Pokój

Dobre wyposażenie hotelu to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie stoi przed właścicielami. Co zrobić, aby poszczególne pomieszczenia prezentowały się nienagannie i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów? Doskonałym rozwiązaniem są takie meble do hotelu, które nie są tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Znajdą je Państwo w ofercie naszego sklepu Euforma. Nasze designerskie meble hotelowe są wynikiem pracy polskich projektantów. Decydując się na poszczególne egzemplarze, mogą mieć Państwo pewność, że dokonali dobrego wyboru. Udowadniamy, że wysoka jakość, ładne wykonanie i praktyczność mogą charakteryzować wszystkie meble do hotelu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podstawowe wyposażenie hotelu — łóżka i szafy

Jakie meble do hotelu są najistotniejsze? W momencie, gdy zabieramy się za urządzanie poszczególnych pokoi, wśród najważniejszych zakupów należy wskazać łóżka i szafy. W końcu każdy gość hotelowy chce w swoim wynajmowanym pokoju mieć możliwość wypoczynku i poukładania swoich wszystkich rzeczy. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne meble hotelowe, które sprawdzą się doskonale zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Spora część z proponowanych przez nas łóżek jest wyposażona w duże pojemniki na pościel, dzięki czemu utrzymanie porządku i ładu w pokoju jest o wiele prostsze. Z kolei proponowane przez nasz sklep szafy i zabudowy są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. Mogą Państwo zdecydować się na bardzo duże i wysokie szafy, które sprawdzą się doskonale w większych pokojach, ale i na małe półki, które będą świetnym rozwiązaniem do tych najmniejszych wnętrz. W zależności od tego, jaki styl będzie dominował w hotelu, mogą Państwo zdecydować się na modele jednokolorowe, albo na takie, które mają tych kolorów kilka. Szafy i łóżka — podobnie zresztą, jak i nasze inne designerskie meble hotelowe — są wykonywane na zamówienie. Mogą być więc Państwo pewni, że inwestują w unikatowe i przede wszystkim niepowtarzalne rozwiązania do swoich wnętrz.

Meble do hotelu, które pomagają w organizacji przestrzeni — stoliki nocne, komody

Odpowiednie zagospodarowanie miejsca w pokojach jest szczególnie ważne wtedy, gdy mamy do czynienia z niewielkimi metrażami. W takiej sytuacji warto zdecydować się na meble, które pomogą w uporządkowaniu wszelkich rzeczy naszych gości. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu m.in. stoliki nocne czy komody, które będą w takiej sytuacji nieocenioną pomocą. W przypadku stolików nocnych — w jednym pokoju możemy zdecydować się na pojedynczy model albo na parę. Większość naszych propozycji jest dodatkowo wyposażone w wygodne szuflady, które sprawdzą się idealnie do przechowywania wszelkich drobnych rzeczy, takich jak np. telefon, portfel, czy kosmetyczka. Na blacie stoliku nocnego Państwa goście będą mogli wygodnie postawić laptopa, czy ulubioną książkę. W przypadku małych pokoi świetnym sposobem na dobre zagospodarowanie przestrzeni jest wybór wysokich komód, które znajdują się w naszym sklepie. Dzięki temu, że większość naszych propozycji zachwyca nie tylko jakością wykonania, ale i estetyką. Taka komoda wpłynie bardzo pozytywnie na odbiór całego pomieszczenia. Udowadniamy, że wyposażenie hotelu w dobrym stylu nie musi być wcale niemożliwe.

Dodatki, które wpłyną na estetyczne wyposażenie hotelu — tekstylia, kwietniki, lustra, obrazy i plakaty

Wyposażając swój hotel, bardzo istotne jest również to, aby nie zapomnieć o tym, jak istotną rolę odgrywają w nim wszelkiego rodzaju dodatki. W Euformie znajdą Państwo między innymi przepiękne tekstylia, kwietniki, obrazy, czy lustra, które wpłyną bardzo pozytywnie na odbiór wnętrz. Tekstylia hotelowe, które dla Państwa przygotowaliśmy to dobre rozwiązanie do nowoczesnych i ponadczasowych wnętrz. Na uwagę zasługują, chociażby przepiękne narzuty, które są nie tylko ładną ozdobą. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby goście hotelowi okryli się nimi w ciągu dnia i oddali się lekturze ulubionej książki. Z kolei nasze kwietniki sprawdzą się idealnie w większych pomieszczeniach hotelowych — z ich pomocą każda ściana nabierze zupełnie nowego wyglądu. Wśród luster znajdą Państwo zarówno mniejsze, jak i większe modele — polecamy je głównie do pokoi, czy ekskluzywnych łazienek. Obrazy i plakaty w sklepie Euforma to doskonałe wykończenie przypadku stonowanych, jednokolorowych pomieszczeń. Wieszając na ścianie ładny plakat lub obraz, nadadzą jej Państwo zupełnie nowego charakteru. Szeroka oferta naszych propozycji sprawia, że urządzenie wszystkich pomieszczeń w hotelu będzie po prostu bezproblemowe.

Oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze dodatki i meble — hotel w końcu jest miejscem, w którym najważniejszy jest komfort wszystkich gości. Nasze designerskie meble hotelowe i ponadczasowe propozycje poszczególnych modeli spodobają się nawet tym najtrudniejszym klientom.