Stoły konferencyjne do sal konferencyjnych

Stoły pełnią bardzo istotne funkcje zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i zawodowej. Stoły konferencyjne do biura są meblami reprezentacyjnymi, przy których przyjmuje się gości, negocjuje kontrakty czy przedstawia nowe projekty. Wokół blatu często siadają osoby, które decydują o sprawach najważniejszych dla firmy i jej pracowników. Dlatego przygotowaliśmy w naszej ofercie różne kształty i rozmiary stołów po to, aby każdy klient mógł kupić mebel odpowiedni do swoich potrzeb. Duże stoły konferencyjne biurowe oferują wiele miejsca dla użytkowników zgromadzonych wokół. Małe wersje zapewniają równie profesjonalny wygląd, ale ich gabaryty pozwalają na umieszczenie lub przechowywanie ich nawet na niewielkiej przestrzeni. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest też możliwość rozkładania blatów lub użycia systemów modułowych w sytuacji wymagającej zwiększenie liczby miejsc.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

Oryginalne i nowoczesne stoły do biura

Poszukując odpowiedniego stołu, warto zwrócić uwagę na detale w ich wyglądzie, które sprawiają, że dany model staje się meblem wyjątkowym. Jednym z takich produktów jest stół INDUSTRIAL, w którym odnajdziemy prawdziwą mieszankę stylów, a jednak całość prezentuje się wyjątkowo spójnie i elegancko. Postarzany blat z drewna tekowego zamiast na klasycznych nogach jest umieszczony na stalowej, ażurowej podstawie. Stabilny i jednocześnie lekki stół jest zabezpieczony ekologicznym impregnatem do drewna. Kolejną nietuzinkową propozycją są stoły konferencyjne do biura NATT, których masywny blat składa się z dwóch równolegle ustawionych desek z widoczną pośrodku wąską szczeliną. Dwie, szerokie metalowe nogi kontrastują z tradycyjną strukturą drewna, nadając przy tym lekkości tej formie. Ten układ podstawy zapewnia nie tylko dobrą stabilność stołu, ale i wygodne użytkowanie go przez osoby siedzące wokół blatu.

Dla osób poszukujących niebanalnych i odważnych stylowo rozwiązań proponujemy unikatowy stół MASIV. Niezwykle masywny blat, wykonany z niemal surowego drewna dębowego o naturalnej, nieregularnej linii od spodu jest wsparty przez ażurową konstrukcję z metalowych prętów. Skośne ułożenie podstawy dodaje dynamizmu, a jednocześnie niezwykłej lekkości całej formie. W tym przypadku istotna jest oryginalność i niepowtarzalność, bowiem dębowy blat jest w każdym modelu inny i zapewnia niezaprzeczalną wyjątkowość stołu.

Jaki stół konferencyjny wybrać do małej przestrzeni?

Jeśli nie dysponujemy dużą powierzchnią w biurze, wówczas musimy postawić albo na odpowiednio dobrane gabaryty stołu, albo kupić takie meble, które można bezproblemowo składać i przechowywać. Zdarza się, że typowy biurowy stół konferencyjny potrzebny jest sporadycznie, a na co dzień niestety przeszkadza pracownikom w wykonywaniu obowiązków. Dlatego w ofercie sklepu Euforma przygotowaliśmy także mniejsze modele oraz te z możliwością wygodnego składania.

Lekka podstawa z polerowanego aluminium oraz blat wykonany z płyty brzozowej składa się na konstrukcję modelu PLIO. Ten stół można także kupić w wersji na rolkach, które ułatwiają przesuwanie go na płaskich powierzchniach. W pełni złożony stół zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany w wąskich schowkach czy w pomieszczeniu gospodarczym przy ścianie. Jednocześnie wyróżnia się dodatkową zaletą, docenianą na małych przestrzeniach, czyli zaokrąglonymi rogami, które zapewnią bezpieczne przechodzenie obok blatu. W naszej ofercie znajdują się także stoły segmentowe, które można wykorzystywać oddzielnie lub w razie potrzeby tworzyć jednolitą, dużą powierzchnię wspólnego stołu konferencyjnego.

Funkcjonalne i pomysłowe rozwiązania od znanych projektantów

Mała przestrzeń czy okazjonalne używanie stołu sprawiają, że klienci poszukują pomysłowych rozwiązań w tego rodzaju meblach. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, projektanci mebli proponują biurowe stoły konferencyjne z dostawkami. W ofercie sklepu Euforma znajduje się model PL-A doskonale sprawdzający się w nowoczesnych biurach. Na co dzień niewielki, a w razie potrzeby może służyć nawet dziesięciu osobom, dzięki dodaniu drewnianej wstawki. Ponadto projektanci zapewnili też funkcjonalną drewnianą rynnę na okablowanie, co pozwala na bezproblemowe przyłączenie wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych w czasie konferencji, prezentacji czy spotkań. Znajdujące się w naszym sklepie stoły modułowe OGI Y wykorzystywane w pojedynczych segmentach mogą służyć na co dzień do różnych celów, a złożone w całość tworzą dużą powierzchnię roboczą idealną dla kilku, a nawet kilkunastu osób zasiadających wokół blatu.