Obrazy hotelowe

Nowoczesne wnętrze potrzebuje przyciągającego wzrok akcentu. W tym celu świetnie sprawdzą się obrazy współczesnych artystów. Podkreślą elegancki i oryginalny charakter pomieszczenia, a także umilą przebywanie w nim. Najlepiej sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym, eleganckim, industrialnym oraz skandynawskim stylu. Kolorystyka pomieszczenia nie ma większego znaczenia, choć wiadomo, że im bardziej stonowana, tym obraz będzie wyraźniejszym elementem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie jednego wyniku

  Ciekawym sposobem na dekorację pokoju hotelowego jest zestawienie kilku obrazów o podobnej tematyce lub kolorystyce i ułożenie ich symetrycznie lub asymetrycznie. Taka kompozycja z pewnością sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach. Ważną kwestią jest również miejsce względem mebli. Obrazy do hotelu lub mieszkania najlepiej prezentują się, gdy są powieszone nad łóżkiem, kanapą czy stołem. Często takie elementy dekoracyjne można również spotkać w kuchni lub łazience, choć do tego lepiej nadadzą się grafiki za odporną na wilgoć szybą.

  Obrazy dla klasycznych i nowoczesnych wnętrz

  Obrazy do hotelu mają klasyczny charakter, dzięki czemu często są wybierane jako dekoracja w hotelach. Nadają pokojom przytulności i domowego charakteru, co jest cenione przez gości na całym świecie. Obrazy hotelowe nie muszą być banalne, warto zaproponować odwiedzającym niepowtarzalną atmosferę urozmaicając pomieszczenia o stylowe kompozycje kolorystyczne lub surrealistyczne. Eleganckie, nowoczesne wnętrza dobrze komponują się z nieoczywistymi dziełami, co warto wykorzystać dobierając dodatki.

  Plakaty hotelowe

  Designerski element dekoracyjny to niesłabnący trend w urządzaniu hotelowych wnętrz. Plakat z ciekawą grafiką to dobry wybór do pomieszczeń, które chcą łączyć w sobie modę, swobodę i elegancję. Plakaty hotelowe to alternatywa dla obrazów, nie tylko wtedy gdy budżet na wyposażenie wnętrza jest mniejszy, ale również gdy nie odpowiada nam ozdobniejszy charakter drugiej opcji. Dodatkowo, zaletami są również ochrona dzieła za szybą oraz możliwość dostosowania do wnętrza, dzięki oryginalnej ramie, która nie tylko wyróżni obiekt na tle ściany, ale również nada mu oryginalnego charakteru.