Krzesła biurowe

Odpowiednie urządzenie recepcji hotelowej to poniekąd gwarancja sukcesu całego obiektu. Nikogo chyba nie dziwi fakt, że wyposażenie tego miejsca jest tak istotne — w końcu to właśnie recepcja jest pierwszym pomieszczeniem, z którym stykają się klienci. Nieestetyczne, urządzone w słabym guście miejsce zdecydowanie nie będzie zachęcać do tego, aby dana osoba zechciała zatrzymać się w danym hotelu. W końcu skoro recepcja będzie na słabym poziomie, istnieje również uzasadniona obawa, że to samo powtórzy się w pokojach. W jaki sposób dobrze urządzić recepcję? Przede wszystkim należy zadbać o to, aby to miejsce było nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. W tej kategorii znajdą Państwo oryginalne krzesła do recepcji, które docenią zarówno goście Państwa hotelu, jak i jego pracownicy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 141 wyników

  24 z 141
  Wczytaj następne 24 produktów

  Krzesła do recepcji — wygodne i eleganckie

  W obiektach hotelowych najważniejszy jest klient, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby zaoferować im obsługę na możliwie najwyższym poziomie. W każdej recepcji powinno znaleźć się wygodne i eleganckie krzesło, na którym klient będzie mógł usiąść, np. podczas wypełniania ważnych dokumentów czy podczas lektury regulaminu. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie meble, które powstały przy współpracy z najlepszymi polskimi projektantami. Oznacza to mniej więcej tyle, że wszystkie krzesła do recepcji, które oferujemy, są niepowtarzalne, eleganckie i ponadczasowe. Umiejętność łączenia nowoczesnych technik idzie tutaj w parze z ogromną wygodą i ponadczasową jakością — wszystko po to, aby klienci byli zachwyceni nie tylko obsługą Państwa hotelu, ale i jego aranżacją.

  Idealne zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń — krzesła do recepcji

  Nie da się ukryć, że urządzenie dużej recepcji, jest często jeszcze bardziej problematyczne niż urządzenie tej niewielkiej. W jaki sposób zaplanować aranżację, aby jej efekty były naprawdę zadowalające? Jeśli Państwa recepcja jest dużych rozmiarów, świetnym rozwiązaniem jest np. zaprojektowanie tzw. strefy relaksu, w której goście hotelowi będą mogli w spokoju poczytać gazetę, oddać się lekturze ulubionej książki, albo po prostu poczekać na kogoś bliskiego. Taka strefa wbrew temu, co mogłoby się wydawać, wcale nie musi zajmować zbyt wiele przestrzeni. Do jej aranżacji wystarczy ładnie dopasowany stolik i oferowane w tej kategorii krzesła do recepcji. Jeżeli recepcja ma niewielki rozmiar — zachęcamy do tego, aby np. w kącie pomieszczenia umieścić krzesła do recepcji, na których goście będą mieli możliwość spokojnie odpocząć.

  Oryginalne krzesła, które zachwycają

  Nasz sklep internetowy Euforma udowadnia, że nawet takie, mogłoby się wydawać najprostsze meble, jakimi są krzesła do recepcji, wcale nie muszą wyglądać nudnie. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, aby każdy z modeli prezentował się nie tylko nieskazitelnie, ale i po prostu bardzo ładnie. Na uwagę zasługuje także to, że mogą Państwo u nas zakupić nie tylko modele, które będą przeznaczone dla gości, ale i takie krzesła, które z powodzeniem posłużą pracownikom np. podczas pracy za biurkiem. W przypadku stonowanych i minimalistycznych pomieszczeń — Państwa uwadze polecamy nasze proste, a zarazem niebanalne modele, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli cała recepcja jest utrzymana w kolorowej odsłonie — nic nie stoi na przeszkodzie, aby i krzesła miały różne barwy.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Euformie udowadniamy, że krzesła do recepcji nie muszą wyglądać nudnie, a wręcz przeciwnie — mogą to być naprawdę ponadczasowe modele, które zachwycą nie tylko swoją praktycznością, ale i przepięknym wykonaniem.