Panele akustyczne

Biurowe panele akustyczne mogą pomóc w wyciszeniu pomieszczenia, zapewnić dobrą izolację dźwiękową i stanowić nowoczesną dekorację. Dostępne w różnorodnych kształtach i kolorach dają wręcz nieograniczone pole dla wyobraźni projektantów wnętrz. Panele można mocować bezpośrednio na ścianach czy sufitach lub podwieszać na specjalnych, mocnych metalowych linkach. Ich niezwykłe właściwości są efektem użycia najlepszych dźwiękochłonnych materiałów, W naszym sklepie internetowym Euforma znajdziesz nie tylko różnorodne panele akustyczne do biura, ale i duże dwustronne kurtyny akustyczne, które oprócz funkcji izolacyjnej mają za zadanie dzielić przestrzeń, wydzielając strefy w pomieszczeniu. Ich niewątpliwą zaletą jest niebanalny wygląd, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy do świata funkcjonalnych i niezwykle efektownych paneli akustycznych.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 97 wyników

  24 z 97
  Wczytaj następne 24 produktów

  Panele akustyczne podwieszane i ścienne

  W naszej ofercie przygotowaliśmy dekoracyjne panele akustyczne nie tylko w wielu rozmiarach, ale i z możliwością dowolnego montażu. Panele akustyczne do biura można mocować na ścianach jako rodzaj dodatkowej warstwy izolującej przed hałasem. Dodatkowym atutem takiego zabezpieczenia jest też wyjątkowy, niebanalny wygląd ściany. Mamy do wyboru rozmaite konfiguracje - wśród paneli znajdują się liczne figury geometryczne oraz elementy o nieregularnych kształtach, które można układać niczym ścienne puzzle i duże mozaiki. Wielobarwne i fantazyjne wzory ułożysz też dzięki rozmaitym kolorom paneli. W ofercie naszego sklepu znajduje się kolekcja FLUFFO w oryginalnych odcieniach, takich jak choćby lody truskawkowe, lemoniada, curry, mokka, francuskie niebo, kolor żeliwny, trawiasty, ostrygowy, rzepakowy albo siwy dym.

  Dostępne w naszym sklepie biurowe panele akustyczne podwieszane pod sufitem to rodzaj płyty wykonanej na bazie wełny szklanej o dużej gęstości, zabezpieczonej dodatkowo specjalnym welonem i pokrytej warstwą materiału o przyjemnej teksturze. Całość nie tylko skutecznie poprawia akustykę w pomieszczeniach, ale i prezentuje się niezwykle oryginalnie jako podsufitowa ozdoba, której sposób zawieszenia można regulować na metalowych linkach. Panele akustyczne dekoracyjne są też trudnopalne, co nie jest bez znaczenia w przypadku materiałów wykończeniowych stosowanych w różnego rodzaju wnętrzach.

  Dekoracyjne kurtyny i mobilne ścianki

  Wysokiej jakości przesuwne, ruchome ścianki to doskonały pomysł na podział pomieszczenia na różne strefy, izolację części wnętrza, a także na jego efektowną dekorację. Wszystkie te funkcje mogą pełnić nasze stojące panele akustyczne do biura. W ofercie sklepu Euforma znajdziesz mobilne ścianki na stojakach i rolkach pojedyncze lub podwójne, a także zabudowy typu box i phonebox. Dodatkowo naszą ofertę wzbogacają designerskie panele wykonane w inspiracji naturą, czyli kolekcja ALBERI, przypominająca drzewa. Znajdziesz w niej zarówno akustyczne panele na ścianę, jak i ich duże, mobilne wersje umieszczone na specjalnych stojakach, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu

  Aby podzielić mniejszą przestrzeń, taką jak na przykład blat wieloosobowego biurka, wystarczą panele akustyczne z kolekcji SONIC, które nie tylko będą dobrym ekranem dźwiękochłonnym, ale i zapewniają strefę prywatności każdemu użytkownikowi. Z kolei kolekcja FLUFFO WEB to akustyczne dwustronne kurtyny nie tylko dobrze pochłaniające dźwięki, ale i wizualnie dzielące przestrzeń w pomieszczeniach, gdzie zastosowanie standardowych paneli jest ograniczone. Ich montaż polega na podwieszeniu dużej pionowej kurtyny do sufitu za pomocą specjalnych linek.

  Przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór paneli akustycznych, które świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, np salach koncertowych i nie tylko. Zapraszamy do ich zakupu.

  Panele akustyczne pomagają w wyciszeniu pomieszczenia, zapewniają dobrą izolację dźwiękową, a dodatkowo stanowią nowoczesną dekorację. Właściwości paneli akustycznych to efekt użycia najlepszych dźwiękochłonnych materiałów.

  Ceny paneli akustycznych są bardzo zróżnicowane i uzależnione od rozmiaru, kształtu oraz materiału, z którego zostały wykonane. Ich ceny wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.