Stoliki

Stoliki do biura i przestrzeni prywatnej to meble, które służą nam każdego dnia. Stawiamy na nich filiżankę gorącej kawy, często kładziemy laptop, przeglądamy dokumenty, a nasze dzieci uwielbiają rysowanie czy układanki na niskich wygodnych blatach. Sklep Euforma to miejsce, gdzie znajdziesz idealne stoliki pełniące właśnie takie funkcje oraz wiele innych, które trudno zliczyć. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, jaki przygotowaliśmy dzięki producentom wysokiej jakości mebli. Oferujemy nowoczesne stoliki biurowe i salonowe, okrągłe lub owalne na jednej talerzowej nóżce, klasyczne kwadratowe, lub prostokątne na czterech podpórkach. Nasze stoliki są wykonane z metalu, drewna, szkła i innych materiałów, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu oraz czyszczeniu. U nas znajdziesz zarówno klasyczne formy stolików, jak i modne geometryczne i ażurowe kształty mebli, które przyciągają uwagę niebanalnym designem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 122 wyników

  24 z 122
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze STOLIKI również stacjonarnie

  Stoliki Bydgoszcz

  Stoliki Warszawa

  Stoliki Gdańsk

  Stoliki Katowice

  Stoliki Wrocław

  Stoliki w centrum uwagi

  Duży stół łączy rodzinę przy wspólnych posiłkach, a jego mniejsze odpowiedniki służą mieszkańcom domu każdego dnia i pełnią dokładnie tę samą rolę podczas familijnych gier planszowych, oglądania telewizji czy przyjmowania gości. Niewielkie stoliki do biura to także miejsce, gdzie wiele się dzieje. Te niepozorne meble, choć mają małe gabaryty, są niezbędnym elementem aranżacji. Niskie stoliki stoją najczęściej przy fotelach czy sofach, dlatego służą gościom i klientom odwiedzającym firmę. Warto więc zadbać o ich spójność z innymi elementami wyposażenia, a jednocześnie wybrać stolik, który stanie się funkcjonalnym miejscem do pracy czy wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz doskonałe modele, które sprawdzą się w tej roli. Jedną z takich propozycji są okrągłe stoliki kawowe z serii FAMEG o lekkiej ażurowej konstrukcji, która w naturalny sposób łączy tradycyjne gięcie drewna z najnowszą technologią cyfrowej obróbki. Stolik TRITOS to kolejna propozycja o wyjątkowej lekkości formy. Do wyboru mamy blaty w kształcie kwadratu, prostokąta lub koła, a meble z tej serii doskonale sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, ale i w hotelach, kawiarniach czy jako stoliki biurowe.

  Nowoczesne i wielopoziomowe stoliki biurowe i kawowe

  Kilka poziomów w jednym stoliku? Dlaczego nie! Nowoczesne projektowanie polega właśnie na łączeniu praktycznych funkcji z niezwykłą formą, która przyciąga spojrzenia. Takie zalety posiada między innymi model ANVIL, który doskonale wpisze się w aranżacje wnętrz mieszkalnych, hotelowych, restauracyjnych czy biurowych. Centralny okrągły blat wraz z wyższym stolikiem pomocniczym stanowią świetny duet, który pomoże w pełni wykorzystać powierzchnię użytkową do pracy czy wypoczynku. Kolejną propozycją jest model TEDDY BEAR dostępny w trzech różnych wysokościach, które można łączyć tworząc kaskadowe kompozycje użytkowe. Stoliki DO RO TA to zestaw trzech brył geometrycznych wykonanych z drewna i sklejki. Fenomenalnie zdobione meble stanowią niezwykłą ozdobę każdego pomieszczenia, a trzy walce o różnych rozmiarach można zastosować zarówno jako stoliki biurowe czy kawowe, jak i też siedziska. Dla każdego miłośnika dzikiej natury wielką niespodzianką będzie szklany blat stolika MOOSE osadzony na drewnianych nogach imitujących poroże łosia. Trójkątny, drewniany stolik BONTRI sprawdzi się natomiast na niewielkiej przestrzeni, podobnie jak okrągły model CIRCUS przypominający klatkę z pionowymi prętami z drewna. Designerskie, tapicerowane stoliki do biura i do domu pochodzące z kolekcji MESH wprawią w zachwyt każdego miłośnika nowoczesnych aranżacji, a dostępne w różnych wysokościach modele zapewniają funkcjonalną powierzchnię do wykorzystania.