Meble akustyczne do biura

Biuro urządzone na otwartej powierzchni bez ścianek działowych wymaga dostosowania odpowiednich mebli, aby zapewnić prywatność, jak i poufność niektórych zadań lub rozmów. Podobnie jest w różnego rodzaju instytucjach, urzędach, a także salonach usługowych – na przykład w zakładach fryzjerskich lub kosmetycznych. Wszędzie tam, gdzie klienci oczekują na spotkanie w pobliżu miejsca obsługi, warto umieścić biurowe meble akustyczne, wykonane zazwyczaj z użyciem tapicerowanych ścianek izolujących dźwięki. Można je kupić w naszym sklepie Euforma w różnych wersjach, zarówno częściowo otwartej, jak i z możliwością stworzenia pełnego okręgu. Designerskie projekty i wysokiej jakości materiały umożliwiają dostosowanie mebli akustycznych do biura i jego wystroju.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

  Poczekalnia w strefie ciszy

  Spokojne oczekiwanie na swoją kolej może odbywać się w jak najbardziej sprzyjających dla klientów warunkach. Urządzony kącik z krzesłem i narożną ścianką BOOI BO WS to model, które świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju salonach sprzedaży czy punktach usługowych, biurach i firmach obsługujących codziennie swoich klientów. Nowoczesny fotel kubełkowy jest osłonięty z boków i z tyłu specjalną tapicerowaną ścianą, dobrze tłumiącą dźwięki z zewnątrz. Dodatkowym wyposażeniem jest mały blat, na którym można wypełnić potrzebne dokumenty czy wypić przygotowaną kawę.

  Meble akustyczne biurowe dzielące przestrzeń nie tylko nie obciążają wizualnie wnętrz, ale też dodają im charakteru. Tak jest w przypadku modelu z kolekcji SONA, który doskonale sprawdzi się w hotelowym foyer, galerii handlowej, ekskluzywnych butikach czy salonach piękności. Wygodny blat obok szerokiego fotela, lampka oraz mediaporty umożliwiają komfortowe spędzenie czasu podczas oczekiwania na swoją kolej. Te meble można łączyć modułowo, dlatego świetnie sprawdzą się w różnych miejscach. Nie bez powodu designerska kolekcja Sona została nagrodzona w konkursie Top Design Award.

  Wygodnie i różnorodnie w strefie relaksu

  Dostępna w naszym sklepie kolekcja HUSSAR stanowi przykład wielu modułów do wykorzystania w różnych przestrzeniach. Jej autorką jest polska projektantka Dorota Koziara, której zamysłem była stworzenie miejsca, gdzie każdy zabiegany współczesny człowiek znajdzie chwilę na odpoczynek lub spokojne załatwienie spraw. Wygodne, osłonięte fotele i pufy zachęcają do zatrzymania się w biegu i odstresowania. Ponadto zapewniają komfortowe warunki do rozmowy czy krótkiego relaksu w odizolowaniu od wielkomiejskiego zgiełku. Różne wysokości oparć pozwalają dostosować meble do potrzeb użytkowników oraz do aranżacji przestrzeni. Dodatkową zaletą jest różnorodna kolorystyka modułów z kolekcji HUSSAR.

  System foteli i sof MONT zapewnia prywatność dzięki osłonom z wysokich tapicerowanych ścianek. Nowoczesne siedziska zachęcają do wypoczynku, a odpowiednio wyprofilowane oparcie dobrze wspiera kręgosłup podczas długich chwil rozmowy czy oczekiwania. Istnieje też możliwość dołączenia stolika, który mocowany do boku siedziska jest przydatnym miejscem na drobne przedmioty, telefon albo kubek z sokiem lub kawą. Te biurowe meble akustyczne świetnie sprawdzą się w dużych obiektach, takich jak lotniska, czy galerie handlowe, ale także w firmach i hotelach. Możliwość wyboru wśród kilkudziesięciu wzorów tapicerki pozwala dopasować je do niemal każdej przestrzeni