Stoły do kawiarni

Jaki mebel jest najistotniejszym elementem przestrzeni kawiarni? Bez wątpienia stół, na którym podawane są napoje i przekąski. Jego funkcjonalność powinna podążać w parze z walorami natury estetycznej, by ta wizytówka lokalu mogła reprezentować go naprawdę godnie. W przygotowanej przez nas ofercie każdy zarządzający kawiarnią znajdzie takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do niej w sposób idealny. Stale poszerzamy nasz asortyment, by zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  • Ulubione
   Fox Elipsa
   Stół Fox Elipsa
   9 900 PLN, Stół

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   Carmen
   Stół Carmen
   od 5 115 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1711
   Stół Hey STK-1711
   od 2 020 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Hey STK-1713
   Stół Hey STK-1713
   od 1 815 PLN, Stół

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MO 03
   Stół Mannequin MO 03
   1 348 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MQ 01 - 70
   Stół Mannequin MQ 01 – 70
   1 341 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MQ 03
   Stół Mannequin MQ 03
   1 348 PLN, Stół

   producent: IKER

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Mannequin MO 01 - 70
   Stół Mannequin MO 01 – 70
   1 341 PLN, Stół

   producent: IKER

  Eleganckie i nowoczesne stoliki do kawiarni, które zachwycają jakością wykonania

  Proponujemy kupującym stoliki kawiarniane będące tym elementem wyposażenia kawiarni, które nigdy nie zawiedzie. Nasze przeznaczone do kawiarni stoliki wyróżnia przede wszystkim ciekawy wygląd inspirowany najlepszymi rozwiązaniami w świecie aranżacji wnętrz. Na uwagę zasługuje także wytrzymałość i solidność, dzięki którym stoły będą służyły przez długi czas, niezmiennie prezentując się fantastycznie. W naszej ofercie stoliki do kawiarni to bogactwo kolorów i form, by można było bez trudu znaleźć opcję sprawdzającą się w każdego typu przestrzeni.

  Poznaj designerskie stoliki do kawiarni zmieniające na lepsze aranżacje wnętrza

  Twojej uwadze polecamy stoliki dostępne w różnych kształtach, wykonane z rozmaitych materiałów o różnorodnych barwach – staramy się dla każdego z klientów znaleźć optymalne rozwiązanie, które będzie w stanie szczerze go zachwycić. Korzystając z naszej oferty, znajdziesz meble do każdego wnętrza, sprawdzające się przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Robimy bowiem wszystko, by nasze kawiarniane meble były ciekawym elementem zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i w tym urządzonym klasycznie lub w modnym ostatnimi czasy stylu skandynawskim. Nie ma dwóch takich samych stołów, każdy z nich czymś się wyróżnia na tle innych. Dlatego właśnie dostępne u nas stoliki do kawiarni i inne wygodne meble wybierają osoby, które szukają nietuzinkowych opcji.

  Stoliki kawiarniane stanowią wizytówkę miejsca, warto zatem wybrać takie, które będą reprezentowały najwyższy poziom. Popularnością cieszą się, chociażby stoły drewniane, ale w naszej ofercie znajdziesz nawet egzemplarze w stylu glamour na jednej nodze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Kupując stół do kawiarni warto kierować się jego rozmiarem, materiałem z jakiego jest wykonany, stabilnością oraz trwałością. Ważnym elementem jest wielkość blatu. Chociaż nie musi być duży, jak ten restauracyjny, to powinien zapewniać odpowiedni komfort. Dobrze sprawdzą się wytrzymałe, doskonale prezentujące się materiały jak np. drewno, szkło czy tworzywo sztuczne.

  Stół drewniany to dobry wybór nie tylko do domu, ale również do kawiarni. Drewno to wytrzymały, szlachetny materiał, który zawsze prezentuje się dobrze. Wytrzyma lata, a naturalność surowca sprawia, że zdecydowanie łatwiej go odnowić lub naprawić. Warto jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu i impregnacji drewnianego stołu.