EuformaPomieszczeniaBiuroArtykuły dekoracyjne

Dekoracje do biura

W aranżacji wnętrza niepozorne dodatki odgrywają bardzo ważną rolę. To one nadają pomieszczeniu indywidualny charakter i dzięki nim możemy budować indywidualną atmosferę biura, pomóc zrobić dobre pierwsze wrażenie na kliencie, a nawet poprawić samopoczucie pracowników. Dekoracje do biura nadają mu domowy, przytulny charakter, co sprawia, że praca jest przyjemniejsza, a co za tym idzie – bardziej efektywna. Nie bez powodu najpopularniejszymi dekoracjami do biura są obrazy i plakaty, dzięki nim ściany nie są puste i nie wydają się przytłaczające. W aranżacjach często pojawiają się również drobiazgi na półkach, takie jak ceramika i zielone rośliny.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Należy jednak pamiętać, że biuro musi być schludne i praktyczne, dlatego nie powinniśmy przesadzać w liczbie dodatków – kilka w zupełności wystarczy. W naszej ofercie znajdziesz wiele modnych obrazów i plakatów, które ozdobią ściany nowoczesnego, i skandynawskiego biura. Ponadto, znajdziesz również dekoracje do biura, które możesz postawić na półkach, na przykład elegancką ceramikę.

Obrazy i plakaty do nowoczesnych biur

Dekoracje ścienne to najpopularniejszy rodzaj dekoracji do biura. Ich wybór zazwyczaj nie sprawia problemów, choć powinniśmy pamiętać, że najlepsze będą neutralne motywy, takie jak abstrakcja czy surrealizm. W biurach o neutralnej kolorystyce dobrze sprawdzą się obrazy w wyrazistych, intensywnych barwach. Z kolei w kolorowych wnętrzach modnym rozwiązaniem będzie stworzenie małej galerii obrazów lub plakatów o podobnej, stonowanej kolorystyce (najlepiej czarno-białej) w takich samych neutralnych ramach.

Oryginalne lampy – połączenie funkcjonalności i ozdobności

Praktyczną dekoracją do biura jest ozdobna lampka biurkowa lub stojąca, która nie tylko oświetla miejsce pracy, ale dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi jest również ciekawym akcentem w pomieszczeniu. W budowaniu atmosfery biura ważna jest również barwa światła – im bardziej neutralna, tym lepiej. Co prawda, niektórzy zalecają w biurach barwę chłodną, jeśli jednak chcemy nadać przytulnego klimatu, lepiej postawić na neutralną.

Biuro powinno być przede wszystkim przestrzenią funkcjonalną, w której nic nie odwraca uwagi. Aby jednak je udekorować, można postawić na ciekawe oświetlenie, organizery o stylowym designie czy żywą roślinność.

W home office można sobie pozwolić na dowolność w dekorowaniu wnętrza. Jeśli masz własne biuro, postaw na dodatki dopasowane do danej aranżacji i własnych preferencji. Świetnie sprawdzą się dekoracje ścienne, które nie zajmują zbyt dużo przestrzeni.