Szatnia

Wyposażenie szatni biurowej nie wymaga wielu elementów, ale każdy z nich warto wybrać tak, aby dobrze spełniał swoją funkcję. Na pewno przyda się stabilny wieszak z wystarczającą ilością miejsc na ubrania, pojemne szafki, w których można pozostawić akcesoria i przedmioty codziennego użytku, a także odpowiednio przygotowane miejsce do przebierania. Właściwie urządzona szatnia to także przestrzeń do komfortowego przechodzenia pomiędzy meblami czy wieszakami tak, aby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku. W sklepie internetowym Euforma znajdziesz różnego rodzaju wieszaki stojące lub przeznaczone do mocowania na ścianie. Możesz również kupić pojemne szafy oraz regały z siedziskami, które przydadzą się w małych pomieszczeniach. Mamy także wygodne krzesła oraz komody i szafki na podręczne przedmioty.

Znajdź nasze SZATNIA również stacjonarnie

Szatnia Bydgoszcz

Szatnia Warszawa

Szatnia Gdańsk

Szatnia Katowice

Szatnia Wrocław

Dobrze urządzona szatnia biurowa

Jak urządzić szatnię biurową? Na pewno wiele zależy od tego, ilu pracowników zatrudnia Twoja firma oraz w jakim profilu działa. Klasyczna szatnia biurowa wymaga podstawowego wyposażenia, które umożliwi bezpieczne przechowanie okryć wierzchnich, a także pomieści przedmioty, które często nie mogą być zabrane na teren samego biura. Mogą to być zarówno parasole, jak i torebki damskie czy inne akcesoria lub rzeczy, które pracownicy mają ze sobą w firmie. Na ich przechowanie warto przygotować specjalne szafki.

Szatnia do biura to także miejsce, gdzie przydadzą się wygodne krzesła służące do przebierania obuwia. Wśród różnorodnych modeli proponujemy krzesła drewniane, tapicerowane czy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego do utrzymania w czystości. Modele z kolekcji CHERI czy MANNEQUIN to przykład na doskonałe połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Efektowne i praktyczne krzesła znajdziesz także w kolekcji DIAGO, a modele z tej serii wykończone filcem lub skórą mają kształty inspirowane japońską sztuką origami.

Wieszaki stojące i naścienne

Odpowiednie wieszaki stojące są przede wszystkim stabilne i mają możliwość zawieszenia na nich różnych ubrań. Doskonałą propozycją jest wieszak RUDE, na którym można umieścić liczne ubrania, a jednocześnie jego prosta konstrukcja jest wąska, lekka i łatwa w przenoszeniu. Regał z wieszakami i siedziskiem z kolekcji PILLAR to propozycja, która świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie nie można ustawić dodatkowych mebli czy krzeseł. Górne półki znajdujące się w regale przydadzą się na czapki czy szaliki, a te w dolnej części pomieszczą też buty. W przypadku bardzo małych pomieszczeń przydadzą się wieszaki na ścianę. Model Shadow znajdziesz w naszym sklepie w różnych kolorach, dzięki czemu stworzysz przyjazną i stylową szatnię do biura. Równie efektowne, a przy tym bardzo funkcjonalne są wieszaki z kolekcji SHIFT. Stojąca wersja to trzypoziomowy wieszak, który doskonale sprawdzi się dla osób o różnym wzroście i zapewni miejsce na pozostawienie torebki czy parasolki. W tej serii znajdują się też wieszaki na ścianę, które możesz wykorzystać na różnej przestrzeni i odpowiednich dla pracowników wysokościach. Podczas aranżacji szatni biurowej liczy się także ergonomiczne urządzenie przestrzeni, które pozwoli na szybkie i sprawne korzystanie z pomieszczenia każdego dnia. To niezwykle istotna sprawa, zwłaszcza jeśli większość pracowników kończy pracę o tej samej porze i w szatni robi się tłoczno.