Pozostałe meble i akcesoria biurowe

Kiedy urządzamy naszą przestrzeń w biurze, to oprócz wyposażenia głównego, jakimi są fotele, biurka, stoły czy ścianki działowe, potrzebujemy również innych akcesoriów, niezbędnych w codziennej pracy. Wybieramy też te, które doskonale uzupełnią aranżacje, nadając im wyjątkowego, oryginalnego wyglądu. Akcesoria pozostałe do biura oczywiście również znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy funkcjonalne wieszaki stojące czy montowane na ścianach, mobilne ścianki akustyczne zapewniające komfortową pracę oraz dekoracyjne elementy w postaci naturalnych roślinnych kompozycji spełniających również rolę higrometrów. Pozostałe biurowe akcesoria to przedmioty, które ułatwią, a nawet umilą wykonywanie codziennych obowiązków.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

  Komfort pracy na każdym stanowisku

  Duża, otwarta przestrzeń lub niewielkie pomieszczenie biurowe generują często mało komfortowe warunki pracy. Dzięki specjalnie przygotowanym panelom możesz stworzyć dla wszystkich pracujących osób indywidualne strefy zapewniające pełną koncentrację i efektywne wykonywanie swoich obowiązków. Mobilna ścianki można zainstalować na biurkach albo ustawić jako samodzielne parawany wyposażone w rolki z hamulcami lub stopki poziomujące. To rozwiązanie nie tylko nie zakłóca aranżacji wnętrza, ale i świetnie wydziela poszczególne strefy pracy. Wykonanie ścianek z ekologicznych materiałów zostało docenione przez międzynarodowe jury i nagrodzone w dziedzinie wzornictwa iF Design Award. Naturalna wełna, jaka znajduje się na ściankach, jest doskonałym izolatorem akustycznym, a lekka aluminiowa konstrukcja pozwala na dowolne przesuwanie mebli w zależności od potrzeb. Panele są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu znajdziesz zarówno naturalne barwy ziemi, takie jak beż, zieleń czy szarość, jak i energetyczną czerwień, optymistyczny pomarańcz albo efektowny żółty czy turkusowy kolor ścianki.

  Funkcjonalne i niezbędne akcesoria do biura

  Jednym z najbardziej oczywistych przedmiotów, jakie musimy mieć zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, są wieszaki. Szczególnie przydają się w naszej strefie klimatycznej, kiedy podczas zmiennej aury często mamy na sobie różnego rodzaju okrycia wierzchnie. Wśród pozostałych biurowych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie Euforma, znajdziesz zarówno wysokie wieszaki stojące, jak i designerskie wersje przeznaczone do zamontowania na ścianie, świetnie harmonizujące z nowoczesnymi aranżacjami. Stabilne metalowe konstrukcje stojących wieszaków zapewniają wytrzymałość nawet pod dużym obciążeniem zimowych płaszczy czy kurtek. Zarówno nogi, jak i koronę wieszaka możesz dopasować do różnorodnych wnętrz dzięki dostępnym różnym barwom lakieru. W proponowanej przez nasz sklep kolekcji SHIFT znajdziesz system wieszaków utrzymany w stylistyce loftowej. Stojący wieszak ma aż trzy poziomy do wykorzystania, dzięki czemu posłuży osobom o różnym wzroście. Wieszaki na ścianę można natomiast zamontować w taki sposób, aby stworzyć dodatkową przestrzeń na przykład na zawieszenie toreb czy plecaków.

  Ekologiczne higrometry i ozdoby do biura

  Pozostałe biurowe akcesoria, jakie znajdziesz w naszym sklepie, to także niebanalne higrometry, które możesz używać zarówno w pracy, jak i w domu. Wykonane z naturalnego drewna i porostów robią nie tylko pozytywne wrażenie na oglądających, ale są przede wszystkim praktycznym wskaźnikiem poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Pochodzące z lasów porosty potrzebują do życia podobnej wilgotności powietrza, co człowiek, dlatego ich dobra kondycja oznacza, że wokół nas panują korzystne warunki dla zdrowia. Higrometr wykonany z naturalnych materiałów stanowi także nietuzinkową ozdobę każdego pomieszczenia.

  Z drewna i zielonego mchu wykonano natomiast akcesoria pozostałe do biura, takie jak dekoracja GATE, którą można zamontować na ścianie lub postawić jako dwustronny panel ozdobny. Dzięki różnym konfiguracjom prezentację roślinną można również umieścić w pozycji poziomej. Naturalny, organiczny wygląd to ozdoba, która sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i tych przeznaczonych do pracy. Drewniana rama jest dostępna w kolorze dębu naturalnego, postarzanego oraz bielonego. Leśna zieleń nie tylko jest niezwykłą ozdobą każdego wnętrza, ale i wnosi do niego spokój i wyciszenie. Zielone ozdoby wprost z natury możesz zamówić w różnych rozmiarach, dzięki czemu stworzysz unikatowe aranżacje w dowolnym stylu, które uatrakcyjnią wnętrze domu czy firmy.