Łóżka i wezgłowia

Odpowiednie wyposażenie pokoi hotelowych nie jest łatwe, niemniej jednak jest bardzo istotne. Umeblowanie poszczególnych pomieszczeń sprawia, że goście mają ochotę wrócić do danego miejsca, bądź też wręcz przeciwnie. Wybierając meble do pokoi hotelowych, jednym z najważniejszych zakupów są łóżka. Miejsce do spania, które będzie przygotowane dla gości, powinno zachwycać nie tylko swoją wysoką jakością wykonania, ale i ładnym wyglądem. Modele, które spełniają te dwie funkcje, oferuje nasz sklep internetowy w tej kategorii. Kto powiedział, że łóżka do hotelu nie mogą prezentować się ponadczasowo?

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

  Łóżka hotelowe do eleganckich i komfortowych sypialni

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wyłącznie wyjątkowe modele, które zostały stworzone przez najlepszych polskich projektantów. W praktyce oznacza to tyle, że każde z łóżek jest unikatowe i oryginalne. Designerskie łóżka hotelowe sprawią, że pokoje hotelowe staną się niezwykle eleganckim i nowoczesnym miejscem do odpoczynku. Wszystkie egzemplarze, które przygotowaliśmy, są wykonywane na zamówienie, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że inwestują w najlepsze rozwiązania do swojego hotelu. Mogą Państwo zdecydować się albo na modele jednoosobowe, albo na dwuosobowe — oczywiście w zależności od tego, jaki ma być urządzony pokój. Dzięki temu, że poszczególne modele są dostępne w kilku szerokościach, dopasowywanie idealnych rozwiązań do danego pomieszczenia będzie banalnie proste.

  Praktyczne i estetyczne łóżka do hotelu

  Modele z tej kategorii z powodzeniem sprawdzą się nie tylko w dużych, ale i w tych mniejszych pokojach. Wszystko dzięki temu, że nasze łóżka są bardzo funkcjonalne. Mogą Państwo zdecydować się np. na egzemplarze, które zostały dodatkowo wyposażone w pojemniki na pościel — dzięki temu przechowywanie poduszek, kocy czy kołder nie będzie żadnym problemem, a dodatkowo te rzeczy nie będą niepotrzebnie zajmować miejsca w danym pokoju. Warto również zwrócić uwagę na te łóżka, które umożliwiają wygodne oparcie i pracę na siedząco. Takie rozwiązanie na pewno docenią osoby, które odwiedzą Państwa hotel w celach służbowych. Nasi projektanci dbają o to, aby wykorzystywać naturalne materiały w innowacyjny sposób — to sprawia, że łóżka z naszej oferty zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.

  Jakie powinny być łóżka hotelowe?

  Jak już wspominaliśmy, dobór odpowiedniego łóżka do pokoju hotelowego sprawi, że goście będą czuć się komfortowo i chętnie odwiedzą dane miejsce ponownie. Oprócz tego, aby wybrany model był funkcjonalny, warto zadbać również o to, aby był wytrzymały. W końcu nasi goście będą różnić się wzrostem i wagą. Dobrym rozwiązaniem jest wybór np. drewnianych modeli, które z czasem nie ulegają zniszczeniu i co bardzo ważne — nie tracą swojego pięknego wyglądu. Drewniane łóżka hotelowe mają także jeszcze jedną, niewątpliwą zaletę — ich wygląd zazwyczaj zachwyca większość gości. Bardzo istotne jest również to, aby każde łóżko hotelowe było wyposażone w dekoracyjne poduszki lub ozdobną narzutę. Goście hotelowi zawsze zwracają uwagę na takie ładne dodatki.

  Chociaż zakup dobrego i odpowiedniego łóżka do poszczególnych pokoi hotelowych nie jest łatwy, udowadniamy, że jest możliwy. Mnogość naszej oferty sprawia, że bez problemu dopasują Państwo najlepsze rozwiązania do swoich pomieszczeń. Nasze dekoracyjne i unikatowe modele sprawią, że Państwa goście na pewno docenią trud włożony w wyposażenie hotelu.