Lustra do jadalni

W jadalni spędzamy dużo czasu – to tam jemy posiłki i biesiadujemy z najbliższymi. Jest to miejsce, które należy dobrze zaaranżować i wyposażyć, by cieszyć się jego komfortem i pięknem. Wystrój jadalni wymaga od nas zastanowienia – musimy zdecydować się na odpowiednie meble i dodatki. Świetnym rozwiązaniem jest zakup lustra do jadalni. To uniwersalny i niezwykle efektowny element wystroju wnętrza.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

U nas znajdziesz idealne lustro do swojej jadalni

W zależności od tego, jak duża jest Twoja jadalnia, wybierz lustro o odpowiedniej wielkości. W naszym asortymencie znajdziesz modele w wielu kształtach - prostokątnym, kwadratowym, owalnym lub okrągłym. Proponujemy lustra w ozdobnych ramach. Znajdziesz w naszej ofercie również designerskie lustra do jadalni idealnie pasujące do surowych i minimalistycznie urządzonych wnętrz. Są to produkty stworzone z myślą o miłośnikach niestandardowych rozwiązań i oryginalnych dodatków do domu.

Tradycyjne lub designerskie lustro do jadalni to ważny element wystroju wnętrza

Niewielka jadalnia to wyzwanie aranżacyjne, ale dzięki odpowiednim dodatkom uda Ci się uzyskać efekt większej przestrzeni. Duże lustro na ścianie jadalni pozwoli optycznie dodać wnętrzu kilka metrów kwadratowych. Ozdobne ramy lustra utrzymane w jasnej kolorystyce nadadzą mu lekkości. Niepowtarzalny efekt osiągniesz także, wybierając model zawieszony na ozdobnych, skórzanych paskach. Taki element dekoracyjny na pewno będzie przyciągał wzrok.

Jakość ma znaczenie

Każdemu z nas zależy na tym, by wybrane elementy wystroju wnętrza były trwałe i solidnie wykończone, bo tylko wtedy będą się dobrze prezentowały. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane z myślą o zadowoleniu kupujących. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór oryginalnych luster do jadalni najwyższej jakości - zapoznaj się z nią już teraz!

Lustro optycznie powiększa każdą przestrzeń i doskonale ją ozdabia dlatego najlepiej powiesić je w pobliżu stołu jadalnego, gdzie będzie ciekawym elementem, a odbijające się w nim osoby, potrawy i światło sprawią, że pomieszczenie stanie się niezwykle przytulne. Możesz też powiesić je nad kanapą, albo komodą.

Wysokość montażu lustra zależy od tego, czy chcesz się w całości się w nim przeglądać czy priorytetem będzie optyczne powiększenie przestrzeni w pomieszczeniu. W pierwszym przypadku najlepiej ustawić lustro pionowo z zachowaniem odstępu kilkunastu lub kilkudziesięciu centymetrów od podłogi. W drugim przypadku warto umieścić lustro mniej więcej na wysokości oczu, by po wejściu do pomieszczenia od razu widzieć odbijające się w nim przedmioty i przestrzeń.