Regały do biura

Regały w biurze są zdecydowanie bardzo ważnym elementem. Bez nich organizacja dokumentów, raportów i branżowych książek byłaby niezwykle trudna. Regały do biura nie zajmują dużo miejsca, a dzięki wielu półkom można na nich optymalnie zagospodarować przestrzeń. Niektóre modele mają również szuflady i zamykane półki, które ułatwiają utrzymanie porządku i segregację drobiazgów.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

  24 z 48
  Wczytaj następne 24 produktów

  W naszej ofercie znajdziesz designerskie regały do biura, które dobrze sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza. Dysponujemy wieloma rozwiązaniami, dzięki czemu pomożemy dobrać meble do wielkości i stylu pomieszczenia. Wyjątkowe wzornictwo nie jest jedyną zaletą mebli polskich projektantów. Nie należy zapominać o tym, że każdy produkt jest tworzony na zamówienie i z dbałością o każdy szczegół.

  Regały do biura

  Oprócz tradycyjnego wykorzystania regałów do trzymania książek i dokumentów można również zastosować go jako przesuwną ściankę, która mogłaby w otwartej przestrzeni oddzielać od siebie różne działy lub zespoły. Dzięki takiej subtelnej granicy oferujemy każdej grupie trochę prywatności, dbając o to, aby nie przeszkadzały sobie wzajemnie. Regały do biura można również zaaranżować jako miejsce na zielone rośliny, szklane wazony czy ozdobną ceramikę.

  Regały jako dekoracja nowoczesnego biura

  Designerskie regały do biura pełnią w pomieszczeniu dekoracyjną funkcję. Dzięki oryginalnemu wzornictwu nadają wnętrzu oryginalność i elegancję. W zależności od stylu, z jakim identyfikuje się firma, możemy wybrać bardziej klasyczne meble albo pobawić się aranżacją i postawić na mniej oczywiste rozwiązania. Popularnym trendem wśród projektów przestrzeni biurowych jest inspirowanie się przytulnością mieszkania i przeniesienie jej do pracy. Podobnie jak w domach, w biurach królują style skandynawskie, industrialne i eklektyczne łączące w sobie nowoczesność z retro.