Obrazy do jadalni

Jadalnia to miejsce, gdzie bardzo łatwo możesz wyeksponować na ścianach nietuzinkowe obrazy lub plakaty. Wybór ciekawych obrazów do jadalni jest w naszym sklepie bardzo szeroki – od reprodukcji dzieł malarskich przez dzieła artystów współczesnych kończąc na wysokiej jakości fotografiach czy nowoczesnych grafikach. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór plakatów i obrazów do jadalni, które z pewnością upiększą jej wnętrze. Oferujemy produkty w wielu wymiarach.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

  24 z 26
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Obrazy do jadalni Bydgoszcz

  Obrazy do jadalni Warszawa

  Obrazy do jadalni Gdańsk

  Obrazy do jadalni Katowice

  Każdy chce mieć dom z duszą

  Każdy, kto urządza dom, pragnie nadać mu szczególny charakter. Zależy mu na modnych meblach i oryginalnych dodatkach. Dąży do tego, by aranżacja była odzwierciedleniem jego dobrego gustu. Dlatego z wielkim zaangażowaniem szuka wszystkich elementów wystroju. Plakaty do jadalni to dodatki, które doskonale sprawdzą się w jadalni. Piękny obraz powieszony na ścianie z pewnością będzie przykuwał uwagę domowników i gości.

  Jak dobrze wybrać obraz lub plakat do jadalni?

  Wybierając obraz do jadalni, kieruj się kilkoma zasadami. Zdecyduj, jaki format sprawi, że plakat będzie prezentował się okazale, ale jednocześnie nie zdominuje wystroju. Być może dobrym pomysłem będzie wykonanie na jednej ze ścian mini galerii z mniejszych obrazów? Możesz wybrać również obrazy w ozdobnych ramach lub antyramach. Niepowtarzalne, wysokiej jakości obrazy lub plakaty do jadalni to świetny sposób na dekorację ścienną.

  Sposób na idealną dekorację ścienną

  W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór obrazów i plakatów do jadalni. Proponujemy wysokiej jakości reprodukcje malarskie znanych artystów, abstrakcyjne grafiki oraz fotografie. Jeżeli gustujesz w nowoczesnej stylistyce, postaw na nowatorskie grafiki. Do klasycznych wnętrz będą pasowały m.in. obrazy z pejzażami lub martwą naturą. Poznaj naszą ofertę już teraz i wybierz z niej coś do swojego domu!