Pufy

Wyposażenie i zaaranżowanie wnętrz galerii handlowych nie jest łatwym zadaniem głównie ze względu na ich ogromny metraż. Stworzenie nowoczesnych, stylowych przestrzeni jest wyzwaniem, w którym z przyjemnością Ci pomożemy.

W tym miejscu pragniemy zwrócić Twoją uwagę na designerskie pufy do galerii handlowych znajdujące się w naszej ofercie. Te niepozorne meble mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Możesz je wykorzystać w celu aranżacji powierzchni takich jak: sklepy obuwnicze, strefy relaksu, kawiarnie, strefy dla małych dzieci, salony kosmetyczne i wiele innych. Koniecznie sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie. Duży wybór modeli, atrakcyjna kolorystyka i różnorodne formy naszych puf z pewnością zrobią na Tobie wrażenie.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 103 wyników

  24 z 103
  Wczytaj następne 24 produktów

  Pufy do galerii handlowej - funkcjonalność i niepowtarzalny design

  Umieszczenie w centrach handlowych naszych stylowych puf to niezwykle efektowne i zarazem bardzo praktyczne rozwiązanie. Niemal w każdym sklepie czy też w lokalu usługowym można znaleźć dla nich wielofunkcyjne zastosowanie. Ich różnorodne kształty oraz rozmiary dają wiele możliwości. Klienci na pewno docenią ich obecność szczególnie dzięki wygodzie i ich doskonałej prezencji. Zaletą naszych puf do galerii handlowych jest przede wszystkim ich elastyczna ustawność. Z ich udziałem można stworzyć niewielkie i zaciszne miejsce wytchnienia, jak również kompaktowe przestronne strefy wypoczynkowe. Wszystko zależy od zamysłu na wykorzystanie konkretnej przestrzeni, a także od Twojej wyobraźni.

  Nasze pufy do galerii handlowej nadadzą poszczególnym wnętrzom usługowym niebanalnego charakteru, klasycznej elegancji, nowoczesnego wyrazu lub stylowego szyku. Nasi projektanci stworzyli wiele atrakcyjnych modeli, które znajdą swoje zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu komercyjnym. Sprawdź je już dziś i zapewnij swoim klientom komfort, na jaki zasługują.

  Strefy przyjazne dla rodzin z dziećmi

  Ponieważ rodziny z dziećmi stanowią duży procent stałych klientów galerii handlowych, wśród wielu modeli puf znajdziesz w naszej ofercie propozycje, które świetnie oddają rodzinną atmosferę. Szczególnie polecamy w tym miejscu pufy wypełnione miękkim granulatem. Ich pastelowa kolorystyka, przyjemna w dotyku faktura oraz pulchne kształty skutecznie zachęcą grono najmłodszych klientów, oraz ich rodziców do zanurzenia się w cudownie miękkiej i wielkiej poduszce. To idealny motyw przewodni dla stworzenia tematycznej strefy dla rodzin z małymi dziećmi. Taka przestrzeń z pewnością zmotywuje rodziców do podarowania sobie chwili odpoczynku, a swoim pociechom odkrywczej zabawy.

  Oprócz wspomnianych wyżej cech charakterystycznych, pufy z granulatem posiadają jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę. Otóż ich wypełnienie sprawia, że mogą one przybierać różnorodne kształty. Tworzenie nowych form puf to dla małych odkrywców prawdziwa fascynująca zabawa. Wiemy to z własnego doświadczenia. Dodatkowo właśnie ten rodzaj puf stanowi idealne miejsce dla mam karmiących piersią. Wygodne ułożenie ciała podczas karmienia zagwarantuje każdej mamie moment wyciszenia i prawdziwego relaksu. Ty zaś będziesz mieć pewność, że Twoja galeria handlowa jest przystosowana do potrzeb każdego klienta.

  Wygoda podczas zakupów

  Nasze pufy do galerii handlowej to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie dla praktycznie każdego lokalu usługowego. Ich proste formy, różnorodne kształty i rozmiary dają wiele możliwości aranżacyjnych. Obecność tych niepozornych mebli szczególnie doceniana jest przez klientów sklepów obuwniczych. Przymierzanie butów przebiega dzięki nim znacznie wygodniej i sprawniej. Pufy do galerii handlowej świetnie odnajdą się także we wszelkiego rodzaju przymierzalniach sklepów odzieżowych, poczekalniach salonów fryzjerskich, a nawet kawiarniach. Osoby starsze, małe dzieci, młodzież, dorośli - każda grupa wiekowa doceni praktyczny element wystroju w postaci wygodnych i pięknie prezentujących się puf.