Strefy relaksu

Kiedy potrzebujemy chwili wytchnienia, szukamy miejsc, w których poczujemy się w pełni odprężeni i będziemy mogli zregenerować siły. Nasze strefy relaksu do biura to propozycja idealna w takich sytuacjach. W ich skład wchodzą komfortowe i odpowiednio wyprofilowane fotele oraz sofy, w których można wygodnie usiąść, aby zmienić pozycję kręgosłupa po długich godzinach pracy przy biurku, miękkie pufy do odpoczynku, a także ogromne worki sako, które mogą stać się wygodną leżanką. W sklepie Euforma znajdziesz zarówno niskie fotele i pufy do położenia bezpośrednio na podłodze, jak i te wykonane na podwyższających je, drewnianych lub metalowych konstrukcjach. Okrągłe pufy zachęcą do ćwiczeń fizycznych nawet podczas oglądania telewizji czy słuchania i muzyki, a nietuzinkowe kształty będą dodatkową ozdobą każdego wnętrza. Zapraszamy do strefy relaksu, którą możesz wykreować według własnych upodobań.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Komfortowe meble do siedzenia i leżenia

W sklepie Euforma znajdziesz wygodne fotele oraz sofy. Możesz je kupić w wersji jedno- czy dwuosobowej, a także w postaci dużych, komfortowych narożników z wieloma miejscami siedzącymi. Umożliwiają także odpoczynek w pozycji leżącej. Wśród podpórek znajdziesz nowoczesne, metalowe i drewniane nóżki, a także płozy. Materiały wykończeniowe to ekoskóra lub tkaniny obiciowe w różnorodnych kolorach, które dopasujesz do wielu aranżacji. Sofy i fotele to także rozmaite formy tapicerowania, dlatego w ofercie mamy zarówno płaskie powierzchnie z elastycznej pianki poliuretanowej, duże, miękkie poduchy, jak i prążkowane przeszycia, co prezentuje doskonale. W cenę niektórych foteli lub sof wliczone są także niewielkie blaty, które służą użytkownikom jako wygodny, podręczny stolik. W meblach modułowych SONA znajdziesz także stylową lampkę oraz media porty do ładowania i podłączania urządzeń mobilnych. Przy okazji można także zamówić tapicerowane blendy i ścianki akustyczne, które chronią przed nadmiernym hałasem i zapewniają komfortowy wypoczynek. Ten rodzaj dźwiękochłonnych paneli wykorzystuje się często w strefie relaksu do biura.

Aktywny wypoczynek w strefie relaksu

Jeśli szukamy chwili wytchnienia po całodziennych obowiązkach, często potrzebujemy też aktywnych zajęć. Oczywiście w typowej strefie relaksu do biura czy domu nie będzie to żaden rodzaj sportu, ale możemy bez problemu wykonać kilka ćwiczeń, które wprawią w ruch nasze mięśnie. Doskonale służy do tego kulista pufa ROLLO, która niczym duża piłka do ćwiczeń może pomóc w wykonaniu mini treningu. Do aktywności ruchowej i jednocześnie prostowania sylwetki zmusza nas także inny niebanalny mebel, który sprawdzi się w strefie relaksu do biura lub domu. Sprężynujące siedzisko BAMP jest piętrową konstrukcją z drewna w okrągłym lub kwadratowym kształcie i daje możliwość wychylania się we wszystkie strony. Z kolei designerskie pufy z kolekcji CIRCLE czy X40 to zachęta do fascynującej zabawy. Różne geometryczne kształty oraz wiele kolorów siedzisk to idealny pomysł na siedziska w strefie relaksu i zabaw z dziećmi. Pufy niczym duże klocki tworzą efektowne pryzmy i piramidy, dzięki czemu możesz też kreować z nich wysokie, piętrowe siedziska. Strefy relaksu biurowe czy domowe to miejsca, w których dzięki naszym meblom i różnym akcesoriom poczujesz się komfortowo i nabierzesz sił do kolejnych wyzwań.