Ceramika do biura

Ceramiczne dodatki w biurze to element, którego nie może zabraknąć. Jego elegancki i gustowny charakter świetnie dopełni nowoczesne wnętrze i podkreśli profesjonalizm firmy. Ceramika do biura jest wisienką na torcie, dlatego nie pomijaj jej w aranżacji. Nie zapominaj również, że do ceramiki zaliczamy także zastawę stołową, kubki i czajniki – co z pewnością przyda się w biurze na co dzień.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Nowoczesna i wytworna ceramika do biura została wykonana z dbałością o szczegóły i staranne wykończenie detali. Jej oryginalny design zawdzięczamy polskim projektantom dodatków do wnętrz, którzy inspirując się światowymi trendami, stworzyli wyjątkowe produkty.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 174 wyników

  24 z 174
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Ceramika Bydgoszcz

  Ceramika Warszawa

  Ceramika Gdańsk

  Ceramika Katowice

  Wazony na świeże lub suszone kwiaty

  Wazony to najpopularniejszy rodzaj ceramiki do biura. Są ozdobą zarówno, gdy trzymają kwiaty, jak i gdy są puste. Ich miejsce zazwyczaj jest na półkach lub regałach, gdzie nie są narażone na strącenie. Co więcej, dzięki szerokiej gamie barw dodają wnętrzu świeżości i akcentu, który przyciąga spojrzenie i uprzyjemnia atmosferę. Ceramikę można dobierać względem użytych już we wnętrzu odcieni lub postawić na zupełnie inne kolory, które będą wyróżniać się na tle neutralnego otoczenia.

  Ceramiczne naczynia do biura

  Ceramika do biura to nie tylko wazony, ale również ceramika użytkowa. W biurze pracownicy spędzają bardzo dużo czasu. Swój dzień zaczynają od kawy i śniadania, a do momentu wyjścia z pracy jedzą również lunch. Jeśli chcemy stworzyć eleganckie wnętrze, nie możemy zapominać o ceramice użytkowej. W zależności od potrzeb można stworzyć minimalistyczny zestaw z myślą o odwiedzających gościach albo wyposażyć biuro w designerską ceramikę dla każdego pracownika. Spójność robi bardzo profesjonalne wrażenie, a także podkreśla przynależność do grupy, zarazem doceniając każdego z osobna.