sofy

Urządzając recepcję hotelu, nie można zapomnieć o tym, że będzie ją odwiedzało wiele osób, które po prostu będą na coś lub kogoś oczekiwać. Należy więc sprawić, aby czas czekania upłynął im w sposób komfortowy. W tym celu w poczekalniach, loggiach oraz recepcjach umieszcza się stosowne umeblowanie, takie jak krzesła, ławy czy fotele. Prawdziwą wygodę i komfort dają jednak kanapy i sofy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sofy do recepcji hotelowej. Postaramy się Państwa przekonać, że komfort i wygoda mogą iść w parze z klasą i elegancją.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 108 wyników

  24 z 108
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  sofy Bydgoszcz

  sofy Warszawa

  sofy Gdańsk

  sofy Katowice

  Co charakteryzuje nasze sofy do recepcji hotelowej?

  W pierwszej kolejności oferta naszych mebli jest dostosowana do pomieszczeń, w których mają się one znaleźć. W Euformie wiemy, że recepcja hotelowa nie pełni wyłącznie funkcji praktycznych, ale także reprezentacyjne. To od wyglądu poczekalni często zależy, czy klient zdecyduje się na pobyt w danym hotelu. Stąd też bardzo ważne jest, aby recepcja hotelowa wywierała na gościach dobre wrażenie. Można to osiągnąć na wiele sposobów – od sztukaterii po właściwie dobrane kolory podłóg. U nas znajdą Państwo sofy do recepcji hotelowej. Oferowane meble wpadają w oko dzięki swojemu niespotykanemu designowi oraz stylowi. Za te ostatnie cechy są odpowiedzialni polscy projektanci, którzy wiedzą, co zrobić, aby projektowane przez nich pomysły miały w sobie coś nietuzinkowego i innowacyjnego. Projekty z kolei są wdrażane w życie przez wykwalifikowanych oraz mających duże doświadczenie stolarzy. Wszystko to sprawia, że produkty, które znajdą Państwo w sklepie Euforma, cechują się wysoką jakością, co sprawia, że są towarami z wyższej półki, a przy okazji świetnie wyglądają.

  Jak zrobione są sofy do recepcji hotelowej?

  Prezentowane sofy do recepcji hotelowej są wykonane w nowoczesnym stylu. To właśnie oryginalne podejście projektantów sprawia, że meble, które znajdą Państwo w naszej ofercie, długo będą cieszyły wzrok zespołu hotelowego oraz jego gości. Design, który jest zawarty w naszych produktach, sprawi, że zestarzeją się one z godnością i nie wyjdą szybko z mody. Dzięki nakładowi pracy projektantów nowoczesne sofy do recepcji hotelowej udało się zestawić z tradycyjnie stosowanymi do produkcji mebli materiałami. W prezentowanej Państwu ofercie znajdą się zatem meble, które zawierają naturalne materiały, jak na przykład drewno, czy też skórzane obicia. Nacisk w wykonaniu został położony na każdy detal, stąd doskonale zostały dobrane elementy dodatkowe jak stelaże, czy ozdobne ćwieki. Nasze towary nie pochodzą z produkcji seryjnej, ale są wykonywane na indywidualne zamówienie każdego z klientów. Z tego względu czas oczekiwania na realizację nie jest krótki, jednak efekt przechodzi wszelkie oczekiwania. Meble, które wysyłamy, są gotowe do wstawienia i nie wymagają mozolnego skręcania. Sofy do recepcji hotelowej posiadają wygodne siedziska, które sprawią, że osoby z nich korzystające będą czuły się komfortowo.

  Filozofia sklepu Euforma

  W naszym sklepie postanowiliśmy postawić na jakość naszych mebli. Z tego względu sięgnęliśmy po polskie projekty, a następnie zgromadziliśmy je w jednym miejscu. Sprawia to, że nasze meble są odzwierciedleniem gustu panującego w Polsce, a tym samym ich zakup zmniejsza ryzyko dobrania niepodobającego się otoczeniu elementu wnętrza. Wraz z najlepszymi produktami w parze idą najwyższej próby materiałów, zarówno syntetyczne, jak i naturalne. Bardzo często w projektach dochodzi do połączenia tych dwóch grup surowców.