Ławki

Ławki będące częścią naszej oferty dla galerii handlowych stanowią istotny, a wręcz niezbędny element wystroju pasaży usługowych. Ich obecność na dużych przestrzeniach komercyjnych zapewnia klientom miejsce złapania oddechu. Szczególnie doceniają je starsze osoby oraz rodziny z dziećmi. Warto zatem przyjrzeć się lepiej naszym propozycjom ławek do galerii handlowych i zainwestować w produkt, który niesie za sobą wiele praktycznych możliwości. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, wieloletnią satysfakcję z użytkowania, a także nowoczesny design.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

  24 z 30
  Wczytaj następne 24 produktów

  Prawdziwe piękno tkwi w prostych rozwiązaniach

  Ławka to jeden z tych rodzajów mebli, którego największą zaletą jest minimalizm i bardzo prosta forma. Ma ona przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję. Jednakże prostota nie musi wiązać się z brakiem stylu. Wręcz przeciwnie! Nasi eksperci zaprojektowali wiele fantastycznych modeli ławek do galerii handlowych, które zachwycają nowoczesnym lookiem, pięknymi materiałami, z których zostały wykonane oraz różnorodnymi wariantami funkcjonalnymi, takimi jak element oparcia lub jego brak.

  Wśród naszych stylowych mebli znajdziesz ławki do galerii handlowej w wersjach drewnianych i tapicerowanych. Modele zachowane w klimacie industrialnym wyposażone są w stalowe elementy wykończeniowe. Jeżeli szukasz prostych i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań, ławki do galerii handlowej naszego autorstwa będą gwarancją praktyczności idącej w parze z nienagannym designem. Elegancka klasyka, nowoczesny minimalizm czy stylowy szyk? Poznaj nasze propozycje i zdecyduj które projekty najbardziej do Ciebie przemawiają.

  Skorzystaj z pomocy naszych doradców i stwórz własny projekt

  Nasi wykwalifikowani doradcy czekają na Ciebie, oferując swoją pomoc i bogate doświadczenie w dziedzinie meblarstwa. Razem z nimi możesz stworzyć własny i niepowtarzalny model nowoczesnych ławek do galerii handlowej. Zdecyduj, z jakich materiałów mają być one wykonane, jaki rozmiar docelowy ławek będzie dla Ciebie odpowiedni, aż w końcu, jakimi detalami mają się one wyróżniać. Jako flagowy producent mebli klasy premium dajemy Ci pełen zakres możliwości personalizacji swoich zamówień. Dzięki temu zyskasz niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju produkt, który zachwyci Twoich klientów. Dodatkowo będziesz mieć pewność, że zaprojektowane przez Ciebie ławki do galerii handlowej idealnie odnajdą się w wielometrażowej przestrzeni. Zapewniamy szeroki wybór materiałów najwyższej jakości, różnorodność tkanin i ich faktur, zachwycającą kolorystykę i elementy wykończeniowe dostosowane do konkretnych fasonów mebli. Zamówienie indywidualne możesz złożyć osobiście, w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub zdalnie - poprzez sklep internetowy.

  Euforma - polski producent mebli klasy premium

  Nasza marka figuruje na rynku meblowym od wielu lat. Jesteśmy znani nie tylko z doskonałej jakości wykonywanych mebli, ale również z precyzji naszej pracy rzemieślniczej. Każdy mebel jest wykonywany ręcznie przez specjalistów z tej dziedziny. Dbałość o szczegóły to ich chleb powszedni. Swoją pracę wykonują z nienagannym zamiłowaniem do sztuki i szeroko rozumianego designu. To właśnie dzięki nim nasze meble zyskują miano doskonałych i długowiecznych, ale to nie wszystko! Materiały, z których tworzymy nasze projekty, pochodzą od polskich lokalnych firm. Tym sposobem wspieramy wartościowych przedsiębiorców naszego kraju. Ekologia nie jest nam obca i w związku z tym wszelkie nasze działania są zawsze wielokrotnie przemyślane i dopracowane w taki sposób, by żyć zgodnie z naturą. Jeżeli obdarzysz nas zaufaniem, zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zyskać tym samym kolejnego zadowolonego klienta. Nic tak przecież nie motywuje do działania, jak finalna satysfakcja klientów z dokonanej inwestycji. Dlatego współpraca i słuchanie drugiego człowieka stanowią fundament Euformy.