Budki akustyczne

Nie zawsze można wyjechać poza miasto, żeby odetchnąć od jego zgiełku i zrelaksować się w ciszy pośród natury. Współcześni projektanci zadbali jednak o nasz komfort psychiczny projektując budki akustyczne do biura i przestrzeni publicznej. To niezwykłe miejsca, w których na chwilę możesz się zatrzymać i odpocząć. Doskonale sprawdzą się też wtedy, gdy chcesz porozmawiać przez telefon, a wokół panuje duży hałas. Możesz tam także porozmawiać na osobności o ważnych sprawach, jeśli nie chcesz, aby ktoś z zewnątrz słyszał konwersację. Dzięki temu, że biurowe budki akustyczne są dostępne w różnej wielkości, może z nich korzystać jednocześnie więcej osób, co pozwala na spokojne przeprowadzenie poufnego służbowego spotkania. Komfort użytkowania budki podnosi zarówno jego odpowiednie wentylacja czy oświetlenie typu LED, jak i dostęp do mediaportu zapewniającego połączenie dla urządzeń elektronicznych.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

  Znajdź nasze BUDKI AKUSTYCZNE również stacjonarnie

  Budki akustyczne Bydgoszcz

  Budki akustyczne Warszawa

  Budki akustyczne Gdańsk

  Budki akustyczne Katowice

  Budki akustyczne Wrocław

  Akustyczna oaza spokoju dla każdego

  Typowe budki telefoniczne odeszły już w zapomnienie i możemy je podziwiać jedynie w muzeum lub wtedy, gdy pomysłowi projektanci przekształcają je na uliczne mini biblioteczki czy inne funkcjonalne miejsca. Jednak w przestrzeni publicznej pojawili się ich godni następcy, czyli nowoczesne budki akustyczne biurowe, które stoją na terenie dużych firm, restauracji, hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej.

  Specjalna konstrukcja oraz użycie materiałów o wysokiej izolacji akustycznej sprawia, że te niewielkie pomieszczenia wewnętrzne stają się mini oazą w hałaśliwym centrum firmy, lotniska czy restauracji. Zamykane lub otwarte budki zapewniają spokój i wyciszenie oraz dają możliwość przeprowadzenia spokojnej rozmowy bezpośrednio z drugą osobą, lub przez telefon, przeczytania informacji z gazety czy smartfonu, a wszystko, bez zgiełku, niepotrzebnych szumów dookoła i rozpraszającego hałasu. W budce można też chwilę odpocząć w czasie przerw w pracy, nabrać sił i przede wszystkim odizolować od nadmiernej ilości bodźców zewnętrznych bombardujących nas codziennie z ogromną mocą.

  Budki akustyczne w wersji standard czy lux?

  Możesz swobodnie wybierać wśród szerokiej oferty produktów. W naszym sklepie znajdują się standardowe wersje otwartych budek o rozmaitych kształtach. Mogą być wyposażone w wygodne siedzisko z oparciem i być otwarte od góry lub podobnie jak panele akustyczne zawieszane na ścianach niczym dawne budki telefoniczne. W kolekcji MELLO znajdziesz biurowe budki akustyczne otwarte ze stolikiem, przy którym zarówno wypijesz szybkie espresso i porozmawiasz z koleżanką podczas przerwy na lunch, jak i sprawdzisz wiadomości na laptopie.

  W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy również duże zamknięte budki akustyczne do biura i przestrzeni publicznej, mieszczące od jednej do nawet sześciu osób. Dzięki sporej przestrzeni bez problemu można wewnątrz ustawić stół z kilkoma krzesłami albo fotele i stolik kawowy. Efektownie wykończone i dobrze wyposażone budki akustyczne biurowe to miejsce, w którym spokojnie porozmawiasz, skoncentrujesz się w ciszy i być może rozwiążesz ważny problem w pracy, a może po prostu złapiesz oddech i wyciszysz się podczas zabieganego dnia. W kolekcji budek MELLO znajdziesz też modele w intensywnej kolorystyce, która pobudza do działania lub wręcz przeciwnie uspokaja. Wolisz żywiołowy i optymistyczny pomarańcz, a może delikatną i uspokajającą zieleń czy relaksujący niebieski kolor? Sprawdź, jakie barwy będą najbardziej odpowiednie i wybierz akustyczną oazę spokoju do Twojej firmy.