EuformaPomieszczeniaBiuroŚcianki i meble akustyczne

Ścianki i meble akustyczne

Cisza wspiera koncentrację, ale jak zachować spokój w pomieszczeniu pełnym pracujących osób lub wspólnie użytkujących powierzchnie typu open space? Rozwiązaniem mogą być ścianki i meble akustyczne do biura oraz specjalne budki, w których możemy porozmawiać zarówno jeśli chcemy zachować pełną prywatność, jak i wtedy, gdy dookoła panuje duży hałas i zgiełk. Różne rozmiary paneli, budek czy mebli pozwalają dopasować je do wymagań przestrzennych oraz potrzeb użytkowników. W ofercie naszego sklepu Euforma znajdziesz pojedyncze i kilkuosobowe budki, panele o różnej wysokości i szerokości, a także komfortowe fotele lub szerokie sofy z tapicerowanymi ściankami. Polecamy modele idealne do biur, hoteli, lokali gastronomicznych czy ogólnie dostępnej przestrzeni użyteczności publicznej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Cisza nawet w środku wielkiego miasta

Sprawdź, w jaki sposób stworzyć w swojej firmie dogodne warunki do pracy i wykonywania codziennych obowiązków. Przeglądając naszą ofertę znajdziesz w niej wygodne meble do siedzenia wraz z panelami izolującymi hałas. Wśród ofert jest model Tritos Modular nazywany też łukowym, czyli wygodna sofa na płozach otoczona tapicerowanymi ściankami. Całość może tworzyć półkola, okrąg lub linię falistą, co daje wiele możliwości aranżacyjnych podczas urządzania wnętrz i zagospodarowania powierzchni dla użytkowników w biurze, salonie usługowym czy w przestrzeni dużej firmy.

Nowoczesne ścianki i meble akustyczne biurowe przydadzą się także w miejscach takich jak hotele, restauracje lub gwarne lotniska i galerie handlowe. Przykładem uniwersalnych modeli idealnych do tych przestrzeni jest kolekcja HUSSAR zaprojektowane przez Dorotę Koziarę. Dzięki wykorzystaniu mebli akustycznych możesz zatrzymać się na chwilę i odpocząć, spokojnie porozmawiać przez telefon czy sprawdzić ważne informacje w smartfonie. Seria oferuje siedziska jedno lub dwuosobowe o różnych wysokościach oparcia, a także wygodne pufy.

Uniwersalne panele, ścianki i budki akustyczne

Panele izolujące hałas z zewnątrz możesz wykorzystać w wersji natynkowej lub jako ścianki działowe, a także zamontować pod sufitem. Znajdująca się wewnątrz paneli sprasowana wełna mineralna poprawia akustykę pomieszczenia, a jednocześnie jest trudno zapalnym materiałem, zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania. Panele i ścianki to idealne rozwiązanie do biur, sal konferencyjnych, pokoi hotelowych czy klubów. Wybierając ścianki i meble akustyczne do biura, mamy możliwość znalezienia różnorodnych kolorów, kształtów i rozmiarów tych produktów. Przykładem jest bogata kolekcja FLUFFO FIRE RESIST oferująca liczne wzory, które można układać na ścianach i sufitach niczym duże puzzle i mozaiki. Panele mogą również stać samodzielnie na specjalnych stojakach lub rolkach ułatwiających ich przesuwanie. Ponadto niskie panele na dużych biurkach, oddzielają niezbędną przestrzeń i strefę dla każdego użytkownika dużego blatu. Panele mogą również dodatkowo zdobić przestrzeń tak jak na przykład dekoracyjna kolekcja ALBERI inspirowana naturą.

Oferowane przez nasz sklep budki i boxy akustyczne to miejsca, w których wykorzystano materiały dźwiękochłonne, aby zapewnić dobrą izolację od zewnętrznego zgiełku i pozwolić użytkownikom na spokojną rozmowę telefoniczną lub uspokojenie się, krótki wypoczynek i przygotowanie do następnych zadań czekających w ciągu dnia. Mogą to być jedno lub kilkuosobowe modele, otwarte lub zamknięte, które doskonale sprawdzą się na dużych przestrzeniach galerii handlowych, restauracji, hotelu czy innych miejsc użyteczności publicznej, gdzie wciąż wiele się dzieje.