EuformaPomieszczeniaBiuroRecepcjaRegały, szafy, kontenery

Regały, szafy, kontenery do recepcji biurowej

Sklep Euforma to miejsce, w którym znajdziesz różnorodne meble do domu i biura. Mamy w ofercie również regały, szafy, kontenery biurowe czy designerskie półki na ściany. Różne rozmiary mebli pozwolą Ci dopasować wyposażenie do wielkości pomieszczenia i Twoich potrzeb. Sprawdź nasze propozycje, wśród których znajdziesz wiele modeli autorstwa polskich projektantów. Staranne wykonanie i użycie solidnych materiałów sprawia, że meble są wytrzymałe i funkcjonalne. Szeroki asortyment kolorystyczny pozwala też na stworzenie aranżacji w różnym stylu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W szczegółowych opisach znajdziesz również dodatkowe informacje, a w podanej cenie często znajdują się atrakcyjne dodatki do mebli, przydatne w ich codziennym użytkowaniu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nowoczesne aranżacje w systemie modułowym

Praktyczne regały, szafy, kontenery do biura, półki na ścianę czy komody to meble, które pomagają nam zapanować nad porządkiem w danym miejscu. Pojemne szuflady i głębokie półki umożliwiają przechowywanie różnego rodzaju dokumentów, przedmiotów użytkowych, ubrań czy podręcznych drobiazgów. Jak urządzić wnętrze, aby całość prezentowała się harmonijnie i jednocześnie była funkcjonalna w codziennym użytkowaniu? Na pewno pomocne będą systemy modułowe, wśród których znajdują się różnego rodzaju elementy składowe całej kolekcji. W ofercie mamy na przykład serię KIOSQ w stylu minimalistycznym i z możliwością wyboru kolorowych modułów urozmaicających aranżacje. Polecamy również designerską kolekcję regałów TEXT BLOCK, której wygląd nawiązuje do spektakularnych instalacji rodem z galerii sztuki nowoczesnej. Uniwersalna linia regałów FRISK to rozmaite wersje półek z szafkami i boxami. Na tych meblach znajdzie się nawet specjalne miejsce na kolekcję płyt winylowych, które doceni każdy miłośnik muzyki odtwarzanej z tych archiwalnych nośników dźwięku.

Modne i fantazyjne projekty mebli użytkowych

W naszej ofercie staramy się dobierać produkty tak, aby klienci znaleźli zarówno praktyczne, jak i oryginalne wizualnie regały, szafy, kontenery biurowe, półki na ścianę czy komody. Dzięki temu w sklepie Euforma proponujemy na przykład meble marki Kutikai. Kolekcja z daszkiem to nie tylko funkcjonalna przestrzeń do przechowywania, ale też asymetrycznie rozmieszczone szuflady czy szafki wyróżniające te atrakcyjnie prezentujące się meble. W komodach z tej serii producent przygotował również specjalne szufladki z otwieraniem-niespodzianką.

Inną propozycją są regały biblioteczne DYNKS, które równie dobrze mogą podzielić przestrzeń w pomieszczeniu, jak i stanąć przy ścianie. Modułowa forma umożliwia dołączenie różnorodnych elementów pod różnym kątem i w dowolnej ilości, dzięki czemu stworzysz własną wersję różnorodnych półek. Fantazyjna forma regału ITALIC SHELF too nawiązanie do pochyłego pisma wykorzystywanego w edytorach tekstu. Równie pochyłe ścianki dzielą przestrzeń na półkach, stwarzając niebanalny efekt aranżacji w pomieszczeniu. Do kształtu litery A nawiązuje natomiast regał o tej samej nazwie, czyli „A LETTER”, który wykonano z metalowej konstrukcji i drewnianych półek. Ażurowa konstrukcja świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, nadając im zarówno lekkości, jak i oryginalności. W minimalistycznej kolekcji COMPLI znajdziesz szeroki wybór szafek wiszących i stojących, a także regały, komody czy stoliki w różnych barwach fornirów i lakierów. Polecamy także designerskie serie BABA, APEX i RAJ z kolorowymi frontami szafek oraz meble LOOP z zaokrąglonymi łagodnie krawędziami. W naszych kolekcjach znajdziesz pojemne regały, szafy, kontenery biurowe, a także stoliki, półki na ściany czy komody z szufladami.