Kwietniki do biura

Kwietniki do biura i domu to nie tylko ozdoba, ale i coś, co nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Dzieje się tak zarówno ze względu na formę kwietników, jak i też rodzaj roślinności, jaką mogą podtrzymywać te funkcjonalne stojaki i wieszaki. Kwietniki, które znajdziesz w naszym sklepie Euforma, zostały wykonane z drewna lub stali w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Wśród bogatego asortymentu możesz wybrać kwietniki biurowe na ścianę lub stojące niczym niewielkie, praktyczne stoliki albo dekoracyjne, futurystyczne rzeźby. Dla miłośników roślinności przygotowaliśmy także duże, podwójne lub potrójne kwietniki, w których z łatwością pomieścisz swoje ulubione kwiaty doniczkowe, a także wersje kwietnika z lustrem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nowoczesnych i funkcjonalnych kwietników do biura, domu czy firmy.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

  Zielone oazy spokoju i piękna, dzięki uniwersalnym kwietnikom

  Podczas urządzania wnętrz zwracamy uwagę na wiele detali. Jednym z elementów, które przyciągają spojrzenia, a jednocześnie potrafią nadać pomieszczeniom przyjaznego charakteru, jest roślinność. Intensywna kolorystyka i rodzaj wybieranych roślin sprawiają, że czujemy się w takich wnętrzach bardziej zrelaksowani. Zielona oaza spokoju może także stanąć w hotelowym foyer, restauracyjnym kąciku z roślinnością czy na korytarzach firm, galeriach handlowych, salonach SPA oraz oczywiście w naszych prywatnych domach i mieszkaniach. Wszędzie tam przydają się wytrzymałe i stabilne stojaki na rośliny, dlatego nasze kwietniki do biur, domów czy innych wnętrz staramy się dobierać zarówno pod względem wysokiej jakości, czy trwałości, jak i modnego i efektownego wyglądu. Jedną z propozycji są stojące, designerskie kwietniki biurowe BATI. Ich stabilna i lekka konstrukcja metalowa przypomina kształtem rozłożone skrzydła motyla i doskonale eksponuje roślinę znajdującą się w donicy, zapewniając jej jednocześnie dogodne miejsce dla pnączy czy długich spływających w dół liści.

  Pomysłowe i funkcjonalne kwietniki

  Jeśli chcemy optycznie powiększyć przestrzeń, zazwyczaj używamy luster. A co zrobić, jeśli pragniemy mieć więcej roślin w pomieszczeniu? Jeśli nie ma opcji na zwiększenie ich ilości, to możemy zrobić dokładnie to samo, czyli wykorzystać lustrzaną taflę i stworzyć efekt odbicia zieleni. Kwietniki do biura, hotelu czy pomieszczeń mieszkalnych są wykonane na przykład ze szkła dymionego, jak to jest w przypadku LUSTRA HALO ze specjalną półką na rośliny. Zdublowana ilość kwiatów doniczkowych daje świetne wizualne efekty, a rama ze stali nierdzewnej skutecznie podtrzymuje donicę z rośliną.

  Do różnych pomieszczeń przygotowano także serię modułową M:OD. Te kwietniki na ścianę idealnie komponują się z różnymi elementami wyposażenia dzięki swojej ażurowej budowie ze stali malowanej proszkowo. Trzy moduły dostępne w tej kolekcji można ze sobą składać w dowolny sposób, tworząc oryginalne geometryczne wzory na ścianie. Jeśli natomiast preferujesz wyroby drewniane, mamy także kwietniki do biura i domu wykonane z litego drewna.

  Osobom lubiącym praktyczne rozwiązania proponujemy Stolik OVIO, który jest podzielony na część ażurową przeznaczoną na umieszczenie donic z kwiatami oraz pełną z blatem, na którym możesz postawić dowolne przedmioty, ozdoby czy akcesoria używane na co dzień. W nowoczesnych wnętrzach liczy się pomysłowość i takie właśnie są stojące kwietniki z kolekcji RODD w kształcie walców o różnych rozmiarach. Zostały wyprodukowane z ażurowej, gęstej metalowej siatki, przez co tworzą spektakularne efekty wizualne, rozpraszając światło poprzez drobne oczka w swoich ściankach. Modele są dostępne w różnych kolorach.