Szatnia

Wyposażenie szatni biurowej nie wymaga wielu elementów, ale każdy z nich warto wybrać tak, aby dobrze spełniał swoją funkcję. Na pewno przyda się stabilny wieszak z wystarczającą ilością miejsc na ubrania, pojemne szafki, w których można pozostawić akcesoria i przedmioty codziennego użytku, a także odpowiednio przygotowane miejsce do przebierania. Właściwie urządzona szatnia to także przestrzeń do komfortowego przechodzenia pomiędzy meblami czy wieszakami tak, aby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku. W sklepie internetowym Euforma znajdziesz różnego rodzaju wieszaki stojące lub przeznaczone do mocowania na ścianie. Możesz również kupić pojemne szafy oraz regały z siedziskami, które przydadzą się w małych pomieszczeniach. Mamy także wygodne krzesła oraz komody i szafki na podręczne przedmioty.

Dobrze urządzona szatnia biurowa

Jak urządzić szatnię biurową? Na pewno wiele zależy od tego, ilu pracowników zatrudnia Twoja firma oraz w jakim profilu działa. Klasyczna szatnia biurowa wymaga podstawowego wyposażenia, które umożliwi bezpieczne przechowanie okryć wierzchnich, a także pomieści przedmioty, które często nie mogą być zabrane na teren samego biura. Mogą to być zarówno parasole, jak i torebki damskie czy inne akcesoria lub rzeczy, które pracownicy mają ze sobą w firmie. Na ich przechowanie warto przygotować specjalne szafki.

Szatnia do biura to także miejsce, gdzie przydadzą się wygodne krzesła służące do przebierania obuwia. Wśród różnorodnych modeli proponujemy krzesła drewniane, tapicerowane czy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego do utrzymania w czystości. Modele z kolekcji CHERI czy MANNEQUIN to przykład na doskonałe połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Efektowne i praktyczne krzesła znajdziesz także w kolekcji DIAGO, a modele z tej serii wykończone filcem lub skórą mają kształty inspirowane japońską sztuką origami.

Wieszaki stojące i naścienne

Odpowiednie wieszaki stojące są przede wszystkim stabilne i mają możliwość zawieszenia na nich różnych ubrań. Doskonałą propozycją jest wieszak RUDE, na którym można umieścić liczne ubrania, a jednocześnie jego prosta konstrukcja jest wąska, lekka i łatwa w przenoszeniu. Regał z wieszakami i siedziskiem z kolekcji PILLAR to propozycja, która świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie nie można ustawić dodatkowych mebli czy krzeseł. Górne półki znajdujące się w regale przydadzą się na czapki czy szaliki, a te w dolnej części pomieszczą też buty. W przypadku bardzo małych pomieszczeń przydadzą się wieszaki na ścianę. Model Shadow znajdziesz w naszym sklepie w różnych kolorach, dzięki czemu stworzysz przyjazną i stylową szatnię do biura. Równie efektowne, a przy tym bardzo funkcjonalne są wieszaki z kolekcji SHIFT. Stojąca wersja to trzypoziomowy wieszak, który doskonale sprawdzi się dla osób o różnym wzroście i zapewni miejsce na pozostawienie torebki czy parasolki. W tej serii znajdują się też wieszaki na ścianę, które możesz wykorzystać na różnej przestrzeni i odpowiednich dla pracowników wysokościach. Podczas aranżacji szatni biurowej liczy się także ergonomiczne urządzenie przestrzeni, które pozwoli na szybkie i sprawne korzystanie z pomieszczenia każdego dnia. To niezwykle istotna sprawa, zwłaszcza jeśli większość pracowników kończy pracę o tej samej porze i w szatni robi się tłoczno.