Sofy do kawiarni

Oryginalne aranżacje lokali gastronomicznych sprawiają, że zaciekawieni klienci chętnie do nich zaglądają. Urządzenie kawiarni to wyzwanie polegające na stworzeniu klimatycznego miejsca, w którym można się zatrzymać w codziennym pędzie i miło spędzić czas popijając pyszną kawę, czy delektując się ciastem. Kilka kwadransów w otoczeniu oryginalnych form, niecodziennych kształtów i atrakcyjnych dekoracji może zainspirować i dodać energii do działania. Zapoznaj się z ofertą sklepu Euforma, który nie tylko może zaoferować designerskie meble do kawiarni w niewygórowanych cenach, ale także może zaproponować oryginalne sposoby połączenia mebli z kolekcji polskich projektantów, by nadać wnętrzu niepowtarzalny wystrój. Wybierz oryginalne sofy do kawiarni pochodzące z kolekcji polskich projektantów, by stworzyć wygodne miejsce spotkań, do którego goście będą chętnie wracać.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  • Ulubione
   366 Metal
   Fotel podwójny 366 Metal
   od 5 400 PLN, Fotel podwójny

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   366
   Fotel podwójny 366
   od 4 900 PLN, Fotel podwójny

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox
   Sofa dzielona Fox
   od 6 900 PLN, Sofa dzielona

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox
   Sofa długa Fox
   od 7 900 PLN, Sofa długa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox
   Sofa trzyosobowa Fox
   od 9 900 PLN, Sofa trzyosobowa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox
   Sofa klubowa Fox
   od 6 400 PLN, Sofa klubowa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox Metal
   Sofa Fox Metal
   od 7 200 PLN, Sofa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Stefan
   Sofa Stefan
   od 8 900 PLN, Sofa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox
   Sofa Fox
   od 6 900 PLN, Sofa

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Polar BB-1806
   Sofa Polar BB-1806
   od 3 910 PLN, Sofa

   producent: FAMEG

  Czy warto kupić designerskie sofy do kawiarni?

  Wybierz wpadające w oko, wygodne sofy do kawiarni w nowoczesnym wydaniu, które mogą zdecydować o powodzeniu lokalu. Przebywanie wśród przedmiotów, które skupiają na sobie wzrok z powodu oryginalnych linii, kształtów, czy energetycznych kolorów, sprawia dużo przyjemności. Goście w kawiarni zatem nie tylko odpoczywają i czerpią radość ze spotkania ze znajomymi, ale w dobry nastrój wprawia ich także kreatywny wystrój kawiarni. Sklep Euforma posiada w swojej kolekcji meble zaprojektowane przez osoby zafascynowane tworzeniem designerskich produktów użytkowych, które są nie tylko ładne, ale także funkcjonalne. Stabilne stelaże i materiały odporne na ścieranie, czy zalanie sprawiają, że meble są dość trwałe. Sofy i narożniki są wykonane z materiałów, które nieprędko się zużywają i wytrzymają wiele lat.

  Stylowe sofy do kawiarni w sklepie Euforma

  W sklepie Euforma można skompletować cały wystrój kawiarni i nadać wnętrzu nowoczesny, stylowy charakter. Mamy w ofercie nie tylko designerskie sofy do kawiarni, ale także oryginalne stoliki, krzesła, czy fotele. Większość mebli występuje w różnych wariantach, a zatem samodzielnie lub przy pomocy sprzedawcy, czy konsultanta, można wyczarować lokal z klimatem. Czasem wstawienie niezwykłej sofy do kawiarni w ramach modernizacji starego wystroju, zupełnie odmienia znane miejsce i przyciąga nowych klientów. Do kawiarni urządzonych w stylu lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych można znaleźć współczesne wariacje na temat sof i kanap z tamtych czasów. Eleganckie dwu- i trzyosobowe kanapy będą świetnie pasować do eleganckich wnętrz. Zainteresowanie wzbudzają także sofy modułowe, czyli system siedzisk z przytwierdzonymi wysokimi ściankami, które nieco tłumią dźwięki i ukrywają gości przed spojrzeniami innych osób.

  Jak wybrać idealną sofę do kawiarni?

  Liczba, wielkość i rozmieszczenie sof w kawiarni zależy od jej metrażu. Niekiedy ozdobą i szczególnym miejscem w kawiarni będzie jeden duży narożnik, zaś inne aranżacje będą wymagać wielu dwu- i trzyosobowych sof tradycyjnych lub zestawów modułowych, by stworzyć kilka kameralnych punktów w kawiarni. Na stronie internetowej sklepu Euforma można znaleźć wiele modeli sof do kawiarni, ale faktycznie wybór jest znacznie większy. Na niepowtarzalność mebli z naszej kolekcji duży wpływ ma fakt, że kolor, rozmiar sofy, czy rodzaj obicia można dobrać indywidualnie. Zamawiając meble na stronie internetowej sklepu Euforma można wybierać spośród wielu rozmaitych wariantów i samodzielnie decydować o ich ostatecznym wyglądzie, ale możliwości jest jeszcze więcej. Jeśli chcesz dopasować sofy do kawiarni do innych elementów wystroju lokalu albo zastanawiasz się, z jakimi meblami możesz połączyć wybrany model sofy, skontaktuj się z jednym ze sprzedawców sklepu Euforma. Mają oni szeroką wiedzę na temat wszystkich dostępnych produktów i nawet telefonicznie, czy mailowo mogą zaproponować takie wersje mebli, których nie ma w katalogu.