Budki akustyczne

Nie zawsze można wyjechać poza miasto, żeby odetchnąć od jego zgiełku i zrelaksować się w ciszy pośród natury. Współcześni projektanci zadbali jednak o nasz komfort psychiczny projektując budki akustyczne do biura i przestrzeni publicznej. To niezwykłe miejsca, w których na chwilę możesz się zatrzymać i odpocząć. Doskonale sprawdzą się też wtedy, gdy chcesz porozmawiać przez telefon, a wokół panuje duży hałas. Możesz tam także porozmawiać na osobności o ważnych sprawach, jeśli nie chcesz, aby ktoś z zewnątrz słyszał konwersację. Dzięki temu, że biurowe budki akustyczne są dostępne w różnej wielkości, może z nich korzystać jednocześnie więcej osób, co pozwala na spokojne przeprowadzenie poufnego służbowego spotkania. Komfort użytkowania budki podnosi zarówno jego odpowiednie wentylacja czy oświetlenie typu LED, jak i dostęp do mediaportu zapewniającego połączenie dla urządzeń elektronicznych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Akustyczna oaza spokoju dla każdego

Typowe budki telefoniczne odeszły już w zapomnienie i możemy je podziwiać jedynie w muzeum lub wtedy, gdy pomysłowi projektanci przekształcają je na uliczne mini biblioteczki czy inne funkcjonalne miejsca. Jednak w przestrzeni publicznej pojawili się ich godni następcy, czyli nowoczesne budki akustyczne biurowe, które stoją na terenie dużych firm, restauracji, hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej.

Specjalna konstrukcja oraz użycie materiałów o wysokiej izolacji akustycznej sprawia, że te niewielkie pomieszczenia wewnętrzne stają się mini oazą w hałaśliwym centrum firmy, lotniska czy restauracji. Zamykane lub otwarte budki zapewniają spokój i wyciszenie oraz dają możliwość przeprowadzenia spokojnej rozmowy bezpośrednio z drugą osobą, lub przez telefon, przeczytania informacji z gazety czy smartfonu, a wszystko, bez zgiełku, niepotrzebnych szumów dookoła i rozpraszającego hałasu. W budce można też chwilę odpocząć w czasie przerw w pracy, nabrać sił i przede wszystkim odizolować od nadmiernej ilości bodźców zewnętrznych bombardujących nas codziennie z ogromną mocą.

Budki akustyczne w wersji standard czy lux?

Możesz swobodnie wybierać wśród szerokiej oferty produktów. W naszym sklepie znajdują się standardowe wersje otwartych budek o rozmaitych kształtach. Mogą być wyposażone w wygodne siedzisko z oparciem i być otwarte od góry lub podobnie jak panele akustyczne zawieszane na ścianach niczym dawne budki telefoniczne. W kolekcji MELLO znajdziesz biurowe budki akustyczne otwarte ze stolikiem, przy którym zarówno wypijesz szybkie espresso i porozmawiasz z koleżanką podczas przerwy na lunch, jak i sprawdzisz wiadomości na laptopie.

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy również duże zamknięte budki akustyczne do biura i przestrzeni publicznej, mieszczące od jednej do nawet sześciu osób. Dzięki sporej przestrzeni bez problemu można wewnątrz ustawić stół z kilkoma krzesłami albo fotele i stolik kawowy. Efektownie wykończone i dobrze wyposażone budki akustyczne biurowe to miejsce, w którym spokojnie porozmawiasz, skoncentrujesz się w ciszy i być może rozwiążesz ważny problem w pracy, a może po prostu złapiesz oddech i wyciszysz się podczas zabieganego dnia. W kolekcji budek MELLO znajdziesz też modele w intensywnej kolorystyce, która pobudza do działania lub wręcz przeciwnie uspokaja. Wolisz żywiołowy i optymistyczny pomarańcz, a może delikatną i uspokajającą zieleń czy relaksujący niebieski kolor? Sprawdź, jakie barwy będą najbardziej odpowiednie i wybierz akustyczną oazę spokoju do Twojej firmy.