Lady recepcyjne do biura

Prezentujemy lady recepcyjne do biura, hotelu, restauracji, firm usługowych, gabinetów lekarskich czy salonów sprzedaży. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i efektowny wygląd to niewątpliwe zalety tych szczególnych elementów wyposażenia dla firm. Praktyczne lady są też łatwe do utrzymania w czystości, a system szafek i schowków pozwala również na szybkie uporządkowanie przestrzeni roboczej. To niezwykle istotne zalety zważywszy na to, iż biurowe lady recepcyjne są zazwyczaj wizytówką firmy, którą klienci widzą w pierwszej kolejności wchodząc do pomieszczenia.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Kolorowe i eleganckie meble recepcyjne

  Kolorowa lada LINEA 33 L to model wykonany ze szkła hartowanego, aluminium i gładkich płyt melaminowanych. Mebel idealnie pasuje do minimalistycznych wnętrz, a oświetlenie typu led dodaje nowoczesnego charakteru wyposażeniu recepcji. Małe szafki na blacie i żaluzjowa szafa pomieszczą najważniejsze dokumenty i akcesoria potrzebne w codziennej pracy. Lada jest również podzielona na część wyższą, za którą znajduje się główne stanowisko pracy oraz niższą, z jakiej łatwiej korzystać klientom na przykład poruszającym się na wózku inwalidzkim. Lady recepcyjne do biura pochodzące z tej kolekcji są dostępne w różnorodnej kolorystyce.

  Lada TERA to kolejna propozycja, w której znajdziesz różne możliwości doboru barw pasujących do urządzanych wnętrz. Modny antracyt lub minimalistyczna czerń i biel, a także płyty imitujące strukturę i barwy drewna to propozycje, które sprawdzą się w różnych pomieszczeniach. Ścianki wykonane na wysoki połysk efektownie odbijają światło dzienne i sztuczne, przez co dodają eleganckiego wyglądu meblom biurowym. Model proponowany do małych pomieszczeń to lada OVO łącząca klasyczną biel i drewnianą powierzchnię, a owalny blat zapewnia dużo miejsca do pracy i obsługi klientów.

  Geometryczne formy i gra świateł w nowoczesnych ladach recepcyjnych

  Lada recepcyjna ZIG-ZAG czy ORGANIC to przykłady doskonałego połączenie stylowego wyglądu mebli i nowoczesnych technologii. Meble wykonano z metalu i szkła, a efektownie zmieniające się kolory ledowego podświetlenia dodatkowo zdobią wnętrze pomieszczenia. Możliwość wzmocnienia lub osłabienia efektów świetlnych pozwala dostosować wygląd recepcji do indywidualnych upodobań i potrzeb. Bazowy, biały kolor mebli zapewnia wrażenie nieskazitelnej czystości i elegancji, dlatego tego typu biurowe lady recepcyjne dobrze sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych, placówkach medycznych czy salonach SPA.

  Równie efektownym meblem są lady, których kształt zaciekawia i fascynuje swoimi formami. Jedną z takich propozycji jest model ALPA, czyli lada recepcyjna do biura, hoteli, firm usługowych czy salonów sprzedaży i obsługi klienta. Ich kształt jest stylizowany na kształt pasma górskiego, co przyciąga uwagę i jednocześnie nadaje niepowtarzalnego wyglądu wnętrzom. Lady można kupić w różnych rozmiarach, a modułowy system pozwala na tworzenie różnorodnych zestawień i stanowisk pracy. Do niewielkich przestrzeni polecamy natomiast designerskie lady recepcyjne ZEN, które prezentują się niebanalnie dzięki konstrukcji przypominającej ułożone piętrowo klocki, dodatkowo efektownie podświetlone. Inną propozycją są meble z kolekcji FORO, czyli lady łączące funkcjonalność i stylową estetykę, która sprawdzi się w każdej nowoczesnej firmie. Wszystkie elementy mebli zostały przygotowane tak, aby zapewnić profesjonalną obsługę klienta i komfortową pracę na co dzień.