoły składane i łatwe do przechowywania. Odpowiednie komody, szafki czy kontenery umożliwią przechowywanie sprzętu audiowizualnego i akcesoriów niezbędnych do prowadzenia spotkań, szkoleń czy konferencji.