Pufy do biurowej strefy relaksu

Wygodne siedziska, fotele i pufy w strefie relaksu zapewniają odprężenie i pozwalają nie tylko dobrze odpocząć, ale i nabrać energii do dalszych wyzwań w ciągu dnia. To dlatego wiele firm wprowadza takie miejsca dla swoich pracowników, wiedząc, że dzięki temu poprawi się wydajność pracy i efektywność podjętych działań. W sklepie Euforma przygotowaliśmy różne rodzaje mebli do siedzenia, które ułatwią urządzenie strefy wypoczynkowej zarówno w biurze, jak i w hotelu, miejscach użyteczności publicznej, a także w prywatnych domach. Komfortowe worki sako, leżanki, pufy o różnorodnych kształtach czy specjalne siedziska pozwalają uaktywnić nasze mięśnie zmęczone wielogodzinną pracą siedzącą przy biurkach. Designerskie projekty spodobają się wielu klientom poszukującym nowoczesnych mebli do swoich wnętrz.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Ulubione
    Fox
    Podnóżek Fox
    od 1 900 PLN, Podnóżek

    producent: 366 CONCEPT

Odprężający wypoczynek na miękkim posłaniu

Jeśli pracujesz codziennie w dużym napięciu i stresie, a także w biegu zbierasz myśli i wciąż nie masz czasu, aby usiąść, to najlepszym sposobem na relaks będzie dla Ciebie miejsce ciche, gdzie możesz wygodnie odpocząć z podnóżkiem pod stopami. Jeśli natomiast Twoja praca polega głównie na siedzeniu przed ekranem komputera, to z pewnością przyda Ci się nie tylko odejście od biurka, ale także chociaż minimalna aktywność dla ciała, pozwalająca rozruszać napięte mięśnie i się rozluźnić. Mamy w swojej ofercie pufy do strefy relaksu, które zapewnią obydwie formy wypoczynku. Jedną z nich jest pufa MODO, w której miliony sprężystych kuleczek wypełniających wnętrze siedziska doskonale dostosowują się do sylwetki użytkownika. Dzięki temu każdy, kto na nich usiądzie, może w indywidualny sposób ukształtować formę pufy. Podobnie zadziała pod naciskiem ciała duży worek sako, który proponujemy w kolekcji MIUKI JAJO. Pufy ze strefy relaksu idealnie nadają się dla dorosłych i dzieci, pełniąc rolę fotela z wygodnym oparciem, a nawet materaca do leżenia. Lekkie i wygodne pufy mają też specjalne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie, a zewnętrzny pokrowiec można prać w domowej pralce. Jeśli potrzebny jest wypoczynek kreatywny, to tylko z pufami z kolekcji TRI, w której można tworzyć całe zestawy z tapicerowanych brył w trójkątnym kształcie. Modele OJKO BASIC to natomiast wspaniała zabawa z wielokolorowymi poduchami, z których można tworzyć nawet wysokie siedziska.

Nowoczesne, wielofunkcyjne pufy w strefie relaksu

Designerskie siedzisko BAMP nie tylko świetnie wygląda w każdym wnętrzu i zaciekawia swoją misterną, drewnianą konstrukcją, ale także wymusza naszą aktywność podczas użytkowania. Sprzyja też zachowaniu fizjologicznych krzywizn kręgosłupa, a poprzez wychylanie się w różne strony aktywizuje różne grupy mięśni osoby siedzącej. Duża, kulista pufa ROLLO, podobnie jak piłka do ćwiczeń może służyć do domowej czy biurowej aktywności. Dostępne w różnych wzorach siedzisko ma szansę również świetnie poprawić nastrój, jedna z proponowanych form ma bowiem wzór uśmiechniętej twarzy. Dostępne w naszym sklepie, duże pufy do strefy relaksu mogą pomieścić nawet dwie lub trzy osoby. Przykładem jest model PAAR BASIC będący w wielu przypadkach świetną alternatywą dla sofy. W dobrej cenie kupisz także zamienniki foteli, czyli pufy FIKA PAD, które można kształtować dowolnie dzięki ich wypełnieniu z lekkiego granulatu. Geometryczne bryły w kolekcji ZULU, SWING, NEPPI czy MOKKA mogą być zarówno siedziskiem, jak i podnóżkiem, a modele, takie jak ALICE, RAKSA czy WADI sprawdzą się doskonale jako pufy do strefy relaksu w klasycznej wersji płaskiego, usztywnionego siedziska.