Lampy do biura

Oświetlenie w biurze jest bardzo ważne, ponieważ spędzamy tam wiele godzin, siedząc przed komputerem lub dokumentami. Odpowiednie ustawienie punktów światła poprawi komfort pracy i zadba o wzrok pracowników. Wpłynie również na atmosferę biura – jego przytulność oraz charakter. Będą ją tworzyć kształty i liczba lamp, a także barwa światła. Lampy do biura są również dekoracją, która przyciąga spojrzenie.

Nowoczesne biuro jest podatne na ciekawe aranżacje, dzięki dużej liczbie różnych pomieszczeń można wykorzystać wiele pomysłów, które nie sprawdziłyby się w domowej przestrzeni. Takimi rozwiązaniami są na przykład lampy wpuszczane, plafony i reflektory.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 643 wyników

  24 z 643
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze LAMPY również stacjonarnie

  Lampy Bydgoszcz

  Lampy Warszawa

  Lampy Gdańsk

  Lampy Katowice

  Oprócz centralnego źródła światła powinniśmy również zadbać o światło dla każdego pracownika. Obowiązkowe są lampy biurkowe, a także, w niektórych miejscach, nawet podłogowe. Wybierając designerskie lampy do biura polskich projektantów, dostępne w naszej ofercie, dodasz wnętrzu charakteru i oryginalności.

  Lampa w lobby i strefie wypoczynkowej

  W lobby i strefie wypoczynkowej powinniśmy się kierować podobnymi schematami jak w przypadku urządzania salonu. W ramach centralnego oświetlenia warto powiesić wiszącą, designerską lampę do biura, która zdecydowanie lepiej sprawdza się we wnętrzach tego typu. Oprócz tego dobrze jest postawić w kilku miejscach lampy podłogowe, które znane są ze swojego przytulnego charakteru. Dodatkowo umieszczone przy fotelu lub kanapie umożliwią pracownikom pracę z tego miejsca.

  Oświetlenie przy biurku

  Ergonomiczne miejsce pracy to wymóg niejednego regulaminu, a prawidłowe oświetlenie wchodzi w jego skład. Lampka biurkowa to podstawa, ale warto jednocześnie zadbać o optymalnie ustawienie światła sufitowego, tak, aby pracownik, siedząc, nie robił sobie cienia na biurku. Lampy do biura powinny być jasne i świecić światłem o białej lub neutralnej barwie.