Strefy relaksu

Kiedy potrzebujemy chwili wytchnienia, szukamy miejsc, w których poczujemy się w pełni odprężeni i będziemy mogli zregenerować siły. Nasze strefy relaksu do biura to propozycja idealna w takich sytuacjach. W ich skład wchodzą komfortowe i odpowiednio wyprofilowane fotele oraz sofy, w których można wygodnie usiąść, aby zmienić pozycję kręgosłupa po długich godzinach pracy przy biurku, miękkie pufy do odpoczynku, a także ogromne worki sako, które mogą stać się wygodną leżanką. W sklepie Euforma znajdziesz zarówno niskie fotele i pufy do położenia bezpośrednio na podłodze, jak i te wykonane na podwyższających je, drewnianych lub metalowych konstrukcjach. Okrągłe pufy zachęcą do ćwiczeń fizycznych nawet podczas oglądania telewizji czy słuchania i muzyki, a nietuzinkowe kształty będą dodatkową ozdobą każdego wnętrza. Zapraszamy do strefy relaksu, którą możesz wykreować według własnych upodobań.

Znajdź nasze STREFY RELAKSU również stacjonarnie

Strefy relaksu Bydgoszcz

Strefy relaksu Warszawa

Strefy relaksu Gdańsk

Strefy relaksu Katowice

Strefy relaksu Wrocław

Komfortowe meble do siedzenia i leżenia

W sklepie Euforma znajdziesz wygodne fotele oraz sofy. Możesz je kupić w wersji jedno- czy dwuosobowej, a także w postaci dużych, komfortowych narożników z wieloma miejscami siedzącymi. Umożliwiają także odpoczynek w pozycji leżącej. Wśród podpórek znajdziesz nowoczesne, metalowe i drewniane nóżki, a także płozy. Materiały wykończeniowe to ekoskóra lub tkaniny obiciowe w różnorodnych kolorach, które dopasujesz do wielu aranżacji. Sofy i fotele to także rozmaite formy tapicerowania, dlatego w ofercie mamy zarówno płaskie powierzchnie z elastycznej pianki poliuretanowej, duże, miękkie poduchy, jak i prążkowane przeszycia, co prezentuje doskonale. W cenę niektórych foteli lub sof wliczone są także niewielkie blaty, które służą użytkownikom jako wygodny, podręczny stolik. W meblach modułowych SONA znajdziesz także stylową lampkę oraz media porty do ładowania i podłączania urządzeń mobilnych. Przy okazji można także zamówić tapicerowane blendy i ścianki akustyczne, które chronią przed nadmiernym hałasem i zapewniają komfortowy wypoczynek. Ten rodzaj dźwiękochłonnych paneli wykorzystuje się często w strefie relaksu do biura.

Aktywny wypoczynek w strefie relaksu

Jeśli szukamy chwili wytchnienia po całodziennych obowiązkach, często potrzebujemy też aktywnych zajęć. Oczywiście w typowej strefie relaksu do biura czy domu nie będzie to żaden rodzaj sportu, ale możemy bez problemu wykonać kilka ćwiczeń, które wprawią w ruch nasze mięśnie. Doskonale służy do tego kulista pufa ROLLO, która niczym duża piłka do ćwiczeń może pomóc w wykonaniu mini treningu. Do aktywności ruchowej i jednocześnie prostowania sylwetki zmusza nas także inny niebanalny mebel, który sprawdzi się w strefie relaksu do biura lub domu. Sprężynujące siedzisko BAMP jest piętrową konstrukcją z drewna w okrągłym lub kwadratowym kształcie i daje możliwość wychylania się we wszystkie strony. Z kolei designerskie pufy z kolekcji CIRCLE czy X40 to zachęta do fascynującej zabawy. Różne geometryczne kształty oraz wiele kolorów siedzisk to idealny pomysł na siedziska w strefie relaksu i zabaw z dziećmi. Pufy niczym duże klocki tworzą efektowne pryzmy i piramidy, dzięki czemu możesz też kreować z nich wysokie, piętrowe siedziska. Strefy relaksu biurowe czy domowe to miejsca, w których dzięki naszym meblom i różnym akcesoriom poczujesz się komfortowo i nabierzesz sił do kolejnych wyzwań.