Wieszaki

Sklep Euforma specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych i niepowtarzalnych polskich mebli, oświetlenia oraz innych elementów wyposażenia pomieszczeń biurowych. Współpraca z polskimi projektantami zafascynowanymi tworzeniem sztuki użytkowej zaowocowała przygotowaniem szerokiej oferty oryginalnych mebli i akcesoriów do biura. Klienci pragnący przebywać na co dzień w otoczeniu sztuki znajdą coś dla siebie, niezależnie od tego, czy tworzą klasyczną aranżację biura, czy urządzają je korzystając wyłącznie z nowoczesnych mebli polskich projektantów. Unikalny wystrój biura można osiągnąć nawet za pomocą pojedynczych elementów przykuwających uwagę oryginalnością. Warto sięgnąć choćby po designerskie wieszaki do szatni biurowej, by pracownicy poczuli, że pracują w dobrej firmie, a goście wiedzieli, że znaleźli się w wyjątkowym miejscu.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

  Designerskie wieszaki do szatni biurowej

  Włączenie niezwykłych elementów do wystroju biura pozwala stworzyć unikalny klimat w firmie. Nietypowe kształty mebli tworzą harmonię, a ciekawe formy zwykłych przedmiotów codziennego użytku sprawiają, że budzi się kreatywne myślenie. Kiedy wzrok pada na piękne przedmioty o interesującej linii i nieoczywistych rozwiązaniach, nawet monotonna praca nie wydaje się nużąca. Warto zadbać o to, by już od wejścia uwagę pracowników przyciągnął nietypowy szczegół. Może nawet szatnia biurowa może być pomieszczeniem, w którym ładne przedmioty choć na chwilę oderwą uwagę od codziennych problemów? Wolnostojące wieszaki do szatni biurowej pasują szczególnie do industrialnego, czy loftowego stylu, ale znajdą zastosowanie także w innych aranżacjach. Ich minimalistyczna, forma jest funkcjonalna, gdyż charakterystyczna podstawa w kształcie litery Y dodaje konstrukcji lekkości i zapewnia stabilność. Jeśli w biurze nie ma centralnej szatni dla wszystkich pracowników, można uzyskać ciekawy efekt ustawiając takie wieszaki w holu biura lub umieszczając je na każdym piętrze np. przy windzie.

  Jak wybrać nowoczesny wieszak do szatni biurowej?

  Pracownicy zatrudnieni w danej firmie mogą przechowywać swoją odzież w miejscach do tego przeznaczonych, ale to nie musi być jedno miejsce dla wszystkich. W mniejszych firmach zwykle nie ma potrzeby tworzenia dużej szatni - wystarczy wydzielenie niewielkiego pomieszczenia lub wyznaczenie specjalnej strefy na korytarzu. Często praktykuje się także tworzenie mini szatni w pokojach. W większych firmach urządzenie dużej szatni dla pracowników i gości nie wyklucza stworzenia innych punktów w biurze, w których można zostawić ubrania. Nowoczesne wieszaki do szatni biurowej mają niecodzienne formy, a ich widok zwykle wzbudza zainteresowanie. Jeśli wieszak ma służyć zaledwie kilku osobom, w sklepie Euforma można wybrać tradycyjne, drewniane modele stojące, ukształtowane pod wpływem inspiracji drzewami lub metalowe, stojące wieszaki wielopoziomowe, które tworzą komplet z wieszakami ściennymi zaprojektowanymi w tej samej stylistyce.

  Wielofunkcyjne wieszaki do szatni biurowej

  Polscy projektanci produktów użytkowych starannie planują wykonanie nawet najdrobniejszych elementów. Tworząc projekty wieszaków do szatni biurowej nie koncentrują się tylko na estetyce, ale biorą pod uwagę także ich funkcje i sytuacje, w których ludzie będą z nich korzystać. Za designerskim produktem stoi zatem nie tylko interesujący kształt, ale także przemyślana konstrukcja i odpowiednio dobrane materiały. Niektóre wieszaki do szatni biurowej będą tylko miejscem na ubrania, ale inne będą musiały udźwignąć także torby, czy nawet podręczną elektronikę. Skontaktuj się ze sprzedawcą lub doradcą sklepu Euforma, by uzyskać pełną informację o rozmaitych wariantach wieszaków do szatni biurowej.