Stoliki do kawiarni

Nowoczesne lokale gastronomiczne prześcigają się w tworzeniu oryginalnych aranżacji, które zachęcają klientów do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wyjątkowe kawiarnie mają opinię miejsc z klimatem, w których kawa smakuje nadzwyczajnie i chętnie odwiedzają je fantastyczni ludzie. Sklep Euforma chętnie pomaga w urządzaniu atrakcyjnych miejsc, w których można się zrelaksować i nabrać energii do dalszych działań. W ofercie mamy duży wybór oryginalnych stolików do kawiarni pochodzących z kolekcji polskich projektantów. Nowoczesny design, oryginalne formy i kształty stworzone przez pasjonatów pięknych przedmiotów pozwalają na zaaranżowanie niezwykłej kawiarni, w której sztuka pomaga odciąć się od monotonii i codzienności. Projektanci pamiętają też o funkcjonalności i dobrej jakości materiałów.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

  • Ulubione
   Okrągły Fox H
   Stolik kawowy Okrągły Fox H
   od 1 590 PLN, Stolik kawowy

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Trójkątny 366 M
   Stolik kawowy Trójkątny 366 M
   od 1 890 PLN, Stolik kawowy

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Trójkątny 366 S
   Stolik kawowy Trójkątny 366 S
   od 1 490 PLN, Stolik kawowy

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox Jamnik
   Stolik Fox Jamnik
   3 600 PLN, Stolik

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox Kwadratowy S55
   Stolik Fox Kwadratowy S55
   2 590 PLN, Stolik

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox Prostokątny M55
   Stolik Fox Prostokątny M55
   2 890 PLN, Stolik

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox marmurowy okrągły
   Stolik Fox marmurowy okrągły
   2 800 PLN, Stolik

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Okrągły Fox L 32
   Stolik kawowy Okrągły Fox L 32
   2 990 PLN, Stolik kawowy

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Okrągły Fox M
   Stolik kawowy Okrągły Fox M
   2 290 PLN, Stolik kawowy

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Fox marmurowy Pastylka
   Stolik Fox marmurowy Pastylka
   3 600 PLN, Stolik

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Wilma
   Stolik kawowy Wilma
   od 1 745 PLN, Stolik kawowy

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1713 okrągły
   Stolik kawowy Hey STK-1713 okrągły
   od 1 815 PLN, Stolik kawowy

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1711 kwadratowy
   Stolik kawowy Hey STK-1711 kwadratowy
   od 2 020 PLN, Stolik kawowy

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Zig-Zag R60
   Stolik Zig-Zag R60
   881 PLN, Stolik

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Zig-Zag R75
   Stolik Zig-Zag R75
   1 032 PLN, Stolik

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Zig-Zag DL
   Stolik Zig-Zag DL
   1 082 PLN, Stolik

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Flower
   Stolik Flower
   od 894 PLN, Stolik

   producent: IKER

  Designerskie stoliki do kawiarni

  Sklep Euforma nie tylko sprzedaje meble, oświetlenie i inne elementy zaprojektowane przez miłośników piękna i oryginalności w codziennym otoczeniu. Możesz tu także liczyć na inspirację w urządzaniu nowych wnętrz lub metamorfozach kawiarni powstałych w przeszłości. Zarówno w nowoczesnej kafeterii, w której najczęściej przebywają studenci, jak i w klasycznie urządzonych kawiarniach, nowoczesna sztuka użytkowa zawsze znajdzie swoje miejsce. W naszej ofercie występują designerskie stoliki do kawiarni o fascynujących bryłach, a także bardziej tradycyjne stoliki na czterech lub trzech nogach, których forma również wzbudza zainteresowanie niezwykłą linią stelażu, czy też kształtem blatu. Nie brakuje u nas stolików do kawiarni na jednej nodze oraz takich, które nieco wymykają się tradycyjnym pojęciom stołu.

  Jak wybrać stoliki do kawiarni?

  Sklep Euforma ma w ofercie nowoczesne stoliki do kawiarni, które pozwalają nadać lokalowi indywidualny charakter. Ładne meble będą pasować zarówno do większej kawiarni, która w zamierzeniu ma być miejscem spotkań towarzyskich, jak i do kameralnej kawiarenki, w której można spokojnie poczytać. Niekiedy problemem jest zbyt duży wybór mebli z litego drewna, stolików łączących drewno z metalem, metal ze szkłem, a do tego dochodzą także rozmaite konstrukcje wykonane z trwałych tworzyw, również w połączeniu z drewnem i metalem. Niemal każdy model stolika do kawiarni na stronie internetowej sklepu Euforma występuje w kilku wariantach, co już może przyprawiać o zawrót głowy, ale to jeszcze nie koniec możliwości wyboru. Rozmowa ze sprzedawcą w sklepie Euforma, a także telefoniczny lub mailowy kontakt z naszym doradcą, otwiera jeszcze większą pulę dodatkowych wersji kolorystycznych i wykończeniowych, które nie znalazły się w naszym katalogu

  Drewniane stoliki do kawiarni w każdym stylu

  Decydując się na zakup mebli do kawiarni w sklepie Euforma możesz mieć pewność, że lokal będzie urządzony w niepowtarzalny sposób. Klasyczne stoły z litego drewna dodadzą wnętrzu przytulnego charakteru. Możesz wybierać między tradycyjnym, kwadratowym, prostokątnym lub okrągłym kształtem blatu, ale w naszej ofercie znajdują się także zgrabne stoliki w trójkątnym, sześciokątnym lub owalnym kształcie. Zwykle stoją na trzech lub czterech nogach, lecz niemal zawsze uwagę przykuwa ich kształt i sposób umocowania. Ustawienie blatu na jednej drewnianej nodze także zapewnia stabilność, ale równie atrakcyjne są stoliki do kawiarni z okrągłą, ażurową podstawą z drewna, czy ręcznie kształtowaną podstawą z metalowego drutu. Wybór zatem zależy od wielkości lokalu, bo z pewnością znajdziesz u nas stoliki, które będą pasowały do każdego stylu, który wybierzesz.

  Nowoczesne stoliki do kawiarni

  Projektanci współpracujący ze sklepem Euforma nie zapominają o tym, że zaprojektowane przez nich meble mają pełnić określone funkcje. Choć stoliki do kawiarni mają oryginalne kształty, możesz zamówić je w takiej wysokości, by dostosować się do wysokości krzeseł lub foteli i zapewnić wygodę gościom kawiarni. W designerskich kawiarniach znajdą zastosowanie także efektowne komplety stolików o różnej wysokości, zaś w kameralnych kawiarniach-czytelniach mogą się przydać stoliki z półką na książki lub czasopisma. Nieustannie zachęcamy do rozmowy ze sprzedawcami i konsultantami, którzy mogą podsunąć pomysły na niestandardowe połączenia mebli i inne ciekawe rozwiązania aranżacyjne.