Lady recepcyjne do hotelu

Jeśli urządzamy recepcję hotelową, powinniśmy zadbać o jej dwie funkcje. Pierwsza z nich odnosi się do aspektu praktycznego związanego z wykonywaniem pracy przez pracowników hotelowych oraz bieżącej obsługi gości. Drugą z funkcji jest ta, którą można nazwać reprezentacyjną. To właśnie recepcja hotelowa oraz jej wygląd mogą zdecydować o tym, czy klient zgodzi się na pobyt w danym miejscu, czy też więcej nie wróci. Na recepcję hotelową składa się wiele elementów. Jednym z nich jest lada recepcyjna. W naszym sklepie internetowym prezentujemy ciekawe aranżacje. Mnogość oferowanych przez nas rozwiązań sprawi, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą coś, co zaspokoi ich gust.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Jaka powinna być lada recepcyjna?

  Lada recepcyjna powinna imponować swoim wyglądem i wzbudzać zaufanie u gości hotelowych. Z tego względu powinna mieć w sobie coś wyjątkowego oraz oryginalnego. Takie cechy posiadają oferowane przez nas produkty. Wszystkie towary, do których zakupów zachęcamy, są efektem pracy renomowanych polskich producentów mebli. Z kolei za niespotykany i ciekawy design są odpowiedzialni polscy projektanci. Unikatowość naszych mebli jest pokłosiem pracy tych ostatnich. Nowoczesny design jest osiągany przez użycie właściwych materiałów, odpowiednio dobranych kolorów oraz subtelnej gry proporcją. Mnogość oferowanych rozwiązań sprawia, że do każdej recepcji hotelowej można znaleźć odpowiednie meble. W ramach produktów, które prezentujemy, są dostępne zarówno te wykonane z naturalnego drewna, jak i z płyt laminowanych. W naszych aranżacjach znajdą Państwo także elementy wykonane z innych materiałów jak na przykład aluminium czy stal. Lada do recepcji nabyta w naszym sklepie będzie cieszyła wzrok przez długi czas i stanie się wizytówką w Państwa pomieszczeniu.

  Co sprawia, że lada do recepcji, którą u nas Państwo kupią, jest wyjątkowa?

  Jak już podkreślaliśmy unikatowość i nietuzinkowość cechują wszystkie nasze meble. Cechy te dotyczą także mebli takich jak lada do recepcji. Produkty, które oferujemy, są wykonywane na Państwa indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nie pochodzą one z seryjnej produkcji i nie zbierają kurzu na magazynie przez długie lata, ale są wykonywane dopiero wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba. Recepcja wyposażona w naszą ladę nabiera także wielu walorów praktycznych. Wiele z oferowanych modeli ma wysoki kontuar, za którym spokojnie mogą pracować pracownicy hotelowi, mając przy tym komfort polegający na tym, że nikt nie będzie mógł dostrzec ekranu ich monitora czy notatek. Przy okazji blat, który posiada lada do sali konferencyjnej, pozwoli gościom oraz klientom na swobodne przeglądanie, oraz podpisywanie dokumentów. Za oferowanymi przez nas towarami znajduje się dużo miejsca, co zdecydowanie ułatwia pracę obsłudze hotelu, jak również gwarantuje niezbędną ilość przestrzeni do przechowywania dokumentów oraz pozostałych rzeczy.

  Wygląd recepcji hotelowej

  W recepcji hotelowej wszystkie elementy powinny być odpowiednio dobrane. Prezentowane meble, to tylko niewielki wycinek tego, co w pomieszczeniu administracyjnym powinno się znaleźć. Ważne jest, aby położyć nacisk na elegancję, która nie wyjdzie z mody po jednym sezonie. To właśnie gwarantują nasze meble, w tym lada recepcyjna. Połączenie estetycznego wyglądu oraz niespotykanego designu cechuje wszystkie meble, które prezentujemy w naszym sklepie. Zachęcamy do tego, aby nowoczesna lada recepcyjna ozdobiła Państwa hotel i stała się znakiem rozpoznawczym firmy.